Arama sonuçları: *

1. S

Yeni modem önerileriniz

O biraz bütçemi aşıyor birde vdsl fiber olmasını düşünüyorum bu saydıklarım markalar arasında sizce en iyisi hangisidir
  2. S

Yeni modem önerileriniz

Aklımda Asus Dsl ac 750 var birde Zyxel t50b 1630238651 Aklımda tenda v12 ac 1200 de vardı eklemeyi unutmuşum
  3. S

Yeni modem önerileriniz

400-500 ₺ bandında bir modem almayı düşünüyorum çift çekirdekli 5 ghz olması benim için önemli önerileriniz ve kullanımlarınız ile ilgili görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim teşekkürler..
  4. S

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Lütfen md2 sistem gibi bir sistem gelsin yine geçen kaçırdık alamadık bu sefer alabilmeniz için o fiyata yakın bir sistem tekrar gelebilir gelirse de çok iyi olur.
  5. S

Ryzen ryzen.. ryzen candır ryzen adamdır ryzen kraldır intelin içinden çıkan stok soğutucusu bile çok dandik Intel önümüzdeki 1 2 sene sonra daha iyi bir hale gelebilir o zaman intelci oluruz biz f/p odaklıyız her zaman en iyi en ucuz hangisiyse o kral
  6. S

Ryzen 3 3100 veya bır tık üstü işlemci + 1660 lı monitörlü sistem çok iyi olur yine geçen yaptığın sistem müthişti hem fiyat hem performans olarak çok iyi bir sistem bekliyoruz senden gerçekten bu işi çok iyi yapıyorsun
  7. S

Farklı altyapı sonuçları

Evet ama sadece milleni.com da 80 çıkıyor
  8. S

Farklı altyapı sonuçları

Şimdi türknetten altyapı sorgulaması yaptım orda 16 mbps gösteriyor ve açıklamalarda veya int araştırdığımda göre VDSL olması için altyapı sorgulamalarında 16 mbps den daha fazla çıkması gerekiyor galiba VDSL hizmeti alabileceğimi emin misin
  9. S

Farklı altyapı sonuçları

Teşekkür ederim
  10. S

Farklı altyapı sonuçları

vdsl e taşımak için nereye başvurmalıyım peki ve kablo vs değiştirmem gerekli mi bana maliyeti ne olur
  11. S

Farklı altyapı sonuçları

Peki VDSL e geçmek için ne yapmam gerekiyor binamız 20 senelik aile binası kablolar vs mi değişecek pek anlamıyorum bu konudan geri kaldım biraz
  12. S

Farklı altyapı sonuçları

Merhaba arkadaşlar, Ben 10 mbps internet kullanıyorum ve türü adsl çoğu sitede altyapı sorgulaması yaptım ve sonuçlar nerdeyse hepsinde aynıydı 16 mbps türknet,TTNet, vb sitelerde ama bugün fark ettim milleni.com da 82.mbps hız alabileceğim söyleniyor bu gerçek midir geçebilir miyim eğer öyleyse...
Top Bottom