Arama sonuçları: *

1. cahil muhendis

12.sınıfa geçtim ve yks'ye hazırlanacağım. Açık lise hak.

Arkadaşlar merhaba bu sene son senem ve son senemi okula giderek harcamak istemiyorum ayrıca dershaneye de kaydoldum. okuldan sonra dershaneyi kaldıramayacağımı düşünüyorum. Akşam aşırı geç yatıp sabah çok da geç kalkan birisi değilim. En fazla saat sabah 9'da kalkmış olurum. Açık lisenin benim...
  2. cahil muhendis

Piyasanın serbest kura geçmesi

Merhaba arkadaşlar geçen gün twitterda recep baltaşın tweetine denk geldim ve tweetinde piyasa serbest kura geçiyor dedi ve bazı firmalar belirtmişti arena... bizim karşı komşu arenada çalışıyor ve sordum böyle bir şey oldumu diye evet zam yapılcak dedi elektronik eşyalara zam gelecek fakat...
  3. cahil muhendis

Öneri 3 Aylık Netspeed Deneyimim

Herkese merhabalar bundan yaklaşık 3 ay önce netspeede geçtikten sonra bir rehber yazmıştım geçiş süreciyle alakalı. 2 hafta önce 3.ay faturam geldi ve deneyimlerimi ve yaşadıklarımı anlatmak istedim. Hangi ISS den geçtin diye sorarsanız vodafonedan geçtim ve 16mbps Download 2 mbps upload...
  4. cahil muhendis

İnceleme Turkey Direct Mail deneyimim

Merhaba arkadaşlar bugün Banggood da kargo seçeneği olarak sunulan direct mailin ne olduğunu ve sürecin nasıl işlediğini anlatıcam. İnternette çok detaylı bir bilgi yoktu bende denemek istedim. Hiç de pişman Kalmadım. 21 temmuzda siparişimi verdim. 7 TL tuttu inidrimle beraber :D. kargo ücreti...
  5. cahil muhendis

Yardım Hgs351s v1'i kablosuz router olarak kullanma

Arkadaşlar merhaba elimde böyle bi modem var ve bunu kablosuz olarak köprülemek istiyorum nasıl yaparım bazı kişiler yazılım güncelleme dosyasına sahip olmam gerektiğini söylediler
  6. cahil muhendis

Rehber Netspeed Geçiş Sürecim

Geçiş Süreci 4 yıldır vodafone kullanıcısıydım. Taahütüm biteli ise 2 ay oluyor. Faturaları gözden geçirirken bi anda vodafone'da devasa bir fiyat artışı gördüm zaten aldığım hizmet 16mbps 2mbps upload'dı. Bende başka bir ISS'ye nakil aldırmak istedim Normalde türknete geçiş yapacaktım fakat...
  7. cahil muhendis

Disney Plus Siyah ekranda kalıyor?

Arkadaşlar Dİsney Plus yıllık üyelik alacağım fakat kayıt ol diyince siyah ekranda kalıyor. Nasıl çözerim?
  8. cahil muhendis

Cr10 v2 3d Yazıcımdan yanlışıkla sd kartı çıkardım devam eder mi??

Cr10 v2 Yazıcımdaj yanlışıkla sd kartı çıkardım devam eder mi?? 2 gündür basıyor ne yapmam gerek
  9. cahil muhendis

Meb internet vpn ayarları

Arkadaşlar bir dizi sitesine girmeye çalışıyoruz ama girmiyor vpnle psiphon 3 pro kullanıyıruz pcde yardımcı olabilecek birisi varmı
  10. cahil muhendis

Euro Truck Simulator 149₺ oldu!

Evet beyler Euro Truck Simulator 2ye neredeyse 100tllik zam geldi sadece kendisine değil dlclerine, Ats ve dlclerinede zam geldi Öbür oyunlarada zam gelcek gibi geliyor bana Bence oyun almak isteyen şimdiden alsın. İyi forumlar.
  11. cahil muhendis

Öneri Hangi internet sağlayıcıya geçmem sağlıklı olur

Merhabalar şuan vodafone kullanıyorum İnternet değiştirmeye karar verdik aylardır taahhüt bitti zaten. Önerilere açığım 100mbps fiber türk telekom, 1000mbps kablonet altyapısı var fakat pahalı Öneride bulunursanız çok makbule geçersiniz.
  12. cahil muhendis

Öneri İntelmi Amdmi Oyun için

Beyler selamlar bu soruyu sormam çok abssürt biliyorum ama arkadaşımın aklına amd oyun için diye girmiş amd diyor intel daha iyi değilmi
  13. cahil muhendis

🔥İndirim Aliexpress Adata SSD 3 TL

beyler aliexpressin mobil uygulamasına girin kes onuya girin aşşağıya kaydırın adata ssd çıkıyor karşınıza zaten https://a.aliexpress.com/_mMzPZUK tıklarsanız sevinirim
  14. cahil muhendis

Windows Kuramıyorum?

Merhaba Arkadaşlar şuan Manjaro kullanıyorum bir flash bellek hazırladım isoyu yazdırdım reboot atıyorum fakat flash bellek gözükmüyor neden? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
  15. cahil muhendis

Öneri Bilgisayarı ekran kapalı nasıl kullanırım

Beyler merhaba ben mac kullanıcılarının yaptığı gibi yapmak istiyorum mac ekranını kapatıyırlar sadecr monitör ekranı oluyor ya hani bunu windowsda nasıl yaparım
  16. cahil muhendis

Bilgisayarı yeniden başlatmadan bluetooth bağlanmıyor?

Bilgisayarı yeniden başlatmadan bluetooth bağlanmıyor? Arkadaşlar kulaklıklarıma bilgisayarı yeniden başlatmadan bağlanamıoyrum sebebi nedir ?
  17. cahil muhendis

Öneri Hangi telefonu almalıyım?

Beyler selam 1 hafta önce telefonumu hepsiburada eskiyi getir yeni götür ile değiştirdim elime 1.595 liralık çek geldi üzerine maksimum 350 TL koyup bir telefon almak istiyorum. Önerileriniz varmıdır Üst limit 2000 TL reeder olmasın Min ram:4gb Min Depolama:64gb
  18. cahil muhendis

Öneri Hangi akıllı saati almalıyım ?

Beyler ben iki akıllı saat arasında kaldım şunlar Oppo realme watch C4u c1 Hangisi daha iyi yaptığım etkinlikler şunlar yürüyüş koşu futbol yüzme bisiklet Arkadaşlar maks bütçe 300 TL hepsiburadadan alcam indirm var 50 TL 1632072266 Sizde önerebilirsiniz arayüz önceliği türkçe
  19. cahil muhendis

Çözüldü✓ Oyunda Cpu %100 Kullanılmıyor yardım

Arkadaşlar merhaba oyunlarda gpu kullanımı %100de iken cpu kullanımı %30 -%40 arası dolaşıyor ramde 5.7 gb kullanıyor Sebebi nedir nasıl kullanımı arttırırım, Rainbow six seigede orta ayarlarda 75 fps alıyorum 1080p Özellikler: işlemci :intel i7 3630qm temel hız 2.40 ghz boştayken 3.07 ghzde...
  20. cahil muhendis

Asus n56vz tpm 2.0 modülü takılırmı

Beyler selam een gün youtubede görmüş olduğum bir videoda başka bir tür modele tpm2.0 modülü takıyorlardı şuan tpm 2.0 olmadan win 11 kullanıyorum ama valodany ve 2-3 uygulamada sıkıntı çıktı bilgisayarın secureboot özelliği var ama tpm 2.0 özelliği yok eğer alırsam nasıl takacağım yardımcı...
Top Bottom