Arama sonuçları: *

• Users: srtmcz811
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Yardım Monitöre görüntü gelmiyor

Arkadaşlar merhaba. Ben rx 570 aldım ama pc ye taktığımda görüntü alamadım. Bilgisayarı açtığımda windows açılma sesi, bildirim sesleri vs. geliyor. Yani bilgisayar açılıyor, ama görüntü gelmiyor. Önceki sistemde görüntü geliyordu. Monitör biraz eski sadece vga girişi var. Bu sebeple hdmi ı vga...
  2. S

Yardım Hp 15S-FQ2027NT vs Lenovo V14

Beyler sa. Şu ikisinden hangisini almalıyım? oyun için hangisi daha iyi olur ? https://www.hepsiburada.com/hp-15s-fq2027nt-intel-core-i5-1135g7-8gb-512gb-ssd-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-2n2m8ea-p-HBCV000003ZZIM?magaza=GpnTeknoloji&url_src=and-product-detail...
  3. S

Tarayıcıdan dosya indirilmiyor

Chrome kullanıyorum, herhangi bir dosya indirmeye çalıştığımda "Başarısız - İzinler yetersiz" hatasını alıyorum. Biraz araştırma sonucunda Chrome'un ayarlarından indirme konumunu değiştirdiğimde indirme işlemi başarılı oluyor fakat bilgisayar yeniden başlatıldığında eski ayarlarına dönüyor...
  4. S

windows 10 ekran kaydedici sorunu

bildiğimiz gibi windows 10 da win+alt+r tuşlarıyla ekran kaydedebiliyoruz bende kullanıyorum ama çok yer kaplıyo kaliteyi düşürmeye çalıştım ama hiçbir şey bulamadım. 10 dk lık bir video 1 gb falan tutuyo 5-10 sn video 40-50 mb falan tutuyo benim için çok fazla acaba düzeltebiliyor muyuz lütfen...
Top Bottom