Arama sonuçları: *

1. I

Soğutucu taktıktan sonra sisteme görüntü gelmiyor

Merhaba, yeni sistemde soğutucuyu rahat takabilmek için RAM'leri çıkartacaktım fakat eski anakartımdaki gibi çift taraflı açılan klips var sandım. Biraz da arka tarafta kaldığı için göremiyordum, bir tarafı sabitmiş klipslerin. Benim de dikkatsizliğime denk geldi ve sabit olan tarafı açmaya...
  2. I

Anakartın RAM slot klipsi kırıldı

Merhaba, yeni sistemde soğutucuyu rahat takabilmek için RAM'leri çıkartacaktım fakat eski anakartımdaki gibi çift taraflı açılan klips var sandım. Biraz da arka tarafta kaldığı için göremiyordum, bir tarafı sabitmiş klipslerin. Benim de dikkatsizliğime denk geldi ve sabit olan tarafı açmaya...
  3. I

Gaming gen TR ödeme ekranından sonra beyaz sayfada kalıyor

İkisini de denedim, olmadı malesef.
  4. I

Yardım ÖDEME EKRANINDAN SONRA SAYFA GELMİYOR?

Sorunu çözebildiniz mi? Bendede aynı sorun var.
  5. I

Gaming gen TR ödeme ekranından sonra beyaz sayfada kalıyor

Gaming.Gen.TR'den hazır sistem alacaktım. Kart bilgilerimi giriyorum, telefona gelen onay kodunu da giriyorum, sonrasında beyaz sayfada kalıyor. Siparişlerim kısmına girince de, beklemede olarak gözüküyor, tekrardan ödeme'ye basıyorum bilgileri girdikten sonra tekrar beyaz sayfada kalıyor. Daha...
  6. I

RTX 4070 ve R5 7500F 1080p'de darboğaz yapar mı?

Teşekkürler cevaplarınız için. Teşekkürler cevabınız için hocam. Asus Prime B650M-K'ya yükseltsem nasıl olur? Bir de soğutucu olarak hangisini önerirsiniz? Thermalright iyi midir yoksa ayrı olarak mı alayım soğutucu?
  7. I

RTX 4070 ve R5 7500F 1080p'de darboğaz yapar mı?

Merhaba arkadaşlar, Bu sistemi almayı düşünüyorum fakat monitörüm 1080p, sıkıntı yaşar mıyım, darboğaz olur mu? Sistemi uzun süre kullanacağım, anakart veya işlemcide yükseltebileceğim daha mantıklı bir şey var mı? Kısa bir süre içinde olmasa da belki ileride 2K veya 4K bir monitör alabilirim...
  8. I

Bilgisayar almak için indirim beklemek mantıklı mı?

Düşmesini bende beklemiyorum ama dün pc hocası 16.000tl'ye Rtx 4060'lı sistem çıkartmıştı, 8000-9000tl'lik bir indirim vardı. İlk dakikadan gören biriydim fakat biraz daha üst seviye bir sistem almak istediğim için almadım. Yine onun gibi indirimli bir 4070'li sistem çıkarsa diye, beklemeli...
  9. I

Bilgisayar almak için indirim beklemek mantıklı mı?

Merhaba, bu sistemi almayı düşünüyorum fakat kasım ayında 30.599tl'iken aralıkta zam geldi ve 33.899tl oldu (yinede en uygun sistem şuan bu gibi). Sizce ocak ayında üstüne daha fazla zam gelir mi? İndirimli PC beklemek mantıklı olur mu? İndirimli PC bekleyipte üstüne daha zamlı almaktanda...
  10. I

4000-5000TL Wireless Kulaklık Önerisi

Teşekkürler öneriniz için hocam, bakacağım.
  11. I

Hocam nova dahil bir çok steelseries kulaklıklarda şikayetler gördüm diğer konularda. Siz kullanıyor musunuz, bir sıkıntı yaşadınız mı? Teşekkürler cevabınız için.
  12. I

Merhaba, 4000-5000TL civarına Wireless kulak üstü bir kulaklık arıyorum. Kullandığınız veya bildiğiniz bir kulaklık varsa artısıyla ve eksisiyle yazarsanız sevinirim. Benim için kulaklıkta önemli olan özellikler; -Hafiflik ve konfor. -FPS oyunlarında iyi ses kasabilme. -Müzik performansının iyi...
  13. I

2500-4500TL Wireless kulaklık önerisi

Selamlar, 2500-4500TL civarına Wireless kulak üstü bir kulaklık arıyorum (duruma göre bütçeyi arttırabilirim). Kullandığınız veya bildiğiniz bir kulaklık varsa tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim. Kulaklığı kullanım amacım ve istediğim özellikler; -Hafiflik ve konfor. -FPS oyunlarında iyi...
  14. I

Yeni aldığım monitörden ses gelmiyor

Merhaba, AOC 24G2U kullanıyordum. Bugün kargom geldi ve Dell G2422HS modelini kullanmaya başladım. Fakat monitörden ses gelmiyor. Sebebi ne olabilir? Nasıl düzeltebilirim bunu? Not: DisplayPort kablosunun ucu biraz küflü gibiydi fakat sorun olacağını düşünmemiştim. Sorun kabloda olabilir mi...
  15. I

Dell G2422HS 165Hz 1ms alınır mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/189076/dell-24-g2422hs-ips-165hz-1ms-full-hd-adaptive-sync-gaming-monitor/ Bu monitörü almayı düşünüyorum. Kullanan veya bilen varsa tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim. Veya bu fiyata alabileceğim daha iyi bir monitör varsa da önerilere de açığım.
  16. I

165-240Hz IPS monitör önerisi

Teşekkürler yanıtınız için. Gaminggentr'den alışveriş yapmadım hiç, bir sıkıntı yaşar mıyım? Ölü pixel vs. çıkarsa iade alırlar mı.
  17. I

165-240Hz IPS monitör önerisi

165-240Hz IPS bir monitör almayı düşünüyorum. G-Sync destekleyen bir monitör olursa daha iyi olur. Bütçe farketmez. İadede sorun yaşamayacağım bir yerden atarsanız sevinirim. Kavissiz olursa daha iyi olur. Amazonda şu ürünü buldum fakat ürünü amazon kendisi değil "beta plus teknoloji" diye bir...
  18. I

240Hz monitör önerisi

Genel olarak her türlü oyunu oynayan biriyim, fakat çözünürlük takıntım yok 1080p de yeterli benim için.
  19. I

240Hz monitör önerisi

240Hz IPS bir monitör almayı düşünüyorum. G-Sync destekleyen bir monitör olursa daha iyi olur. Bütçe farketmez ama yinede 9000TL'yi çok geçmezse iyi olur (sadece maksimum çıkabileceğim bütçeyi söyledim. Daha ucuzada fiyat performans monitörler varsada önerilere açığım). Ayrıca satıcı Amazon...
  20. I

Ekran takılma sorunu

Evde hdmi kablosu vardı, bugün onunla denedim fakat sorun yine düzelmedi.
Top Bottom