Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ 144 hz monitörüm 60 da çalışıyor

yine her zamanki gibi bilgisayarı kapatıp dışarı çıkmıştım eve geldğimde monitör 60 hz deydi ve digital vibrance ayarlarım gitmişti tekrar 144 hz yapmaya çalıştığımda sadece 60 hz seçeneği vardi nasıl çözerim 1655154053 ve şuan valorantda açmadığını fark ettimDX11 feature level 10.0 is required...
  2. E

se 234 rgbleri nasıl ayarlaycağım

se 234 şuan sorunsuz çalışıyor fakat ışık modlarını değiştiremiyorum kasadaki diğer parçalarla senkronize çalışmasını istiyorum nasıl yapacağım
  3. E

se 234 rgb ayarlanmıyor

merhaba soğutucum se 234 argb ama kasamdaki diğer tüm rgbler senkronize bir şekilde yanarken o yanmıyor düzenleyebileceğim yazılım vb. varmıdır 1643098749 cümleyi yanlış kurmuşum fanın ışıkları yanıyor ama diğer kasalarla senkron değil
  4. E

CPU ISIGI YANIYOR 5600X

anakartim msi x570 carbon islemci 5600x cpu isigi yaniyor desteklemiyormu?? ya da sorun nedir
  5. E

GIGABYTE VISION 3060TI 13.800 TL ALINIR MI

Soru yukarıda
  6. E

Galakuro 3060 TI nasıl alınır mı

Arkadaşlar 3060 ti alıcam bana bir tanıdığım bu markayı önerdi ama hiç duymadın soğutma performansı vs. nasıldır
  7. E

Kimya Hocasının Boş Boş Ödevleri

Ya kimya hocası dedi ki sabun yapcaz benim de etil alkol almam lazımmış nerden bulcam bunu
  8. E

TELEFONUMA VİRÜS MÜ GİRDİ?

Telefona hiçbirşey yapmadığım halde yere dahi düşmedi ama telefon açılıyor 2 dakika bile sürmeden tekrardan kapanıyor sonra baktım bir oyun hesabımdan çıkış yapılmış sonra baktım İnstagram hesabımdan çıkış yapılmış ve bazı uyugulamalar yanıt vermiyor uyarısı verip kapanıyor Not:Hesaplarıma...
  9. E

The Forest Farklı Platformlarda Oynama

Benim ps de the forest var arkadaşımın pc de beraber oynayabilirmiyiz
  10. E

MİNİNG YAPILMIŞ EKRAN KARTI ALMAK NEDEN KÖTÜ

Soru yukarıda
  11. E

Nintendo E Shop Oyun Satın Alma

Selam ben switch ime oyun alıcam ama kart yurt dışı alışverişine kapalıymış e Shop ta tr yok alabilirmiyim
  12. E

500 TL'ye Corsair void Elite RGB Alınır mı?

https://www.itopya.com/corsair-void-elite-rgb-71-beyaz-gaming-kulaklik/ Şuan arctis 3 kullanıyorum yaklaşık 3 yıl önce 500 TL ye almıştım 2019 edition bu arada şuan 800 TL bandında satıp bunu alayımmı rekabetçi oyunlar oynuyorum deli indirim gibi geldi bana
  13. E

Pc topluyorum yardım

Selam bütün bağlantıları yaptım birtek bu kaldı hicbiryere uymuyor ne yapacağım bunu
  14. E

pc topladıktan sonra bios ayarları windows vs. için güncel video

arkadaşlar soru yukarıda biliyorum çok fazla video var ama hepsi güncel değil windows a sürekli güncelleme geliyor eğer yeni video yoksa şu windows kurmayı nasıl halletcem bir el atın be
  15. E

ACİL rm 750 yerine hangi psu almalıyım

3070+5600x sisteme rm 750 soğutucu alacaktım ama stokta yok ve bugün almam gerekiyor o fiyatlarda ne alabilirim @Abdullah Hacıgül
  16. E

Ps Oyunları Arkasına Not To Be Sold Separataly Yazısı Ne demek

Arkadaşımla bir oyun takası yaptık ve üstünde bu yazıyor oyunu daha denemedim ama ne anlama geliyor
  17. E

Ekran Kartı Markaları MH Değerini Etkiliyor mu?

Başlık çok açık olmamış olabilir aslında anlatmak istediğim şu örnegın rtx 3070 için konuşalım ben asus da alsam msi da alsam founders editionda alsam ayni mh mı yoksa farkı varmı
  18. E

RİVAL 600 FPS OYUNLARI İÇİN NASIL

hem ağırlık özelleştirmesi hem çift sensör özelliği hem de görünüm olarak çok hoşuma gitti peki cs valo gibi oyunlar için nasıl
  19. E

Nickimi Degistireyimmi Kalsınmı

Normalde Oyunlardaki nickim Elactix Fakat ismim ve soyismim ile alakalı olsun diye EeKay Yapıyım Ve bu iki isimden biri güzelmi belirtirseniz sevinirim
Top Bottom