Arama sonuçları: *

1. RYigido

Yardım elimdeki hard disk sata 3 portuyla mı bağlanmakta

WD5000AZLX sata 3 portuna bağlanabiliyor mu
  2. RYigido

jumpscare sonrası klavye kafayı yedi

merhabalar arkadaşla şakalaşırken yanlıslıkla kendime jumpscare attırdım ama olay bu değil. jumpscare sonrası klavye 1 saat boyunca hangi tuşa basarsam basayım sonuna a ekledi (örn: d tuşuna bastığımda daaaaa yazıyodu) virus olma ihtimali var mı yoksa klavye mi bozuldu ama klavye suan düzgün...
  3. RYigido

Yardım Rx6700xt ekran kartımı sokemedim

Reis valla olmuyor ben bunu masanın üstüne fotoğraftaki gibi koydum bir şey olmaz dimi 1689890229 Abi cevap verin yoksa ekran kartıyla sabahlicam @Fizikl @ConquerorXIV
  4. RYigido

Denedim hocam olmuyor
  5. RYigido

Klips hareket etmiyor 1689888739 @ConquerorXIV bu şekil çıkık dursa bı problem olur mu?
  6. RYigido

Bu yaz tatile pcmi de götürmek istiyordum ve uzun yol olduğu için ekran kartını söktüm anca şu kablolar çıkmıyor şimdi değilde sabah kesin çıkartırim. Sabaha kadar böyle beklerse sorun olur mu?
  7. RYigido

gaming gen tr den kulaklık alışverisi

merhabalar gaming gen tr de bir kulaklık beğendim internetten almadan mağazaya gidip orda seçip alabiliyor muyum? birde magazanın kapanış saati nedir?
  8. RYigido

Apex 9 tkl vs Logitech g pro klavye

Sağolun hocam
  9. RYigido

Apex 9 tkl vs Logitech g pro klavye

Hangisi alınır yanına steelseries beyaz prismcaps alicam
  10. RYigido

2600 TLden düşük tkl klavye

sanırım rog alıcam arkadaşlar teşekkürler
  11. RYigido

Oyun için alicaktim zaten hocam şuan tkl kullanıyorum ama klavyenjn wasd tuşları ve diğer çok kullanılan tuşlar basmamaya başladı optik olursa daha iyi olur
  12. RYigido

Ucuz olsun gibi bir amacım yok bu klavye mekanik değil hocam bana mekanik lazim
  13. RYigido

Yurt dışından getirebilicegimi düşünmüyorum 1676285381 Tıklama sesi gece rahatsız edicek seviyede mi?
  14. RYigido

Çok küçük bu tkl lazım ya 1676284958 Şuan benim gönlümde steelseries de ama karar veremiyorum, sanki birini alsam diğeri aklımda kalcak gibi hissediyorum
  15. RYigido

Aklımda bu klavyeler var hangisi daha iyidir https://ty.gl/ghfbyih6d2 https://www.amazon.com.tr/dp/B0B919C19G?cafId=0ca3e78a-5153-4298-acc0-d9efdb2acfc5&cafASIN=B0B919C19G&ref_=cm_sw_r_apann_dp_GZC20FTVC3H7HHSDRYEN...
  16. RYigido

Çözüldü✓ Razer Viper Mini Mİ HyperX Haste Wireless MI ?

HyperX Haste Wireless cok hoşuma gitti ama viper mini de gitmedi değil. Para konusunda sıkıntım yok viper mini ucuz al geç demeyin hangisi daha iyi performans verir.
  17. RYigido

1200 TL altı mouse önerisi

fps oynamak için lazım küçük ve hafif olursa daha iyi olur
  18. RYigido

Steam topluluk pazarı kullanılmıyor

sayılır
  19. RYigido

Steam topluluk pazarı kullanılmıyor

tam yazıcaktım hesaba gir çık yaptım bunu söyledi yinede teşekkürler hocam
Top Bottom