Arama sonuçları: *

• Users: GrauerWolf
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. GrauerWolf

Monitör seçimi konusunda yardımcı olur musunuz ?

Merhaba arkadaşlar, herkeze iyi forumlar dilerim. İmzamda yazan sistemi ( mobilden girenler için R5 5600x - RTX 3060 - 2x8GB 3200 Ram) hali hazırda Msi markasına ait Bu monitörle kullanmaktayım ve yeni bir 1440p monitör almak istiyorum bütceme göre fiyatları birbirine yakın olan 3 monitör...
  2. GrauerWolf

Steam hesabım ile Türkiye üzerinden oyun alabilir miyim?

Merhaba arkadaşlar, sorum tam olarak şu şekilde; şuan Almanya'da bulunuyorum, Türkiye'den arkadaşım benim steam hesabıma kendi bilgisayarından girerek New World oyununu satın alıp etkinleştirse oyunu burada oynayabilir miyim? Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok...
  3. GrauerWolf

Yardım Black Desert Online Steam Türkçe Olmuyor

Merhaba arkadaşlar ufak bir sorunum var ve malesef çözemedim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Almanya'da yaşıyorum ve steam üzerinden BDO satın alarak bilgisayarıma yükledim lakin nasıl Türkçe yapacağımı bulamadım. Kullanıcı incelemelerinde birisi Launcherı steam...
  4. GrauerWolf

Msi Afterburner indiremiyorum.

Arkadaşlar kendi sitesinden Afterburner indiremiyorum. İndirme linkine tıkladığımda sadece mevcut sayfa yenileniyor. Nasıl indirebilirim bu uygulamayı ?
  5. GrauerWolf

Adobe Acrobat Reader alternatifi program önerisi.

Arkadaşlar Windows 10 kullanıcısıyım ve başlıkta belirttiğim üzere Adobe alternatifi ve pdf dosyalarını gönlümce düzenleyebileceğim tamamen ücretsiz bir program arıyorum, Adobe programında pdf görüntüleyebiliyorum lakin ücretsiz sürümde pdf dosyalarını düzenleyemiyorum yardımcı olabilirseniz...
  6. GrauerWolf

Ryzen 5 3500x Overclock değerlerime bakar mısınız ?

Merhaba arkadaşlar, dün itibari ile Ryzen 5 3500x işlemcimi overclock ile 4.3 Ghz sabitlemeye çalıştım. Önce Ryzen master uygulamasından uygun değerleri bulmaya çalışarak voltajı 1.18 e düşürüp işlemciyi 4.32 Ghz e sabitlemeyi başarabildim. Aida64 ile 15 dakika stabilite testi yaptım herhangi...
  7. GrauerWolf

İşlemci seçimi konusunda yardım.

Selam arkadaşlar; yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Elimdeki Mevcut sistem Cpu=Ryzen 5 1400 Anakart=Gigabyte b450m gaming Gpu=Xfx Rx570 8 gb Ram= Corsair Venegeance 2x8 Gb 3200 Almanya'da yaşıyorum ve şuan için elimde 50 € değerinde bi hediye çeki mevcut ve işlemcimi değiştirmek...
  8. GrauerWolf

Sharkoon Tg5 kasa için Rgb Fan Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar Sharkoon Tg5 rgb kasam var içerisinde 3 adet önde ve 1 adet egzoz fanı olmak üzere 4 adet rgb fan mevcut. Anakartım Gigabyte b450m s2h ve maalesef sadece 7 renk destekliyor. Kasanın içerisinde gelen rgb kontrolcüsü de aynı şekilde ve kumanda kontrolü malesef mevcut değil...
Top Bottom