Arama sonuçları: *

• Users: Nötr0n
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Nötr0n

Yeni mouse'um arada takılıyor

Glorious Model O aldım çok memnunum ama özellikle valorantta arada mouse 1 saniyeliğine çok daha düşük bir sensivitye geçiyormuş gibi oluyor yani takılıyor sonra hemen düzeliyor, nasıl çözebilirim?
  2. Nötr0n

Opera GX kasma sorunu

Son zamanlarda Opera GX'te youtube zaman çubuğu falan aşırı kasıyor, microsoft edge'de falan hiçbir sıkıntı yok. Operada böyle oluyor ama bir bilgisi olan var mı?
  3. Nötr0n

warzone'da render sıkıntısı

warzone indirdim fps açısından sıkıntı yok ama atladıktan sonra 2 dakika falan duvarlar yapılar rednerlanmıyor, sonra yavaş yavaş önce yapılar sonra elimdeki slahlar falan renderlanıyor oynayabiliyorum. Yaklaşık 40 saniye sonrasının görüntüsünü eke koydum. Sıkıntı neyden kaynaklanıyor nasıl...
  4. Nötr0n

Rampage Hydra R6 alınır mı?

Başlıkta yazdığım gibi Hydra R6 alınır mı? Hydra R6 Plus çok hoşuma gitti ama red switchi yokmuş.
  5. Nötr0n

klavye ve mouse önerisi verir misiniz?

2500TL bütçem var, red switch bir mekanik klavye ve yine oyun için mouse önerebilir misiniz. El boyutum ortalama ve üstü. Bu arada Rampage Hydra R6 nasıldır?
  6. Nötr0n

Mouse ve Klavye önerisi

2.5k bütçem var klavye ve mouse almak istiyorum oyun için, bu bütçe dahilinde red switch klavye ve bir oyun mouse'u önerisi alabilir miyim?
  7. Nötr0n

Bilgisayarımda windowsa ait hiçbir şeyi kullanamıyorum?

Bilgisayarımda arama çubuğuna klavyeyle bir şey yazamıyorum, vide ve fotoğraflar açılmıyor yuvarlak dönüp duruyor, klasörlere sağ tıklayamıyorum tıkladığım an yine dönmeye başlıyor ve başka hiçbir şeyi açamaz hale geliyorum, microsoft store, spotify gibi uygulamalarında hiçbirine erişim...
  8. Nötr0n

bilgisayarım yeniden başlatmadan hızlanmıyor

Bilgisayarım hızlı çalışır ama bazen ilk açtığımda her şey yavaş yavaş çalışıyor restart attıktan sonra normale dönüyor, bir süre sonra can sıkıcı hale gelmeye başladı. Nedeni nedir?
  9. Nötr0n

CS2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

2k cs saati olan birisi olarak büyük umutlarla cs2'yi indirdim ama hayal kırıklığı yaşadım, eski oyunda 400 fps sabit oynarken yeni oyun orta ayarlarda bile kasıyor, ayrıca oyun da genel anlamda hiç hoşuma gitmedi, siz ne düşünüyorsunuz?
  10. Nötr0n

Bilgisayarım ilk açtığımda yavaş çalışıyor

Bilgisayarım gayet hızlıdır ama son günlerde pc'yi ilk açtığımda her şey gecikmeli oluyor discordda bir sunucuya basıyorsunuz gecikmeli olarak açılıyor vs. Yeniden başlatınca normale dönüyor. Sebebi nedir fikri olan var mı?
  11. Nötr0n

mouse tavsiyesi isityorum

max 450 TL bütçem vari valo lol tarzı oyunlar oynuyorum. mouse önerebilir misiniz
  12. Nötr0n

valorant alt tab atma sorunu

valorant 1920x1080 oynuyorum, diğer çözünürlüklere geçtiğim zaman alt-tab atınca 3 saniye siyah ekran olup öyle açılıyor masaüstü, bir çözümü var mıdır, sizde de böyle mi?
  13. Nötr0n

lol fps'im deki düşüş

lolde 250'lerde fps alıyordum 144 sabit oynuyordum neden son zamanlarda 110 olmaya fightlarda aşırı düşmeye başlamıştı sıfırladım pc yi şuanda 144 sabit oynuyorum ama tflerde yine 80 lere düşüyor sebebi nedir birkaç ay önce sabit 144 oynuyordum sürekli...
  14. Nötr0n

sistemimde darboğaz var nasıl çözerim

Green Hell oynarken yüzde yüz ekran kartı kullanımı yüzde otuz beşlerde işlemci kullanımı oluyor ve yanılmazsam "darboğaz" olarak isimlendiriliyor. Performansımı arttırmak veya darboğazı bir nebze engellemek için bir tavsiyeniz var mıdır?
  15. Nötr0n

Yardım valo lol fps sorunum var

arkadaşlar oyunlarda hiç fps sorunu yaşamıyordum valoda 200 den asagı fps görmezdim ama son haftalar hep kasamaya başladı valorant ve lol. bilgisayarı sııfırladım ama hala düzelmedi valorantta bir nebze düzelme var eskisi gibi olmasada ama lolde hala düşük alıyorum bir anda neden böyle olmaya...
  16. Nötr0n

valorantta düşük fps almaya başladım

valorantta normalde yüksek fps alıyorum, son zamanlarda fpsim oyun içinde düşmeye başlamıştı arkadaşlarımda bir düşüş yok aksine yükseliyormuş. Sıfırladım pcyi yine aynı olay var neden olabilir?
  17. Nötr0n

Yardım soundcore r100 soldan ses gelmiyor

yaklaşık 10-11 aydır soundcore r100 kullanıyorum, arada soldan ses gelmiyordu bağlantıyı kesince falan düzeliyordu ama sabah sağlıklı kullandığım telefon akşamına hiç bir hasar falan görmemiş olmasına rağmen soldan ses vermemeye başladı, sıfırlama, şarja koyma, şarj yerlerini kolonyayla silme...
  18. Nötr0n

Bir kişinin bilgilerini bulmaya çalışıyorum

Arkadaşlar instagram hesabı sinan.rar olan sonradan hesabını kapatmış birisi hakkında bilgi arıyorum, https://www.superprof.com.tr/erciyes-universitesi-makine-muhendisligi-ogrencisinden-ilk-orta-okul-ogrencileri-icin-ozel-ders-odeve-yardim-tokide.html Bu linkteki kişi kendisi birazcık araştırıp...
  19. Nötr0n

Instagram Kapatılan instagram hesabi hakkında bilgi edinme

İnstagram hesabını kapatmış birisi hakkında profili ile ilgili bilgi almam gerekli kapanmış hesabının linki var ve wayback machine gibi siteleri kullanamadım nedense. Yardımcı olabilir misiniz?
  20. Nötr0n

Bisiklet pompası önerisi

Kendimi bildim bileli aldığımız bisiklet pompaları dandik çıkar max 1 yıl dayanır, var mı öneriniz bu sağlamdır dediğiniz?
Top Bottom