Arama sonuçları: *

1. A

Telefoncudan Kaçak Telefon Alınır mı?

alıcağım telefon redmi note 8 alcam ama türkiye garantili 2800 kaçak sundu bana sıfır kutu 1700 dedi şimdi kaçak alsam sıkıntı çıkabilirmi sonuçta çok pahalı türkiye garantili
  2. A

Bilgisayar açılmıyor

Bu gün kasayı temizlemek istedim ekran kartını ram ssd leri çıkardım temizledikten sonra geri taktım ama ilk bir kaç kez denedim olmadı sonra oldu çalıştı ve kapattım bende ve tekrar açılmadı vede kasada pil gibi bi işaretin yanında kırmızı ışık yanıyor ne yapmalıyım
  3. A

apex legend ekran kartı sorunu

1650 4 gb lık var bende ama apex legend de kullanımı 4 gb olarak ayarliyamıyorum sonra grafiği ortaya çekince dirke otomatikmen atıyor oyundan bunun bir çözümü varmıdır
  4. A

Eski sevgilimin doğum günü yarın 00.001 de kutlamak istiyorum

Eski sevgilimin doğum günü yarın 00.001 de kutlamak istiyorum halen seviyorum ve bana kutlama içinde kullanabileceğim fikir söz örnek verebilirmisiniz lütfen (bu arada barışmak istiyorum)
  5. A

Windows sürdürme yukleyicisi

Sistemin çalışmasını önceki konumdan sürdürme denemesi başarısız oldu. sürdürme yeniden denensin mi (Seçiminizi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın Sistemin Çalışmasını devam ettir Geri yükleme verilerini sil ve sistem önyükleme İçindekiler bana lazım içindekiler silinmeden nasıl açabilirim
  6. A

SSD yi hiçbir sistem görmüyor

Pioner 240 gb
  7. A

SSD yi hiçbir sistem görmüyor

SSD m birden oyundayken bilgisayarı kapatti ve ber actigimda biosa giriyor ve orada hiç disk görülmedi diyor ve hiç bir bilgiayar da tepki vermiyor ne yapmam lazım daha 2 aylik
  8. A

SSD yi hiç bir bilgiayar gormuyor

SSD m birden oyundayken bilgisayarı kapatti ve ber actigimda biosa giriyor ve orada hiç disk görülmedi diyor ve hiç bir bilgiayar da tepki vermiyor ne yapmam lazım daha 2 aylik
  9. A

Disk buluanamadı hatası

10. A

Disk buluanamadı hatası

ETS 2 Multi yapıyordum oyuna girdim ve drop yedim sonrada kapatmaya çalıştım kapandı her açıldığında ekranda ekdeki yerkaliyor biosa giriyorum SSD takılı olmasına rağmen disk bulunamadı diyor ne yapmalıyı
  11. A

Giyabyte insist on ekranında kalmasi

ETS 2 Multi yapmaya çalışıyordum trucker MP den sonra girdiğimde donmaya başladı bişey yapamadım sonrada kapandı ve açmaya çalıştığımda ekteki ekrandan başka hiçbişry yapamıyorum anca deleteye basıp biosa giriyorum
  12. A

Oyunlarda fps im 20 üstüne çıkmıyor

kanka ama önceden 180 alıyordum benim içinde yeterliydi
  13. A

gtx 1650 8 gb 300 mh 256 ssd ryzen 3 3100 a320 m2h anakart var
  14. A

Agalar oc deniyordum işte yaptıktan sonra fps yükselttim biraz oynadıktan sonra işim bitince kapattım 7-8 saat sonra açınca ise hangi oyuna girersem girim ve hangi fun mark testini açarsam fark etmiyor 20 fps üstünü almıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin
  15. A

Format nasıl atılır.

daha öönce format atmadım ne yapmalıyım
  16. A

Format nasıl atılır Eski ayarlara dönme

sistmimin özellikleri 1650 4gb r3 3100 ve 8 gb ram var önceden cs de 140 fps alırken oc denedim sonrada her şey normaldi kapatıp açana kadar birden oyunlarda 20 fps almaya başladım neden böyle oldu diye fotum açtım format atmamı söyledi birisi nasıl bi format atmalıyım ve işe yararmı
  17. A

20 FPS üstüne çıkmıyor

sistmimin özellikleri 1650 4gb r3 3100 ve 8 gb ram var önceden cs de 140 fps alırken oc denedim sonrada her şey normaldi kapatıp açana kadar birden oyunlarda 20 fps almaya başladım neden böyle oldu
  18. A

5000 tl ile sistem öneriniz varmıdır

5000 tl civarı hazır sistem yada toplama arıyorum
Top Bottom