Arama sonuçları: *

• Users: ahmtnlbrgl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ahmtnlbrgl

TPM 2.0 açık SECURE BOOT aktif fakat VALORANTTA VAN9001 hatası alıyorum

WİNDOWS 11 e yeni geçtim valoranta girdiğimde van9001 hatası aldım youtube dan ve farklı sitelerdeki çözümleri denedim işe yaramadı.Nasıl çözebilirim?
  2. ahmtnlbrgl

Arkadaşımın monitörü sıkıntılı

Arkadaşım 8 aydır asusun 144hz monitörünü kullanıyor(modeli tam hatırlamıyorum 1500tl olan monitör) Bugün kullanırken bir anda ekranı gitmiş bana sordu ben klasik çıkar tak yöntemlerini dene dedim fakat hala aynı sıkıntı Yardımcı olurmusunuz
  3. ahmtnlbrgl

Matematik proje ödevi

Arkadaşlar matematikten prje aldım ve hocam Dik üçgenler ve trigonametri konusunu verdi Bununla ilgili ne tür bir proje yapabilirim hiç bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada 9. sınıfım.
  4. ahmtnlbrgl

Hangi kripto parayı tercih edeyim

Arkadaşlar elimde bi miktar para var ve bitcoin tarzı paralara yatırmak istiyorum Bilgili bir kişi varsa bu konularla ilgili yardımcı olursa sevinirim
  5. ahmtnlbrgl

Ekran Kartı Düşük Kullanım Sorunu

Arkadaşlar 1660s ve 3600 lü bir sistemim var valorantta 150 ila 200 arası fps alıyorum oyun açıkken görev yöneticisinden baktığımda genelde %50 civarlarında kullanıyor. Bunu ayarları yükseltmedene düzeltebilirmiym
  6. ahmtnlbrgl

İ-5 7400 için Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşımda 7400 ve 1050 var valhalla yı oynamak için ekran kartı önerisi istiyor bütçe önemli değil darboğaz yapmasın yeter
  7. ahmtnlbrgl

Rampage Drop Plus vs Gamepower Kizaru

Yakında ikisinden birini alıcağım Sizce hangisini tercih edeyim? Artıları ve eksileriyle bahsederseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.
  8. ahmtnlbrgl

Game pass aldım fakat DC nitro kullanamıyorum

Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi game pass ultimate aboneliği aldım fakat avantajlar kısmında gözükmüyor telefondanda baktım yine yok yaşda 18+ ne yapmam gerek
  9. ahmtnlbrgl

CS:GO da Haksız Yere Vac Ban Yedim

Merhaba cs de yaklaşık 400 saatim var ve 155 in üstünde galibiyetim vardı maalesef takımıma gelen rus lar yüzünden nova elo sunda takılı kaldım ve dün bir maça girdim bir tane smoke içi vuruş yaptım ve tabikide hile demeye başladılar ve reportladılar fakat hile mile asla kullanmadım Sizce banım...
  10. ahmtnlbrgl

MAKS 450 TL YE KLAVYE

Arkadaşım yakında bilgisayar toplıyacak sizede klavye hakkında danışmak istedim maks 450 TL ye öneride bulunabilirseniz sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  11. ahmtnlbrgl

4200 TL ye kadar laptop

Arkadaşım online eğitim için rahat taşınabilecek 4.2 k ya kadar laptop önerir misiniz?
  12. ahmtnlbrgl

7.5 k ya kadar laptop önerisi

Bi tane arkadaşım 7.5 k ya kadar laptop alacakta öneride bulunursanız sevinirim Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
  13. ahmtnlbrgl

Ses Kartı İşe Yarar Mı

yeni bir bilgisayar aldım fakat ön ve arka jak girişlerinden ses gelmiyor bugün aldığım yerle görüştüm onlar bize yollayabilirsiniz dedi sizce kargoyu yollayıp bekleyeyimmi yoksa ses kartı alıp öylemi devam edeyim
  14. ahmtnlbrgl

Ses Gelmiyor ve Gitmiyor(aynı konuyu 3. ye açıyorum lütfen yardım edin)

kasanın hem arka hemde ön kısmındaki jak girişlerine kulaklığı taktığımda kulaklığı algılıyor fkat ne ses geliyor nede mikrofonum çalışıyor lütfen yardım edin driverlar kurulu bios güncel başka kulaklıklada denedim olmadı
  15. ahmtnlbrgl

Ses Gelmiyor ve Gitmiyor

kasanın ön ve arka girişindeki jaklar çalışmıyor ve kulaklktan ses gelmiyor fakat monitörün hoparlöründen ses geliyor driverları kurdum bios güncel sebebi nedir 1595067485 lütfen yaarddıııım
  16. ahmtnlbrgl

Ses Gelmiyor ve Gitmiyor

kulaklığı hem ön hemde arka girişede taktım fakat hiç ses alamadım ses sürücülerinide yükledim fakat sonuç alamadım 1595024952 yardım edebilecek biri varmı
  17. ahmtnlbrgl

Niye hata veriyor

Boot ederken bu hatayi aliyorum sebevi nedir
  18. ahmtnlbrgl

Win10 kurulumu

Bugun yeni bilgisayrim geldi ve win10 kuracağım Biz win10 u flasha yazdırırken içindekiler gidermi? Ve youtube da bir suru video var bununla ilgili hangisi en doğru ve güvenlidir?
  19. ahmtnlbrgl

Taşınabilir Harddisk

Taşınabilir harddisk ile yeni pc ye windows kurulurmu Kurulursa nasıl kurulur
  20. ahmtnlbrgl

Gamegaraj 5an aldım, kaç günde gelir?

Gamegaraj 5an bilgisayarı özelleştirip aldım sizce kaç gün içerisinde gelir
Top Bottom