Arama sonuçları: *

1. S

MSÜ için YKS'nin ham puanı mı, yerleştirme puanı mı önemli?

inşallah hayal ettiğin gibi geçersin kardeşim allah yardımcın olsun
  2. S

MSÜ için YKS'nin ham puanı mı, yerleştirme puanı mı önemli?

2 defa girdim şuan alımda kurallar değişmediyse ham puan baz alınıyordu
  3. S

Annem ile babam boşanıcaklar babam evden gitmiyor nasıl ikna edeceğim?

Allah yardımcın olsun kardeşim zor , varsa şöyle güzel bir aile büyüğünüz oturtsun herkesi orta yolu buldursun bence
  4. S

Celal Şengör'ün Olduğu Video (Kur'an ile ilgili)

herkesin düşüncesi kendine ama ben şunu söylemek isterim. eğer ki inanıyorsanız bence bu kadar kurcalamamalısınız çünki insan aklı herşeyi kaldırmıyor buda bizi allah korusun küfüre götürüyor. bu ayette geçen zelzele nasıl birşeydir?, acaba bizim bu güne kadar gördüğümüz deprem, sel,çığ mıdır? ...
  5. S

Üretimi durdurulmuş hangi yiyecek veya içeceğin geri gelmesini isterdiniz?

ben kırmızı mavi monsteri çok özledim istanbul mersin bu şehirlerde hiç bir yerde bulamadım artık sadece yeşili ve şekersiz beyazı var galiba
  6. S

Deccal mi İblis mi daha kötü?

şahsi fikrimi söylersem; Deccal bir görev için Allah tarafından yaratılmış bir varlıktır, bize göre çok kötü olsa bile Allah tarafından o amaçla yaratılmıştır. Şeytan ise iradesiyle itaatsizlik etmiş ve lanetlenmiş bir cindir. Şeytan elbette ki çok daha kötü bir varlıktır.
  7. S

Müslümanların cennete hristiyan ve yahudilerin cehenneme gidecek olması?

Bildiğim kadarıyla, Değiştirilmeyen, gönderildiğinde ki aslı olan incile, zebura, tevrata inananlarda cennete gidecek çünkü onlarda Allah'ın kitabı, aynı bizim Kuranı Kerime inanmamız gibi. Cennete giremeyecek olanlar; inanmayanlar ve bu kitapların insan eliyle değiştirilmişine inananlar.(soru üzre)
  8. S

3.500 / 4000 TL Bütçe İle Sistem

arkadaşlar son defa rahatsız edeceğim daha iyi bir tavsiyesi olan olur mu yoksa bu sistemi alayım mı?
  9. S

öncelikle çok teşekkür ederim ilgin için fakat 4700 TL biraz bütçemi aşıyor yinede teşekkür ederim
  10. S

dostum bu sanırım apuda değil ekran kartıda var ve fiyarıda uygun çok teşekkür ederim fakat site güvenilir midir hiç duymamıştımda yanıtlarsan çok sevinirim. 1632908242 aslında oyun oynamak için istemiyorum bazı programlar kullanacağım autocad solid vb. programlar bunun için istiyorum
  11. S

yok mu arkadaşlar hiç bilgi sahibi olan biri
  12. S

Arkadaşlar Merhabalar, Piyasanın farkındayım lakin bütçem bu kadar 3.500 ile 4000 TL arasında sıfır bir sistem arıyorum. Sistem apuda olabilir ( benim apuya dair bilgim içinde ekran kartının olmadığı fakat sonradan eklenebileceği ) yanlışım varsa bu konuda düzeltmenizide rica ederim. Şimdiden...
  13. S

Sıfırdan YKS kazanmak yardım

Kardeşim önce yapacağın şey kendine bir çalışma programı hazırlamak , işin güzel tarafı sen kendi seviyenin ve kaçırdıklarının farkındasın bu sebeple herkesten çok çalışmalısın. 365 gün bence yeterli bir süre youtube'da o kadar güzel konu anlatım kanalları var ki gerçekten yapabilirsin. Kendine...
  14. S

Yardım Olası Güvenlik Sorunu

Arkadaşlar Merhaba, Umarım konuyu doğru kategoriye açmışımdır, benim sorunum şu; Gerek Firefox'ta, gerek Google Chrome'da google üzerinde arama yaparken ''Bağlanılmadı: Olası Güvenlik Sorunu'' bu hataya rastlıyorum ( eklere koyacağım.). Mesela Firefox'da yandex üzerinden arama yaptığımda sorun...
  15. S

Everest EWN-760N Wi-Fi adaptörü nasıldır?

fiyatı uygun ama bir bilende yazsın istersen bende en ucuzundan aldım her pc yi açışımda 10 defa çıkartıp takıyorum bazen kafasına göre gidip gidip geliyor felan
  16. S

PC sıcaklığı yüksek olması sorun çıkartır mı?

sağolun arkadaşlar ne bileyim hiçbir sorun yok ama 78 derece olunca dedim yanmasın ekran kartı felan
  17. S

PC sıcaklığı yüksek olması sorun çıkartır mı?

arkadaşlar merhaba bir sorum olacak cyberpunk oynuyordum msi afterburnerdan baktığımda 78 dereceyi görüyor ryzen 5 3600 msi ventus xs oc 2060 sizce sorun yaratır mı her hangi bir kasma donma takılma hiçbirşey yok sadece ara ara aşşağı alıp bakıyorum 70 75 78 dereceler arası gidip geliyor
  18. S

ssd hızım normal gelmiyor

bana çok düşük gibi geldi ama bilen biri yardımcı olsa daha iyi olur
  19. S

Cyberpunk 2077 oynatır mı ?

Oynarsın
  20. S

Gemebooster adlı markadan monitör alınır mı

aynı ürünü kullanıyorum 3 ay oldu bir sıkıntısını görmedim çok memnunum
Top Bottom