Arama sonuçları: *

• Users: chade
  • Order by date
  1. chade

Futbolda U-? Mevzusu Nedir

2011 doğumluyum diyince şöyle bir şey yaşadık
  2. chade

Okula tavuk pilav götürmek istiyorum fakat koku yaparmi?

kardeşim biz ailemizden eğer orası yemek yenen bir alan değilse herkesin içinde yemek yeme diye öğrendik. kokusundan osundan busundan rahatsız olan olabilir, canı çeken olabilir, imkanı olmadığı için yiyemeyen olabilir vs vs. biz bu şekilde büyütüldük. şimdiki liseli, ortaokullu çocuklar sınıfta...
  3. chade

Okula tavuk pilav götürmek istiyorum fakat koku yaparmi?

sizin gibi saygı, görgü kurallarını bilmeyen ayılar fikir vermesin mümkünse. sınıfta yemek yenmez, her okulda kantin, yemekhane var. rahatsız olana dışarı çık diyemezsin çünkü sen yanlış yerde yemek yiyorsun. hocan bir şey derse yarın yine ye şikayet edenler de alışır demek zeka geriliği...
  4. chade

VALORANT durduk yere ban yedim

mouse programı olur, başka bir uygulama olur vs her şeyi zararlı algılayıp ban atabilir. mouse uygulamasıyla makro vs yapıp sonra ya arkadaşlar ben hile açmadım niye ban yedim diye ağlayan çok oluyor. oyun açıkken arka planda çalışan uygulamalar varsa herhangi birinden yemiş olabilirsin
  5. chade

🚨GOAT V4 İLE İLGİLİ DETAYLAR GELDİ🚨

bana rtx 4070 serili, DDR 5 bir sistem gelecekmiş gibi geliyor. her yer 4060 sistemlerle dolu zaten. 4070 super falan olur herhalde
  6. chade

b75 anakarta i3 13. nesil işlemciyi takarsam ne olur?

ekran kartı olarak üretilmiş herhangi bir parçayı takarsın bro, bir tık b*ll*r geçmeye gelmişsin gibi hissettim onu da söyleyeyim
  7. chade

daha üstünü de takarsın sıkıntı olmaz
  8. chade

şöyle bir şey yaşanır takmaya çalışırsan
  9. chade

takamazsın?
  10. chade

🔥İndirim Ryzen 5 5600 RX 6600 Sistem 16702 TL

güzel fiyat. bu sistemi 2. ele göre sadece 3-4 bin lira fazla vererek sıfıra alabiliyorsun.
  11. chade

2000 TL pc yükseltme önerisi

3k ya kadar zorlarım dersen 1.5k ya b450m, 1k ya r3 3100, 500 liraya da 8 gb ram alırsın. ekran kartı seni biraz idare eder. ileride de para biriktirip gtx 1660 serisi bir kart alırsın misler gibi oynarsın
  12. chade

2000 TL pc yükseltme önerisi

ram da alman gerekir, fiyat 2.5k ya falan çıkar. sen en iyisi biraz daha para biriktir elle tutulur bir şey toplarız.
  13. chade

6000 TL'ye ekran kartı önerisi?

ben r5 1600 2k ya mı satılıyor dedim hocam? işlemciyi 900 e satsa ekran kartını 1200 e falan satsa 2k dan fazla para geçer eline diyorum. okumadan etmeden yorum atmayın 1714860444 2. el alıcaksın zaten dostum. bütçen kısıtlı, sıfır olarak alamazın. rx 6600 ü 4.5k ya falan alırsın. r5 5600 ü de...
  14. chade

6000 TL'ye ekran kartı önerisi?

2-2.5k arasında işlemci + ekran kartını satarsın. toplam bütçeyle arkadaşın da dediği gibi r5 5600 + rx 6600 + 8 gb ram alınır.
  15. chade

Ryzen 5 5600 rx 560 4 gb

sen tofaş motorunu egeadan söküp mercedese takmışsın. tofaş motoru yine tofaş motoru. değişen bir şey yok.
  16. chade

jwin s-825 1+1 hoparlör kaç para eder?

arkadaşlar selamlar. elimde başlıkta yazdığım hoparlör var. birkaç sene önce kız kardeşim almıştı ama sonra taşındı vs derken doğru düzgün kullanılmadan bir köşede durdu hep. internette sıfırını 500 TL ye satıyorlar. büyük ihtimalle artık üretilmiyor, o yüzden sıfır fiyatı çok geçerli değil. ben...
  17. chade

Ryzen 5 5500 vs Ryzen 7 2700x

hocam hamster gibi tekerlek çevirerek sen mi elektrik veriyorsun bilgisayara? azıcık fazla w çekiyor diye niye bu kadar dert edindin kendine? boşa para harcayacaksın benzer performansta bir işlemciye geçerek. daha güçlü bir şey alacak olsan hadi neyse
  18. chade

Amazon'dan mı Aliexpress'den mi almalıyım ?

vergisiz hali 1700 lira hocam. vergiyle 2100 küsura denk geliyormuş. her türlü aliexpress ucuz tabi
  19. chade

Sistemim Ne Kadar Eder?

estağfurullah hocam. hepimiz yeni şeyler öğrenmek için buradayız zaten
  20. chade

Sistemim Ne Kadar Eder?

mouse un sıfırının 800 TL olması 2. el fiyatını yüksek yapmaz. 500 liraya 2. el rival 3 alacağına 600 liraya sıfır ss prime alırsın. rival 3 ün sıfır fiyatı da o parayı hak etmiyor zaten. monitör konusunda da 2k düz olma şansı hiç yok. sıfırı 2k zaten :D. 2. elde de 2k TL 21.5' 60 hz monitöre...
Top Bottom