Arama sonuçları: *

• Users: Laxerian
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Laxerian

İnternet kurulumunda sorun yaşıyorum

Merhaba türknete geçtim ve internetimi kurdum fakat adsl hızları alıyorum normalde 50 dowland almam lazım ama 12 alıyorum sebebinin ise kurulumda olduğu düşünüyorum Bende bu aşamada internet sağlayıcıların vdsl bölümleri yoktu hepsi adsl di ve bende hem türknet adsl hem de diğer seçenekleriyle...
  2. Laxerian

Bu sistemi ne kadara satabilirim?

İ7 10700k Msi mpg z490 gaming edge wi A2000 1tb Xpg battlecruiser Tuf 3080 10gb 2x8 tridentz neo ram Silverstone pf360 sıvı soğutma Gigabyte 165hz 1ms 2k monitör Ne kadara satabilirim 2 yıllık sistem
  3. Laxerian

Bu PC yi ne kadara satabilirim

İ5 10400f MSI B460M-A PRO Zalman M3 PLUS Kingston A2000 500GB XPG Pylon 650W Hyperx Furry 3200mhz 2x8gb ram Bu pc ne kadar eder? satsam
  4. Laxerian

Ethermine Trust wallet eth adresine eth gönderebiliyor mu?

Ethermine Trust wallet eth adresine eth gönderebiliyor mu?
  5. Laxerian

Dinamik Programlama Dili Ve Statik Programlama Dili nedir ve farkları nelerdir?

Sorum başlıkta yardımcı bilgilendirirseniz sevinirim
  6. Laxerian

10.sınıf kimya sorularım

Bu soruları yapamadım yardım edebilir misiniz
  7. Laxerian

Yardım Hangi Kulaklıkğı tercih etmeliyim

Müzik dinlemek vs için kullanacağım oyun içni değil https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundsurge-85-aktif-gurultu-engelleyici-anc-bluetooth-5-0-kulaklik-cvc-8-0-40-saat-muzik-cift-cihaz-destegi-p-HBV00000T06A9...
  8. Laxerian

Battlefield V (Bedava)

8P88-5KCC-CR6G-NUEC-2G3D Origin üzerinden etkinleştirliyor
  9. Laxerian

Yazılma nereden başlanmalı?

İlk önce Algoritma eğitimi alacağım sonra C ve C++ Öğreneceğim Sırasıyla HTML5 CSS3 Bootstrap4 Javascript Python PHP öğrenmeyi istiyorum Front end developer olup mobil uyumlu siteler responsive siteler ve mobil uygulamalarını geliştirmek istiyorum Back end e de yoğunlaşıp full stack olmak...
  10. Laxerian

Udemyde indirim ne zaman geliyor

Udemyden kurs almak istiyordum sadece bir tane kurs aldım oda ücretsiz ücretli bir kurs almak istediğimde 36tl idi sabit şimdi değişip 220tl olmuş bu indirim bir daha ne zaman gelir
  11. Laxerian

Yardım Dropshipping nedir nasıl yapılır

Merhaba Dropshipping nedir ve nasıl yapılır neye ihtiyaç vardır ve tedarikçi nerden bulabilirim
  12. Laxerian

Udemy e biyoloji dersi yükleyebilir miyiz?

Amcam ve eşi biyoloji öğretmeni 12. Sınıf biyoloji videoları gibi videolar çekip udenyden paylaşabilirler mi
  13. Laxerian

Matebook 14 ile d16 arasındaki farklar

Huawei MateBook 14 AMD Ryzen 5 4600H 8GB 256GB SSD Windows 10 Home 14" UHD Taşınabilir Bilgisayar https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-14-amd-ryzen-5-4600h-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-14-uhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000011BAC3?magaza=Teknorya&url_src=ios-product-detail Biri bu...
  14. Laxerian

Bu fiyata alınır mı?

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-huawei-matebook-14-ryzen-5-4600h-8-gb-256-gb-ssd-radeon-graphics-14-2k-notebook-fiyati,875908546.html 1627219818 Birkaç işaretleme dili ve kodlama dilleri için işimi görür mü + adobe programları için
  15. Laxerian

Matebook önerisi hangisini almalıyım?

Merhaba matebook alacağım hangi model alacağıma karar kılamadım isteklerimi ve bütçem şöyle Ekran gövde oranının yüksek olması rkran kalitesinin yüksek olması Yeni nesil olması Bazı programlama ve işaretleme dilleri ile bazı adobe uygulamalarını kullanacağım bütçe 10k civarı daha altı daha iyi...
  16. Laxerian

OBP Puanı hesaplama ve Üniversite puanına etkisi

OBP Sadece orta öğretim yıl sonu notlarımızı mı baza alıyor öncellikle bunu sormak istiyorum ve Sınavdan 350 Aldığımda bu Notlar ile puanım ne olur
  17. Laxerian

Front End Web Devoloper hangi dilleri hangi seviyede bilmeli

Sorum başlıkta
  18. Laxerian

Erasmus ve Erasmus+ Farkları nelerdir ve Neyin ortalamasına göre alımlar oluyor

Erasmus ve Erasmus+ Farkları nelerdir ve üniversite ortalaması mı lise ortalaması mı yoksa bütün eğitim öğretim döneminin ortalamasına mı bakıyorlar bilen biri varsa yazarsa sevinirim
  19. Laxerian

Monitörde DSR nedir ne işe yarar?

1080P monitörümü 2K veya daha üstü bir çözünürlüğe alsam filimlerde dizilerde vs bu etkiyi görürmüyğm kullanan var mı
  20. Laxerian

MSI PRO MP271 1500TL

İlk gördüğümde yanlışlık oldu sandım ama değilmiş bugün gittim aldım monitörün 1500tl fiyatındaki linki https://www.vatanbilgisayar.com/msi-pro-mp271p-wqhd-27-60hz-5ms-ips-monitor.html İnternetteki fiyatı...
Top Bottom