Arama sonuçları: *

• Users: theArcher
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Bu sistem ne kadar eder?

Arkadaşlar merhabalar. Bir yakınımda temmuz ayında almış olduğu aşağıda gönderdiğim resimdeki masaüstü bilgisayar mevcut ve bunu satmak istiyor. Monitörle beraber verecek. Monitörün markası lenovo legion y27-30 27" mevcut. Sizce bu sistem ne kadar eder.?
  2. T

18000 TL Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar aşağıdaki laptopu tavsiye edermisiniz? Veya 18000'e başka bir laptop tavsiyeniz var mı? şimdiden Teşekkürler...
  3. T

Laboratuar için sistem tavsiye

Bir öğretmen arkadaşım Okul için bilgisayar laboaratuarı kuracağını sistem tavsiyesi istedi bende siz donanımarşivi üyelerinden yardım istiyorum. Elektrik alanı ve bilişim alanı ortak kullanacak. Kullanılacak programlar visual studio,adobe programları,android studio gibi meslek lisesinde...
  4. T

MB311 5A-RTX3060ti için monitör tavsiyesi

Arkadaşlar mb311-5a için hangi monitörü tavsiye edersiniz?1080p mi olmalı yoksa 2k mı almalıyım. Bütçe 2500-3000.
  5. T

Öğrenci için 2750 ₺ sistem tavsiyesi

iyi çalışmalar forum üyeleri. Meslek lisesi öğrencisi için işini görecek şekilde hazır bir sistem tavsiye edermisiniz?Autocad 2009,visual studio,fireworks, gibi uygulamalar yapacak. Durumu iyi olmayan 2-3 öğrenci için düşünüyoruz. Pollux 3ad bu site güvenilir mi ve bu sistemi tavsiye...
  6. T

aradaki farka değer mi?

Monitör olarak aşağıdaki ürünün siparişini verdik. asus monitör yalnız 2 sistem arasında kaldım. PUBG,Formula-1, iRacing, Dirt Rally gibi oyunlar oynayacak.arada 700tl fark var sizce ModArt pc-ma1 mi ultima-2060 mı ModArt Ultima-2060
Top Bottom