Arama sonuçları: *

• Users: Aleeyy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Aleeyy

Soyulan Kulaklık Pedi için Yardım

Arjadaşlar rampage rgw9 comfort kulakligi kullaniyorum. Suan yeni kulaklik alacak paramda yok. Pedler acayip derecede soyuluyor ve söküp oyle kullanayim diyorum ama asiri derecede fazla sök sök bitmiyor. Her seferinde şu kadar ped cikiyor. İnternette baktim uygun model bulamadim, rampage teknik...
  2. Aleeyy

600 Liraya SteelSeries Prime'dan İyi Fare Var mı?

Soru bu arkadaşlar. Sipariş vericem. Varsa daha iyisi onu alayim.
  3. Aleeyy

Öneri 650TL Kablolu Mouse Önerisi

Arkadaşlar 650 lira bütçem var. Hangi fareyi almamı öneririniz? Razer DeathAdder Essential Beyaz güzel midir sizce? 1713632805 Birde bu var https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-lenovo-legion-gy51h47351-m300s-rgb-oyuncu-fiyati,328242301.html
  4. Aleeyy

Ryzen 5 1600 alınır mı?

Arkadaşlar ikinci el 700-800tl civarına r5 1600 alınır mı? Daha iyi bir opsiyon var mı?
  5. Aleeyy

Gtx960 - rx550 + 400tl takasa girilir mi?

Arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? rx550 2gb var üstüne 400 koyup gtx960 2gb almaya değer mi?
  6. Aleeyy

Darboğaz Olmamasına Rağmen Düşük GPU Kullanımı

Arkadaşlar ekran kartı kullanımı %0 %1 %2 %8 gibi değerlerde dolaşıyor. Bazen bi anda %40lara gidip geri iniyor. Darboğaz olacağını sanmıyorum birlikte çok iyi çalışmaları gerekir. Q9300 işlemci Rx550 2gb ekran kartı 1366x768p. Bunun sebebi nedir yardımcı olur musunuz? ciddi fps kaybı var.
  7. Aleeyy

Bilgisayar Upgrade Tavsiyesi

Arkadaşlar şöyle bi sistem var elimde, bunu yavaş yavaş yükseltmek istiyorum. Sizce napayım anakarttan mı başlasam? İntel Quad Q9300 işlemci üstünde snowman m200 var Rx550 2gb ekran kartı 4+4 ddr3 1333mhz ram 320gb hdd 120gb ssd (şuan yetiyor) G41M-Combo anakart 550w 80+ corsair psu Kasa eski...
  8. Aleeyy

PSU'da 6+2 / 8+2 Pin Ne Oluyor?

Arkadaslar ikinci el psu alicam fakat pek anlamiyorum. Baktigimda 6+2 pin 8+2 pin gibi seyler yaziyor. Simdi alsam bikgisayara uymaz falan riske atmayim bi sorayim sizlere dedim. Şuan bilgisayarda bu takılı https://www.vatanbilgisayar.com/everest-eps-4900b-300w-guc-kaynagi.html#urun-ozellikleri...
  9. Aleeyy

700-800₺ 2. El PSU Önerisi

Arkadaslar şu sistem için 2. el psu alicam ne tavsiye edersiniz? Şuan 250 takili yetmiyor. Şehir Adana ama şehir dışıda olur önemli değil. G41 combo pro anakart rx550 4gb intel quad q9300 islemci 8 ram 128ssd 500hdd.
  10. Aleeyy

Hangi bilgisayar daha iyi?

Arkadaslar biraz sacma bir soru olacak fakat merak ediyorum. Elimde biri masaustu biri laptop olmak uzere 2 tane pc var. Oyunları şuan laptoptan oynuyorum. Acaba masaustunden oynasam daha fazla verim alir miyim diye merak ediyorum. Laptop ozellikleri Ryzen 5 7520u 256ssd 8gb cift kanal ram...
  11. Aleeyy

Erkek Parfüm Önerisi

Arkadaşlar geçen gün arkadaşta David Walker vardı çok hoşuma gitti ama kodu hakkında hiçbir fikrim yok. Kendisine soracaktım ama fazla karşılaşmıyoruz. Sizin öneriniz var mı 500 liraya kadar?
  12. Aleeyy

MT-25 ile başlanır mı?

Yaklaşık 2 senedir bu motoru almak için fabrikada çalışıyorum. Babam çalışmayı bırakmamı ve derslerime odaklanmamı söyledi, çukurova üniversitesini kazanırsan kalanı tamamlarım istediğin motoru alırız dedi. Çok şükür kazandım, az öncede konusu açıldı. Uzun zamandır 50cc scooter kullanıyorum, bir...
  13. Aleeyy

12. Sınıf Fizik bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar hoca yazılı için soruları atmış aynısını sorucam demiş. Eğer yardımcı olursanız sadece cevapları yazmanız yeterli olur doğru veya yanlış yaptığımı bilmem amacıyla. Teşekkür ederim.
  14. Aleeyy

Motora Renk Tavsiyesi

Arkadaslar fotografini gordugunuz mobiletten aldim. Bunu jantlarda dahil olmak uzere komple boyatmayi dusunuyorum. Sizce nasil bir renk uyumu saglayabilirim? Jantlari siyah bazi kizimlar kirmizi olabilir mi?
  15. Aleeyy

Telefonda klavye donup kalıyor

Arkadaşlar fotoğrafta gorduğunuz gibi yeni olmaya başladı ve sürekli böyle oluyor. Klavye bir türlü gitmiyor ekransan ne yaparsam yapim. Bir sure sonra kendiliğinden gidiyor çok sinir bozucu olmaya başladı nasıl duzeltebilirim bunu
  16. Aleeyy

Coc Belediye 12 Ordu Önerisi

Arkadaşlar leveller bu şekilde. Yeni geçtim 12'ye golem cadı deprem yildirim kullaniyordum fakat şuan işe yaramiyor. Hiçbir köyü üçleyemiyorum aksine yıldız alamayıp eksi yediğim bile oluyor. Var mı güzel bi ordu öneriniz? Veya şunu şunu yükselt öyle kullan gibisinden
  17. Aleeyy

CoC bu köyden 2 yıldız alınır mı?

Arkadaslar belediye 11'im kahramanlarım max golem cadı kullanıyorum onlarda max. Bu köye alttan tumruk fırlatıcı ile dalarak 2 yıldız almam mümkün müdür? https://www.hizliresim.com/rnrt6zu
  18. Aleeyy

Öneri Araba Modifiye Tavsiyesi

Arkadaşlar öncelikle hayirli geceler. İlk arabamı aldım bayramdan sonra ilk gün araba gelecek dediler ve yarın inşallah arabamı gidip alacağım. Aldığım gibi modifiye yaptırmak istiyorum. İlk arabam ve modifiye hakkında pek bir bilgim yok. Araba ticari olduğu için haliyle görüntü bakımından biraz...
  19. Aleeyy

CoC Th11 ile Th13 Nasıl Üçlenir?

Arkadaşlar klan savasında suan 37-39 yeniliyoruz. Eğer 2 alırsam istatiklerle yeniliyoruz sonuç bana bakıyor. Bu köyü nasıl üçleyebilirim? Belediye 11'im hibrit için madenci ve binicimin levelleri cok düşük.
  20. Aleeyy

CS:GO Prime Almalı mıyım?

Arkadaşlar prime alacağım ama aklıma şöyle bir şey takıldı; Şimdi ben şuanda prime alsam valve bu zamana kadar oyunları hep ayrı bi oyun şeklinde çıkardı. Eğer cs2'de böyle güncelleme değilde ayrı oyun olarak çıkarsa prime elimde patlar mı? Veya almayıp beklersem cs2 çıktığı zaman zamn gelir mi...
Top Bottom