Arama sonuçları: *

• Users: youjinhan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

CK One tarzı parfüm önerisi

Son kullandığım parfüm CK One inanılmaz beğendim etrafımdaki insanlardan da birçok kez iltifat aldım. Elimdeki şişe bitmek üzere ve kış geldi daha önce CK One kullanmış tarzını bilen arkadaşlardan buna yakın çok ağır olmayan koku önerisi istiyorum. Kafamda Ultra Male, Versace Eros ve dior Dior...
  2. Y

Çözüldü✓ B460M Pin yamulmasi.

Anakarti pinleri yamulmus bunu düzeltmenin herhangi bir yolu vesaire var mıdır yardımcı olabilir misiniz
  3. Y

Yardım Msi b460M ez debug LED CPU ışığı yanıyor

Bilgisayarı yeni topladım baslattigimda ez debug CPU ışığı yaniyor ekran gelmiyor. CPU fanı vesaire çalışıyor. İşlemci i3 10100f anakart b460m acil yardımcı olabilirseniz sevinirim
  4. Y

İtopya Rezalet Firma

7 Aralıkta siteden 820 TL'ye monitör siparişi verdim. 16 Aralıkta elime ulaştı, ulaşmaz olaydı. Geldiği gün monitörde ghosting sorunu olduğunu farkettim. Ve doğal olarak iade etmek istedim. 17sinde siteden iade talebi oluşturdum. 22sinde onların eline ulaştı. 9. günde müşteri hizmetlerini aradım...
  5. Y

İtopya iade süreci nasıl ?

7 Aralık'ta siteden 820 liraya monitör aldım. Bana ayın 16sinda ulaştı. Monitörde ghosting problemi olduğundan 17sinde iade talebi oluşturdum. Hafta sonu olduğu için arayamadim müşteri hizmetlerini ayın 21inde de kargoya verdim. 22sinde ulaşmış. Ve 9 gündür hala değişen bir şey yok. Bugün...
  6. Y

Ups iade için kurye çağırma

İtopyadan monitör aldım ghosting olduğu için iade etmek için ups kurye çağırmak istiyorum itopya müşteri hizmetlerinden kod verildi nereden iade edeceğim yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Y

Yardım Monitörde Ghosting Sorunu

Viewsonic VA2405-H modelini kullanıyorum. Monitörde inanılmaz ghosting var forumdaki yardım yazısı her tekerleği kaydırdığımda altta bir tane daha beliriyor. Garanti kapsamına giriyor mu? İade edebilir miyim ?
  8. Y

3000:1 ve 1000:1 Kontrast arasında fark var mı ?

Monitördeki 3000:1 ve 1000:1 kontrast oranı arasındaki fark gözle görülebilir mi ? Fark eder mi ?
  9. Y

İtopya kargo süresi ?

3 Aralık'ta ve 7 Aralık'ta 2 ayrı sipariş verdim İtopyadan. Erken kargolanmasini beklemiyorum ama Şikayetvar sitesindeki yorumlara bakınca için karardı resmen 15 gündür kargoya verilmeyen mi dersin faturası gelmeyenler mi dersin müşteri hizmetlerine 1.30 saatte bağlanıp yüzüne kapatılanlar mi...
  10. Y

Viewsonic 23.6" VA2405-H İyi mi?

https://www.itopya.com/viewsonic-236-va2405-h-75hz-4ms-vga-hdmi-fhd-gaming-monitor/ 800 Liraya bundan daha iyisi var mıdır ? Alınır mı ?
  11. Y

Kısıtlı bütçeyle kasa+psu önerisi

Normalde fiyatı çok uygun olduğu için Powerboost'un kasa+psu şeklinde satılanını alacaktım. Forumlarda çok eleştirildiği için alasım kaçtı. Max 600 650 liralık bütçeyle alabileceğim kasa + psu tavsiyesi var mıdır ? Sistem RX 570 4 GB İ3 10100f 8 GB Ram H410M
  12. Y

3100 lira bütçeyle pc

Maksimum 3100 lira bütçem var. Apu toplamak istiyordum fakat ikinci el ekran kartlarına baktığımda nerdeyse aynı fiyata daha fazla performans alabileceğim sistemler gördüm ikisi arasında celiskide kaldım https://www.itopya.com/drax-apu34-amd-ryzen-5-3400g-8gb-ddr4-480gb-ssd-gaming-bilgisayar/...
Top Bottom