Arama sonuçları: *

1. F

Anakarti kasaya taktığim zaman kısa devre

Selamlar arkadaşlar 1 aydır anakart işlemci ile uğraşıyorum. Anakarti kasaya taktığim zaman hiç bir şekilde güç gelmiyor. Uzay montaja aldığım zaman canavar gibi çalışıyor. Sorun anakartta mi yoksa kasada mi? Anakarti garantiye gönderdim hiç bir sorunu yok dediler. Fakat kasaya taktığim zaman...
  2. F

Sisteme hiç bir şekilde güç gelmiyor

Arkadaşlar 3 tane PSU değiştirdim anakarti garantiye gönderdim hiç bir sorunu yok dediler geriye bir tek işlemci kalıyor sisteme hiç bir şekilde güç gelmiyor işlemcinin bozulmuş olma ihtimali varmı ramler bozulsa sisteme yine güç gelir ama hiç enerji yok PSU açma kapama tuşu falan demeyin...
  3. F

Güç kaynağı ile karşılaştığım sorun

Merhaba arkadaşlar ben yeni bir PSU aldım sıfır olarak. İlk sistemi topladım sordun yok fortmatimi attım Windowsumu kurdum falan filan. Ertesi gün power tuşuna bastığım zaman tık sesi geldi fanlar döndü fan rgbleri yandı söndü 1 saniyelik oldu bu. Bidaha bastım yine aynı sonra kasayı açtım...
  4. F

Asus prime b 450m.a anakarta 5600x işlemci uygunmudur

Merhabalar arkadaşlar size bir sorum olacak şu an elimde Asus prime b450m-a anakart var işlemcim ryzen 5 2600 ben bu işlemciyi 5600x olarak yükseltmek istiyorum. Bütçemi ekran kartı ve işlemci olarak ayarladım anakart değiştirecek durum kalmadı bu işlemci ile anakart bana sorun yaratır mı...
Top Bottom