Arama sonuçları: *

• Users: Davidd
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Davidd

Yardım ofis için printer önerisi

printer için ayrı bir konu olmadığı için buraya yazıyım dedim, bir ofis için çok sık olmamakla beraber kullanacağım bir printer arıyorum, renkli olması önemli tabi ki wifi desteklemesi de lazım hızlı baskı alırsa da iyi olur bir başka ofiste Canon G3415 kullanıyoruz ama bu şu anda 10k gibi...
  2. Davidd

Çözüldü✓ Yardım! Ramler uyuşuyor mu?

Merhaba laptopumun ramini arttırmak istiyorum. Bilgisayarımdaki ram ile alacağım ramin aynı olması gerektiğini biliyorum fakat aynılar mı bilemedim. Bilgisayarımdan çektiğim fotoğrafı ve almak istediğim ramin linkini atıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. Almak istediğim bu
  3. Davidd

autocad öğrenci lisansı yenilememe rağmen son 5 gün uyarısı veriyor

Autocad web sitesi üzerinden lisansımı yeniledim ama masaüstü uygulamasından giriş yaptığımda bana son 5 gün uyarısı veriyor. Aslında 7 günden başladı bir iki gün bekliyim lisansım onaylanana kadar dedim ama düzelmedi. Masaüstü uygulamasını güncellemem mi gerekiyor? Bu konuda yardımcı olacak...
  4. Davidd

Taşınabilir Disk Önerisi

Merhabalar, taşınabilir disk arıyorum daha çok soğuk depolama olarak kullanacağım. Eski fotoları atarım, film dizi atarım yurtta izlemek için. Bunun gibi durumlar için bir hdd arıyorum çok yüksek hızda olmasına da gerek yok açıkçası, zaten bilgisayarımda da 2.0 var sadece. Bunların haricinde şu...
  5. Davidd

Yardım mouse orta tuşu ile yeni sekme açma brave

Brave'e geçtim yakın zamanda, bundan önce kullandığım diğer tarayıcılarda mouse orta tuşu ile tarayıcı tam ekrandayken sekmelerin yanındaki boş alana tıkladığımda yeni sekme açabiliyordum. Ancak Brave'e geçtiğimden beri bunu yapamıyorum. Bunun özel bir ayarı var mı yoksa bu sadece GX'te özel...
  6. Davidd

Yardım amazon hediye kartı konusunda

Şöyle bir sorum var. Amazondan 500 tllik hediye kartını, hediyeyi aldığım hesaptan kullanabilir miyim? Yapmak istediğim şeyi de şöyle anlatayım almak istediğim ürün 700 TL değerinde. Bunu almadan önce 500 tllik hediye kartı alsam ve 75 TL indirim kuponu da gelse. Ürünü satın almaya...
  7. Davidd

İndirimlerden nasıl haberiniz oluyor?

e-Ticaret sitelerindeki "gerçek" indirimlerden nasıl haberiniz oluyor? Mesela bu hafta amazondaki güzel indirimleri nereden takip ediyorsunuz? Telegram grupları var mı bu işler için?
  8. Davidd

Amazon Çok Karmaşık Değil Mi? (ve ufak bir yardım çağrısı)

Sizce de Amazon çok karmaşık değil mi? Yani arayüzü çok kötü geliyor. Kategorilendirmesi berbat halde. Örnek vermek gerekirse tws kulaklık diye aratıyorum, sonuçlarda tamamen alakasız şeyler çıkıyor, neyse 3 5 filtreleme ayarından sonra sadece kulaklıklar kalıyor, ondan sonra da tws kulaklık...
  9. Davidd

Güvenlik kamerası almak istiyorum önerileriniz var mı?

Öncelikle ilk defa konu açıyorum güvenlik kamerasıyla alakalı özel bir konu başlığı bulamadım. Yeni açılan bir iş yeri için güvenlik kamerası araştırıyorum. Xiaomi'nin modelleri sizce uygun olur mu? Ya da güvenlik kameralarının paket halinde satılan modellerinden mi bakmam lazım? Daha önceden bu...
Top Bottom