Arama sonuçları: *

1. Z

iCloud şifresini nasıl kırarım ?

Kıramazsın. Faturan varsa ve hesap seninse apple ile iletişime geç yardım etme ihtimalleri var. İyi bir yazılımcı veya telefoncuyla görüşmeni öneririm ayrıca. Bazı cihazlar kırılabiliyor
  2. Z

Sanırım Hacklendim Yardıma İhtiyacım var

Hayır hepsi yazdığı gibi. Sildim zaten dosyalarla birlikte kaspersky bitsin diye bekliyorum
  3. Z

Değişen bir şey olmadı hala aynı
  4. Z

Uzun bir süre eset kullandım artık defendera güvenebilirim dedim demez olaydım. Sistemimi mahvediyor virüs 1624823960 bu dosyalar hakkında bir bilgin var mı?
  5. Z

Sistem açılırken anakart logosu kocaman oldu ve alttaki çubuk takılıyor

Logo kocaman ve çözünürlüğü berbat. Disk sağlıklarına baktığımda sadece oyun kurulu olan bir diskte crystal disk infoda dikkat yazıyor. Hd sentinel 1 bozuk sektör buldu. Sizce hdd yüzünden mi böyle oluyor?
  6. Z

Dosya konumunda zip dosyaları içerisinde sistem,donanım ve elektronik ortamda bulunan hesaplarım ve şifreleri bulunuyor. Ayrıca kimlik bilgileri 1624823620 Kaspersky taraması bitince yapacağım mecburen
  7. Z

1624823233 Daha 1 ay olmadı format atalı. Ssd içinde windows ve forza var. Forzayı baştan yüklemek istemiyorum. kaspersky ile tarama başlattım
  8. Z

Bir sürü virüs var ve kaldıramıyorum. Ayrıca e posta ve şifrelerimi patlatmış.
  9. Z

Program data klasöründe şifrelerimin bulunduğu bir wordpad dosyası buldum ve ayrıca ıp adresi bulunan bir wordpad dosyası daha var. Ve sistem bilgilerimin olduğu bir klasör daha var. Defender birkaç tane trojan sildi. Eset yüklemem gerekir mi?
  10. Z

iPhone 11 mi? S20 mi?

S20 batarya konusunda vs. çok iyi ve güncelleme desteği android sürümünü senelerce yükseltmese bile gelen yamalarla birlikte performans stabil oluyor. Ve kutu içeriği oldukça iyi
  11. Z

Öneri R5 3600 golden sample

Oc için yapıyorum biosdan deneyesim var ryzen masterla hiç uğraşmak istemiyorum
  12. Z

Öneri R5 3600 golden sample

Sizce nasıl? Bu değerleri uygulasam sorun olur mu? Se224xt kullanıyorum
  13. Z

Yardım Ctr 2.0 30 dakikadır test yapıyor

Iftardan sonra bitmiş olursa çok iyi olacak
  14. Z

1 saati bulur mu sence
  15. Z

15. Adıma geldi hâlâ devam ediyor 30 dakika oldu. Acaba yanlış bir şey mi yaptım? İşlemcim 3600
  16. Z

Öneri 250₺'ye işlemci soğutucu önerisi

Teşekkürler. Siyah olan mı? 1618133884 Teşekkürler 1618134172 Işıklı olmasına pek ihtiyaç duymuyorum. Ledi çalıştırmadan kullanabiliyor muyum? Kullanamıyorsam başka öneriniz var mı?
  17. Z

Öneri 250₺'ye işlemci soğutucu önerisi

İşlemcim 3600. Elime yaklaşık 5 gün içerisinde ulaşacak ve stok fanla kullanmak istemiyorum. 20tl kadar fiyatta oynama yapabilirim. Elimde mx4 termal macun var. Kasam spec delta
  18. Geil Evo Potenza 8GB 3000mhz Ddr4 ram

Geil Evo Potenza 8GB 3000mhz Ddr4 ram

0 ürün.Kutulu,faturalı 3 yıl garantili. Kargo yapılır.
  19. Z

FORZA HORİZON 4 İNDİRİM!!!!

Bende hesapta 80 lirayla bekliyordum para biriktirip alayım diye indirimi görünce saldırdım
  20. Z

Yardım İşlemci için ne kadar gümrük vergisi kesilir?

Amd ye sordum ama kesin bir bilgi veremiyorlar
Top Bottom