Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Tek slot ram ile pc açılmıyor

Merhaba iyi forumlar; Elimde, 1 adet Corsair Vengeance 16 GB 3000MHz. 1 adet Crucial 8 GB 2133MHz RAM var. Crucial olan RAM'i takmadan PC açılmıyor. Benim ise istediğim tek slot 16 GB RAM'i tek başına çalıştırabilmek. Tüm kombinasyonları deniyorum fakat tek başına 16 GB olan RAM ile görüntü...
  2. M

"Warning !!! Please insert USB key press any key to check" Hatası alıyorum

Merhaba arkadaşlar ikinci el anakart aldım ve sistemin montajı bittikten sonra ilk startta bu hatayı alıyorum. Ekstra VGA ışığı yanıyor fakat diğer sistemimde sorunsuz kullandığım ekran kartımı taktım. Ekran kartında sorun yok. Bu durumu nasıl çözebilirim bilemiyorum. Çünkü hiçbir şekilde BIOS...
  3. M

"Warning !!! Please insert USB key press any key to check" Hatası alıyorum

Merhaba arkadaşlar ikinci el anakart aldım ve sistemin montajı bittikten sonra ilk startta bu hatayı alıyorum. Ekstra VGA ışığı yanıyor fakat diğer sistemimde sorunsuz kullandığım ekran kartımı taktım. Ekran kartında sorun yok. Bu durumu nasıl çözebilirim bilemiyorum. Çünkü hiçbir şekilde BIOS...
  4. M

Güç kaynağımın çıkış voltajları normal fakat sistemi çalıştırmıyor

R306 yazan yerde kararma mevcut sorun bu olabilir mi?
  5. M

Güç kaynağımın çıkış voltajları normal fakat sistemi çalıştırmıyor

Merhaba High Power 500W PSU'ya sahibim sisteme takıp start verdiğimde fanlar dönüyor fakat sistem açılmıyor görüntü de vermiyor klavye vs gelmiyor boot etmiyor ben de test ettim yeşil ve gnd ile kısadevre yapıp çalıştırdım tek tek tüm çıkışlarını ölçtüm(SATA portları hariç) 24 pininden...
  6. M

Xigmatek Grip fanları yanmıyor

Yardımm
  7. M

Kontrolcü yok bu modelde her fan molex ile çalışıyor 1670753187 Bu şekilde fakat bende beyaz ara molex yok ondan da olmaz herhalde?
  8. M

Fan molexlerine giren beyaz power yazılı molex yok ondan mı oluyor?
  9. M

İnceleme XIGMATEK GRIP 600W 80+ PSU'lu Kasa İncelemesi

Işıkları yanmıyor ve led tuşu aktif değil aslında nereye bağlayacağımı da bilmiyorum belki doğru yere bağlasam işlev görüp ışıklarını yakacak?!
  10. M

Yardımcı olabilecek yok mu? 1670684361 Helpp
  11. M

Arkadaşlar kasam XIGMATEK GRIP EN45594 modeli fanlar çalışıyor fakat ışıkları yanmıyor neden olabilir led sw i nereye takmam lazım anakart asus tuf a520m plus
  12. M

Yardım LED sw nereye bağlanıyor

Sorunu çözebildiniz mi?
  13. M

3000₺ ye ekran kartı önerisi

O kartı pek düşünmüyorum yine de teşekkür ederim
  14. M

Gönlüm rtx yeni nesil karttan yana :)
  15. M

500₺ daha bütçe arttırabilirim aslında bu arada rx 6600 hakkında ne düşünüyorsunuz?
  16. M

Rtx 2060 lar 3500-4000₺ civarı :(
  17. M

Merhabalar sistemime uygun 2.el kart almak istiyorum bütçem 3000₺ yorumlarınızı nedenleriyle bekliyorum teşekkürler Sistemim: 3600x 16gb 3600mhz ram a520tuf 700w psu
  18. M

Ekran kartı önerilerinizi bekliyorum

Arkadaşlar merhaba; Sistemim için ikinci el ekran kartı almak istiyorum. Şuan 2500-3000₺ civarı bütçem var. Bu bütçeye uygun ve sistem özelliklerime uygun ekran kartı önerilerinizi merakla bekliyorum. Tercihen minimum 6-8GB VRAM bir model düşünüyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim...
  19. M

fps competitive kulaklık önerisi

Ortalama 300₺ ye 2. el kulaklık almayı düşünüyorum sıfırına para vermektense daha uyguna daha kalitelisini alma taraftarıyım ikinci el piyasasına hakim olan arkadaşlarım önerilerde bulunursa çok sevinirim fiyatta ufak esnemeler olabilir. FPS competitive oyunlar oynuyorum. (Valorant CS:GO Apex...
  20. M

Yardım Hangi işlemciyi almalıyım?

R5 3600 aldım
Top Bottom