Arama sonuçları: *

1. iamkirimli

CS:GO Düşük FPS Sorunu

hayır baktım şimdi ama o da 64 bit 1651402056 ben bu bilgisayarı toplama bi şekilde birinden aldımaldığım da 8gb ram takılıydı ve yinekullanılabilir 4 gb gösteriyordu. 16 taktımbu 8e yükseldi. Bu konuyla ilgili araştırma yaptımama hiç bi kaynak yoktu bununla alakalı yada çözüm sadece birisi...
  2. iamkirimli

ramlerin yerini değiştim fakat çözüm olmadı xmp profilide 1600de
  3. iamkirimli

evet onu anlamadım nedense bu konuda dayardıma ihtiycaım var ama idare ediyoeum
  4. iamkirimli

Bilgisayarımın temel özellikleri: FX-6300 4.1 Ghz 16 GB Ram (Kullanılabilir: 7.95GB) Nvidia GTS450 Daha kötü bir bilgisayarım olmasına rağmen 80-100 FPS arası alıyodum ama bu bilgisayara geçtim ve en yüksek 80, düşman görünce 30-40 a düşüyor bütün fps arttırma uygulamalırıı kullandım her şeyi...
  5. iamkirimli

Ekran Kartı ve İşlemci için Overclock rehberine ihtiyacım var.

Merhabalar işlemcim ve ekran kartıma overclock yapmak istiyorum fakat işlemcimde bi noktadan sonra daha yükseğe çıkamıyorum. Ekran kartımda ise hiç çıkamıyorum. 1 Mhz bile arttırsam belli bi süre sonra crash veriyor. Anakartım - MSI 970 GAMİNG İşlemcim - AMD FX 6300 (Güncel olarak 4.3 Ghz ile...
  6. iamkirimli

Grafik Tableti önerisi yapar mısınız?

veikk a30 aldum kusura bakmayın geç cevap verdim. Bir de eğer bilginiz var ise ben halen nasıl kullanılacağını çözemedim tahmin ettiğimden daha zor çıktı düzgün bir çizim bile yapamadım bunun püf noktası nedir?
  7. iamkirimli

bu bütçemin çok üstüne çıkıyor
  8. iamkirimli

çok fazla bi bütçem yok öylesine alıp deneyeceğim eğer iyi işler çıkartabilirsem biraz daha büyüteceğim için bütçem az ve başlangıç için tabletler bakıyorum. uygun olarak XP-Pen Star G640s buldum. Bu tabletin diğer tabletlerden + yönleri: Kalem Basınç Seviyesi 8192 PPL Çözünürlük 5080 LPI Okuma...
  9. iamkirimli

Deli gibi burnum akıyo napmalıyım?

sanırım geniz akıntısına yakalanmışım araşatırdım genel olarak belirtiler tutuyor
  10. iamkirimli

vallaha ne illet bi şeymiş 1634584685 eyw denerim kanka
  11. iamkirimli

her sabah erken kalkıyorum hafta sonları da dahil ama bilmyiorum 1634584596 şu an o şekildeyim :D
  12. iamkirimli

ne iyi gelir hacı buna ya
  13. iamkirimli

sanarsın musluk çok az acık kalmışda damla damla akar gibi burnum akıyor ne yapmalıyım? Mecaz anlamda demiyorum cidden musluktan damla damla su akar gibi burnum akıyo. 1 gündür böyle ama kafayı yemek üzereyim. gece boğazım yanmaya başladı ve çok fazla burnum akmaya başladı. Sorun burnumun akması...
  14. iamkirimli

Sıfır Bir 3. Sezon nerden izleyebilirim?

bir kaç sitede varmış sanırım onlar da telifden dolayı kalkmış
  15. iamkirimli

kaçak bulamadım 1630065305 ben bulamadım nedense ödeme kısmına gelince direk yıllık gösteriyor 1630065317 olur
  16. iamkirimli

3. sezondan sonra blu tvye geçti
  17. iamkirimli

blutvden üyelik satın alıcaktım fakat yıllık ödeme alıyolar ve bende yıllık ödeme yapmak istemiyorum başka nereden izleyebilirim yada aylık alabilir miyim blu tvyi ?
  18. iamkirimli

HTML + CSS Search Bar Yapımı

çok güzel bi çalışma fakat hem çok zor hem de benim şimdilik anlayabileceğim çok daha üst düze bi çalışma 1630063655 sayfama ekleyebilirim ama kendim yapmak istiyorum biraz daha
  19. iamkirimli

HTML + CSS Search Bar Yapımı

Html + Css ile search bar yapmak istiyorum yapmak istediğim search bar şu şekilde olucak aram ikonuna basıldığı zaman kayarak gelicek tekrar basıldığında ise kapanıcak. Aklıma söyle bi mantık oluşturmuştum ama bi yerde tıkandım. .searchbar { transform: scaleX(0); } .searchicon:active {...
  20. iamkirimli

Valorant bu oyunu oynamak için sistemini yeniden başlatman lazım hatası

bunun gibi 2 yada 3 video denedim ama olmadı 1628855015 yine aynı hatayı verdi
Top Bottom