Arama sonuçları: *

1. cR0sshair

Xbox 9. Nesil Controller alınır mı?

Teşekkürler arkadaşlar yardımcı oldunuz.
  2. cR0sshair

Xbox 9. Nesil Controller alınır mı?

Merhabalar Xbox 9. nesil controller alınır mı merak ediyorum. Pil açısından biraz sıkıntılı olduğunu duydum fakat kablolu da kullanabilirim o yüzden sıkıntı olmaz. Kablolu taraf için herhangi bir type-c kablo kullansam uyumlu olur mu onu merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
  3. cR0sshair

Termal Macun Önerisi

RTX 3050TI ve intel i5 12500H yazmamın yeterli olacağını düşünmüştüm. Bildiğim kadarıyla sadece laptoplarda kullanılan donanım parçaları bunlar.
  4. cR0sshair

Termal Macun Önerisi

Laptopu daha önce açıp M2 SSD taktım ekstra olarak. Açıp bakım yapan arkadaşım da var onunla birlikte işlemi gerçekleştireceğim.
  5. cR0sshair

Termal Macun Önerisi

Evet.
  6. cR0sshair

Termal Macun Önerisi

Intel i5 12500H ve RTX 3050TI için termal macun önerebilir misiniz? Kaç grlik ne kadar sıkar söylerseniz de çok makbule geçer. 500 TL'yi geçmezse güzel olur ama geçerse de çok sorun olmaz. Şimdiden teşekkürler.
  7. cR0sshair

Epic Games Email Kayboldu

Epic Games bedava nitro dağıtıyordu ben de almak istedim ve kütüphaneme ekledim. Nitroyu etkinleştirmek için google hesabıma giriş yapmak isteyince google böyle bir hesap bulunamadı tarzı bir uyarı verdi ve benim google hesabıma giriş yapmama izin vermedi. Yani google hesabım bir nevi silindi...
  8. cR0sshair

Çözüldü✓ Kioxia Exceria G2 1tb 969 TL?

Yardımlarınız için teşekkürler.
  9. cR0sshair

Çözüldü✓ Kioxia Exceria G2 1tb 969 TL?

https://www.itopya.com/kioxia-exceria-g2-1tb-nvme-m2-ssd-2100mb-okuma-1700mb-yazma_u15087 Itopya'da böyle bir SSD'ye denk geldim. SSD'nin her şeyi iyi güzel ama fiyatı çok ucuz geldi bana. Alınır mı, bilen varsa yardımcı olsun lütfen. Bir kahpelik olabileceğinden şüpheleniyorum, yardımcı...
  10. cR0sshair

Kendimi çok mu zorluyorum ?

Bence çok zorluyorsun, robot değilsin sonuçta her şeyi aynı anda yapamazsın. Kendine göre en önemli şeyleri önceliğe al daha sonra diğer aktivitelere zaman bulursun zaten. Kolay gelsin.
  11. cR0sshair

Çözüldü✓ Ryzen 3 3100 sistem vs. i3 10100F sistem

Farkettim onu yazdığım şekilde yazmamış o yüzden silmeye çalıştım ama bulamadım silme yerini o yüzden çözüldü yazdım kb
  12. cR0sshair

Çözüldü✓ Ryzen 3 3100 sistem vs. i3 10100F sistem

Başlıkta da gördüğünüz gibi iki sistem arasında kaldım.Konu hakkında az çok bilgim var fakat bir sizede danışmak istedim.Kıyaslayıp hangisinin daha iyi olduğunu söylerseniz sevinirim.Ya da sistemlerin eksiklerini belirtip daha iyilerini önerirseniz sevirinirim. Amd...
  13. cR0sshair

Ryzen 5 1600 AF ve Ryzen 5 2600 arasındaki farklar nelerdir?

Cevaplar için teşekkürler herkese kolay gelsin.Saolun
  14. cR0sshair

Ryzen 5 1600 AF ve Ryzen 5 2600 arasındaki farklar nelerdir?

Beyler Ryzen 5 1600 AF ve Ryzen 5 2600 arasındaki farklar nelerdir?Hangisini almalıyım?Üstün oldukları özellikler veya avantajları nelerdir?
  15. cR0sshair

RX 580'e eş daha ucuz bir ekran kartı var mı?

Bütün cevaplarınız için teşekkürler beyler saolun.
  16. cR0sshair

RX 580'e eş daha ucuz bir ekran kartı var mı?

RX 580'e eş daha ucuz bir ekran kartı var mı?Varsa söyleyin bilgisayar toplarken onu alayım.(8 ya da 4 GB farketmez ama 8GB olsa daha iyi)
Top Bottom