Arama sonuçları: *

1. B

Amd ryzen 5 5600 anakart öneri

Öncelikle konuya herkese hayırlı günler dilerim. R5 5600 işlemcim için anakart arıyorum ama eski bios sürümü ile falan uğraşmak istemiyorum(eski işlemcim intel) ondan dolayı internet kafeye falan götürüp bios update yapmakla uğraşmak istemediğimden işlemciyi taktığımda sorsunsuz bir şekilde...
  2. B

gtx 1070 yazılım güncellemesi sonra aşırı fps düşüşü

Dostum şimdi benim ekran kartımın driver sürümü 432 tamam mı. Forza Horizon 4 oyunu hariç diğer oyunlarda bilgisayarın verebildiği performansın hepsini alabiliyorum ama forzada 30 fpsyi görüyorum. Ben de fps yükseltmek için yazılımı güncellemeye kalktığımda forzada 10 15 fps artarken csgoda ise...
  3. B

İşlemci için geçerli Görüntü bağdaştırıcında güncelliyor fakat bu seferde csgoda fps düşüşü oluyor o yüzden yapmıyorum onu
  4. B

Ben yaptığımda zaten yüklü ve en son sürüm yüklü diyor
  5. B

Aygıt yöneticisindeki driverları windows kendisi otomatik kuruyor.
  6. B

Driver booster kullanmıyorum. Windows kendisi yüklediğinde 457 sürümünü yüklüyor bu sırada ise csgo 50 fpsnin üstüne çıkmıyor. Yani evet, manuel olarak yükledim
  7. B

Format Atalı 1 saat bile olmadı.
  8. B

Sorunum gtx 1070 ekran kartımı 432.00 sürümü ile çalıştırdığımda forza horizon 4 harici oyunlarda sıkıntım yok. Diğer oyunlarda fps değerlerim kartın ve sahip olduğum işlemcinin verebildiği değerlerde olurken, forza horizon 4 oyununda 30 fpsyi geçemiyorum. Bu sorun yüzünden yazılım güncellemesi...
  9. B

Destiny 2 error code: Turtle hatası

Başlıktaki gibi aldığım hata bu. Evin internetinden oyuna girerken bu hatayı veriyor ama telefonun internetinden girince açıyor oyunu. Evin internetinden nasıl açacağım oyunu? Sistem özelliklerim: GTX1070 i3-9100F 16 GB RAM 250GB SSD.
  10. B

Xioami Kablosuz kulaklık öneri

Otobüsde falan kullandı mı kulaklığı. Demek istediğim kulaklık dışarı ses veriyor mu son ses arkadaşına sorabilir misin?
  11. B

Airdots pro 2 var onu almayı düşünüyorum var mı bir bilgin dostum?
  12. B

Arkadaşlar bana xioaminin kablosuz olan herhangi bir kulaklığını önerir misiniz?. Bir sürü airdots basic, airdots bilmem ne var. Hangisi daha kaliteli olduğunu anlayamadım bütçe 150 200 falan olsun hepsiburada baya indirimde olanları var o yüzden öneri almak istedim. Şimdiden teşekkürler.
  13. B

Bilgisayarı açtığımda kendi kendine yeniden başlayıp sistem başlatılamadı hatası

secure boot u kapatamadım ama launch csm yi kapattım hızı eski haline geri döndü teşekkür ederim sorunum şimdilik çözüldü gibi diğerki günlerde aynı hatayı alırsam mecburen format atıcam.
  14. B

Bilgisayarı açtığımda kendi kendine yeniden başlayıp sistem başlatılamadı hatası

Sorunum Windows 10 da başladığı için konuyu Windows 10 seçtim. Saat dün akşam üstü 7 gibi falan bilgisayarımı uyku modundan çıkarayım dedim ve kendi kendine 6 7 kere yeniden başlatıp durdu sonra ise mavi ekran geldi mavi ekranda Windows düzgün yüklenemedi hatası aldım. Sonra BIOS'a girdim ve...
  15. B

NVIDIA GeForce Experience video donma sorunu

Sorunum videoları Experience üzerinden çekiyorum ve video çektiğim esnada hiçbir problem yokken videoyu izlerken videoyu donmuş şekilde görüyorum nedeni ne olabilir masaüstü yakalama açık, sildim bir daha yükledim gene aynı. video linki:
  16. B

Windows 10 oyun altta iken pencere küçültünce oyuna dönüyor

Sorunum oyunu alta alıyorum Spotify da şarkı değiştirip sağ üstteki küçültme tuşuna bastığımda masaüstünde kalması gerekirken oyuna atıyor bunu nasıl çözebilirim? Not: Format atalı 1 dakika bile olmadı sorun gene aynı.
  17. B

Nvidia yeni driver güncelleyince csgo fps düşmesi

Sence farklı sürümlerini denemedimmi zannediyorsun? 432, 436, 461, 465 hepsini denedim teker teker sonuç csgoda görebildiğim max fps 90 forzada artış sadece 432 ve 436 da adam akıllı çalışıyor csgo ozaman da forza da düşüş oluyor. 1618294704 Anlamaz kanka imzasındaki bilgisayar doğruysa eğer...
  18. B

Nvidia yeni driver güncelleyince csgo fps düşmesi

Güzel kardeşim herkesin driverı sorunsuz çalışıcak diye bir şey yok konuyla ilgin yoksa lütfen boş yorum yapma.
Top Bottom