Arama sonuçları: *

• Users: sAnz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Yardım Far Cry 5 türkçe yama sorunu

Oyuna türkçe yamayı düzgün bir şekilde kuruyorum fakat oyuna girdiğimde hiç bir şey değişmemiş oluyordu, sonra başka bir forumda bir konuda patch.fat dosyasının değişmesi gerektiğini, yamadakinin bozuk olduğunu söylediler. Linkteki patch.fat'ı indirdim fakat bu sefer ubisoft crash vermeye...
  2. S

Yurtdisindan araba getirirken gümrükte ötv veya kdv haric hangi ücretler ödenir ?

Iyi günler. Eylül ekim gibi ucak ile almanyaya gidecegim ve oradan bir arac alicam. Aldigim aracin faturasini alicam ve o aracla türkiyeye gelecegim icin almanlarin %19 luk kdv sini verecegim kullanmak icin. Istanbulda gümrükten girerken aracin ötv sini kdv sini ödeyecegim ve plaka ruhsat vb...
  3. S

AliExpress 80-100 TL arası ücretsiz kargolu kulak içi kulaklık önerisi

Arkadaşlar aliexpress te kuponum var 80-100 TL arası kulak içi kulaklık önerirsenzi sevinirim. Kardeşime alıcam canlı dersleri için. kablolu olması önemli değil. Mikrofonu anlaşılır derecede olsa yeterli. Renk olarak beyaz,pembe,mor olursa güzel olur eğer bütçe dahilinde değilse siyahta olur...
  4. S

td 500 mesh sesli mi çalışıyor ?

Sharkoon rgb flow kasamdan Cooler Master Td500 Mesh'e geçicem. Çok sesli çalışıyor mu ? Kullanan arkadaşlar var ise kısa bir şekilde özetleyebilir mi ? Bir kaç inceleme videosu izledim fakat sadece kasayı anlatıyorlar hiç ses testine denk gelmedim.
  5. S

R5 3600 OC yapınca GHz düşüyor

3-4 hafta öncesine kadar 4.2 GHz 1.0825V ile stabil OC performansı sağlamıştım. Şimdi ise aynısını yaptığımda işlemci görüntüdeki gibi çalışıyor. Stok değerlerinden bile düşük. Prime 95 ile teste sokup Core temp ile takip ettiğimde ise en fazla 3600 MHz'ye çıkıyor bütün çekirdekler. Belki voltaj...
  6. S

technopat sosyale ne oldu ?

beyler sosyale giriyorum. fakat benim hesabım çıkmıyor. başka hesap gözüküyor. profile tıklıyorum güvenlik hatası gerçekleşti diyor. her sayfayı yenilediğimde başkasının hesabına giriyor. sizde de var mı ? noldu siteye ?
  7. S

MSI MPG B550 GAMING Plus anakartta Boot ışığı yanıyor

İyi forumlar. Şimdi eğilip kulaklığın kablosunu takarken fark ettim anakartımda Boot ışığı yanıyor. Sebebi nedir? Bilgisayar açık bu arada.
  8. S

r5 3600 işlemci 4.2 ghz 1.0875v ile stabil çalışıyor.

r5 3600 işlemcime yeni anakartımın gelmesi ile birlikte oc yapmayı denedim, ilk kez. ilk yükselttim sonra alçalta alçalta voltajı devam ettim. 1.1v ile 4.3 ghz oyunlarda ve stres testlerinde stabil çalıştı ama boşta sıçramalar olmaya başladı. 1.0750v ile 4.2 ye çektim. bu sefer bütün stabilliği...
Top Bottom