Arama sonuçları: *

1. A

Witcher 2 Kayıt dosyası

Yeni bir bilgisayar aldım Witcher 2 yi eski bilgisayardan oynamıştım şimdi ise yeni bilgisayara geçtim ama çok daha geriden başlatıyor. Tekrardan o yerleri tekrardan yapmak istemiyorum ve belgelerdeki save dosyası da boş gözüküyor yardım edermisiniz?
  2. A

Windows Ağ Bağdaştırıcınız İçin Bir Sürücü Yükleyin Hatası

Yeni bir bilgisayar aldım lakin internete bağlanmıyor(ETHERNET kablolu). Kabloyu değiştirdim yine olmadı, internette aradım aygıt yöneticisinden sürücüye sağ tıklayıp güncelliyorlar lakin bende WAN Miniport sürücüleri dışında gözükmüyor? Acaba sürücü mü indirmem lazımdır? Intel'in kendi LAn...
  3. A

Aşşağıdaki sistem sizce alınır mı?

https://www.itopya.com/hype-mid-intel-core-i5-11400f-asus-dual-geforce-rtx-2060-oc-evo-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Ürün linki budur sizce alınır mı? Tavsiyeniz var mıdır?
  4. A

Macbook Air alternatifleri

Macbook Air almayı düşünüyorum şimdiden söyleyeyim amacım oyun oynamak olmuyacak. M1 çipli olanı almayı düşünüyorum fakat acaba buna alternatif olarak başka hangi Windows laptoplar vardır? Bütçem 10,000-13,000.
  5. A

Windows 10 kurulumunda mouse ve klavye çalışmıyor acil yardım lazım

Bilgisayarımı fabrika ayarlarına döndürdüm işte dosyaları sildi Windows u zaten otomatik kurdu lakin mouse ve fare çalışmadı şu ülke seçiminde falan kaldım 3 tane mouse denedim 3 ü de olmadı ne yapmalıyım?
  6. A

LOL istemcisi bozuk mu?

Lolde son 2-3 gündür sıkıntı yaşıyorum istemci çok berbat koleksiyona giriyorum karakterlerim gözükmüyor aradığınız kriterlere uygun bulunamadı diyor(Bir kriter seçmemişken) vyea direk koleksiyonda simsiyah gözüküyor aynı zamanda deneme amaçlı yapay zekaya girdim ilk girdiğimde maçı kabul ettim...
  7. A

Metin 2 hakkında yardım

tşk kb çok geç gördüm mesajı
  8. A

Metin 2 hakkında yardım

Kusura bakmayın görmemiş o yazıyı rahatsız ettim tşk.
  9. A

Metin 2 hakkında yardım

Çok teşekürler peki neden marmara sv si kapalı biliyor musunuz?
  10. A

Metin 2 hakkında yardım

Arkadaşlar metin 2 ye yeni başladım öncelikle hangi bayraktan başlamalıyım? Bazı insanlar mavi demiş ama bazıları da çoğu kişi sarıda bu yüzden sarı başla demiş. Ayrıca şuanda marmara sunucusu kapalı gözüküyor nedendir? Bir tadilat mı vardır yoksa sonsuza kadar mı kapalı? Şimdiden çok teşekürler.
  11. A

Oyun ayarlarında 2715 x 1527 çözünürlük var

henüz bir oyunda denemedim sadece normalde direk bu ayarlara alınınca görüntü bozuluyor.
  12. A

Oyun ayarlarında 2715 x 1527 çözünürlük var

Monitörüm benim max 1920 ye 1080 p yi destekliyor diye biliyorum ama ayarlara girdiğimde bu çözünürlük seçeneğini de gördüm. Diğer bir şey ise bu çözünürlüğü yapınca her şey çok daha kalitesiz gözükmeye başladı sanki çözünürlüğü azaltmışım gibi oldu bunun sebebini bilen var mı?
  13. A

Kardeşim İtunes dan bir şey mi almış?

bilgisayar hiç girmedi beni korkutan şey telefon ingilterey kayıtlı yani pound birimiyle almış olmamıştır umarım. 1606833468 peki bir şey almış mı bunu nasıl öğrenebiliriz?
  14. A

Kardeşim İtunes dan bir şey mi almış?

Arkadaşlar kardeşim (7) bugün gelip bana abi şarkı nasıl geldi bende nerden açtın bunu dedim o da oyunun dedi ama oyunun değilmiş direk itunes da purchased olarak gösteriyor. Aldığı ya da yüklediği şey bir albüm peki bunu gerçek para ile mi satın almış? yoksa ücretsiz falan mı? Daha önce çok...
  15. A

3pay de hata veriyor

İyi günler bir ödeme için 3 pay e kayıt olmalıyım 3pay yazıyorum google telefon numaramı yazıyorum kod atıyro kodu girdiğimde hata oluştu diyor sonra Oturum acilamadi. Lutfen onay kodunu kontrol ediniz diyor sebebini bilen var mı?
  16. A

Playstore kredi kartı ödemesi

Playstore (Türk telekomun) dan Need for speed almayı düşünüyorum lakin kredi kartı ödeme seçeneğinde sadece wirecard var ben İninal ile alamıyormuyum? Başka bir sorum ise oyunu aldık diyelim oyunu bize steam den mi verecek kod tarzı yoksa başka bir şekilde mi?
  17. A

4500-5000tl laptop önerir misiniz?

Teşekürler
  18. A

4500-5000tl laptop önerir misiniz?

Ben kendim almıyacağım kuzenime lazımmış kendisi de oyun oynayan birisi değil ben de laptop kısmından anlamıyorum kendisi uzaktan eğitim için istiyor rica etsem güzel kaliteli ekranını görüntü kalitesi iyi olan bir laptop önerir misiniz?? (MASAÜSTÜ ÖNERMEYİN VEYA O PARAYA ÇOK İYİ MASAÜSTÜ ALIRSIN...
  19. A

CS:GO da alt+f4 çalışmıyor?

CS:GO da bazen uğraşmamak için alt f4 yapmak istiyorum ama çalışmıyor yani pc de sıkıntı yok diğer oyunlarda işe yarıyo bunun çözümünü biliyorsanız söyleyebilir misiniz?
  20. A

Teknosa'dan 100 TL indirim geldi sizce neye almalı

yine de teşekürler kral
Top Bottom