Arama sonuçları: *

1. K

Mavi Yakalı İçin Ülke önerisi

Tavsiye için teşekkürler. Ama ülkemde durup 10 saatten fazla çalışıp hiç bir hakkımın olmamasını istemiyorum çok.
  2. K

Mavi Yakalı İçin Ülke önerisi

Arkadaşlar merhaba lise yiyecek ve içecek mezunuyum B2 seviyesi ingilizcem mevcut. Mesleğim için İspanya, Fransa veya İtalya düşünüyorum sizce hangi ülke ekonomik, sosyal vb. Bakımdan daha iyi olur. Dil kursu ile gitmeyi düşünüyorum. Her türlü oneriye açığım başka ülke de olur.
  3. K

Hikayeli oyun onerir misiniz

Last of us 2 yi oynamadim tek denildigi kadar deger mi Parasına?
  4. K

Hikayeli oyun onerir misiniz

Merhaba PS4'e sahibim ve film tadinda hikayeli oyunlara bayılıyorum. Detroit ve Heavy Rain'i bitirdim. Yakın zamanda da Beyond Two Souls oynayip hayran kaldım. Bana film tadinda hikayeli oyun önerir misiniz?
  5. K

Nonpaged Mavi ekran hatası

Yardim edebilcek yok mu?
  6. K

Nonpaged Mavi ekran hatası

Merhaba bugün mavi ekran hatasi aldım Ardindan tekrar açmaya çalisinca açılmadı Güç geliyor ekran gelmiyor ekran gelince saniyesinde gidiyor zar zor kurtarmaya kadar geldim ama sanki her an gidicekmiş Gib geliyor. Sebebi ne olabilir mavi ekrandan sonra ekranda çizgiler çıkti ve sonrasında donup...
  7. K

Kırık ekranlı laptopa driver yükleme

Merhaba bu olaydan önce format atmıştım laptopa fakat kurulumunu o an yapmadım 2 gün sonra ekranı kırıldı şuan da ekran kartı driverı olmadığı için monitöre bağlayamıyorum. Evde bir laptop daha var benim bilgisayardan HDD yi alıp buna takıp ekran kartını kurmaya çalışıyorum fakat ekran kartı...
  8. K

Ps 4 için monitör lazım

150tl 1607025684 150
  9. K

Ps 4 için monitör lazım

Merhaba evde televizyon hep meşgul olduğu için monitör arıyordum arkadaş onda fazla monitör olduğunu bana uygun fiyata verebileceğini söyledi ama 2 problem var 1)vga destekliyor (hdmı çıkışı yok) 2) görüntü kalitesi 1600×900 3) full hd olmadığından görüntü kalitesinde çok fark olur mu? Bunlar...
  10. K

Kegames dualshock 4 orjinal mi

O zaman en iyisi sony in kampanya yapmasını bekleyip teknosa dan almak.
  11. K

Kegames dualshock 4 orjinal mi

Merhaba sony garantili kol arıyordumda trendyolda kegamesin ilanı vardı sitesinden fotoğraflarını aldım. Bu ürün orjinal midir ilk defa alcağım için pek bilgim yok ürün fotoğraftaki gibi gelmezse zaten direk iade ediceğim.
  12. K

Yurt dışından ps5 alınır mı

Hocam demek istediğim o değildi mesela ps4 'ün ilk kasalarında fan sorunu vardı soğutmuyordu tam bazı durumlarda.
  13. K

Yurt dışından ps5 alınır mı

Yurt dışında tanıdık var (dolar bazında alacak) sizce PS5 alınır mı 8K bütçe var. Ya hepsini kasa+monitöre vereceğim ya da PS5+ düşük bütçeli bir laptop alacağım. Hangi senaryoyu önerirsiniz? (Ps5 i 2021 başı gibi alıcam hataları giderilmiş versiyonu çıkmış olur)
  14. K

Kondansatör koptu (ne işe yarar ve geri takılmazsa ne olur?)

Bunu evde yapabilir miyim peki geri takma işlemini bir kaç video izleyerek?
  15. K

Toplamda 3 tane var 2 tanesi hala durmakta.
  16. K

Bilgisayar çalışıyor. Kısa devre yapabilir mi diyorsunuz?
  17. K

Merhaba dün laptopuma ram takviyesi yaparken çıkmış bir parça gördüm internetten biraz aratınca ismini öğrendim fakat ne işe yaradığını maalesef tam olarak anlayamadım. Bir sorum daha mevcut şuan da ben bunu geri taktırma işlemini yaptıramam bir sıkıntı yaratır mı ,nasıl sıkıntı yaratır? Bu konu...
Top Bottom