Arama sonuçları: *

• Users: pbkalfa
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. pbkalfa

Öneri Orijinal Dualshock 4 nereden alınır?

Kendi dualshock 4'üm bozuldu yeni arıyorum. Ps4 ile çalışacak uygun 3. parti kol varsa da alabilirim. Nereden almamı önerirsiniz?
  2. pbkalfa

Öneri 8BitDo Ultimate 2.4g Wireless Controller alınır mı sizce?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0B9BPMBZ1/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1OW8EUT5LYXI0&th=1 Bu kolu büyük ihtimal alacağım da sizce nasıl? Kendi programı ve arka butonları oluşu falan çok hoşuma gitti. Başka controller öneriniz varsa da yazın lütfen.
  3. pbkalfa

Yardım iPhone SE (2nd gen) Pil değişimi nereden yapılır?

Merhaba, telefonun pil sağlığı çok düştü %77’de. Apple’dan direk pil değişimi yapsam tahmini 2500 diyor. Çok pahalı mı? Daha ucuza yapılır mı?
  4. pbkalfa

Yardım Kulak içi bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba gürültü engellemesi olan, batarya süresi iyi bluetooth kulak içi kulaklık bakıyorum. Soundpeats markası çok ilgimi çekti şu an Capsule 3 Pro modelini almayı düşünüyorum. Capsule 3 pro: https://www.hepsiburada.com/soundpeats-capsule-3-pro-seffaf-5-3-bluetooth-kulaklik-p-HBCV000059WLXP...
  5. pbkalfa

En iyi Assassin's Creed oyunları

Epic Games indirimlerinde hangi assassin's creed oyunlarını alsam bilemedim. Bende unity var sadece steam'de başka ac oyunum yok.
  6. pbkalfa

Öneri PC için Gamepad Önerisi

Bütçe sorunum yok ama 2.5k'nın çok üstüne çıkmak istemiyorum. PC'ye uygun ne alabilirim sizce? Normalde ps4 kolu kullanıyorum ama xbox tarzı olursa da alışırım zaten. Bunu düşünüyorum ama tetikleri biraz garip geldi bana. Kullandınız mı hiç bunu...
  7. pbkalfa

Epic Games Kış İndirimler

Şimdiki kış indirimlerinde ne alınır sizce? Hack and slash tarzı oyunları çok severim o tarzda bir öneriniz olursa çok iyi olur. MK1 almayı düşünüyorum ama hiç dövüş oyunu oynamadığım için emin olamadım.
  8. pbkalfa

1TB Sata SSD Önerisi

Seagate BarraCuda Q1 SSD...
  9. pbkalfa

Glorious GMMK2 alınır mı?

Glorious GMMK2 almayı düşünüyorum şu an incehesap'ta 2700 TL sinerjiden gidip denedim hissiyat ve ses olarak çok güzel geldi sizce alınır mı? https://www.incehesap.com/glorious-gmmk2-moduler-hotswap-mekanik-siyah-klavye-fiyati-62211/ Benim için alacağım klavyenin türkçe olması şart 1 sene önce...
  10. pbkalfa

İtopya sitesi çöktü mü?

İtopya çöktü mü ben giremiyorum. Sorun sitede diyor doğru mu?
  11. pbkalfa

RX 580 8gb Ryzen 5 2600 8gb ram bir sistemin ortalama değeri nedir?

Merhaba kuzenim ile aynı sistemi kullanıyoruz bilgisayarda XFX RX 580 8GB, ryzen 5 2600, 1 tane xpg 8gb ram, James Donkey ssd, 1 tb seagate hdd, 600w psu var. Kasası frisby modelini bilmiyorum. Cpu stock fanı ile 4 tane fan var ekstra soğutucu almadık. Sizce letgo veya sahibinden gibi bir yerden...
  12. pbkalfa

Öneri 2000 TL Altı Bluetooth Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Şu an oyun oynamak için Rampage Drop kullanıyorum. 7.1 var ama sanırım sanal. Müzik dinlemek için de Sony WH-CH510 kullanıyorum. İkisinin de pedleri yırtılıyor her taktığımda üzerime dökülüyor o derece. İkisi de en az 3-4 senelik. Pedlerini değiştirmek yerine hem telefona bağlayıp müzik...
  13. pbkalfa

Adıma Olmayan Turkcell Hattından GNÇ'ye Nasıl Geçerim?

Kullandığım Turkcell Hattı Babamın adına uzun süredir kullanıyorum. 11 gb internetim var 60 TL ödüyordum her ay fakat taahhütü bittiği için en ucuz 105 TL lik pakete geçebileceğim gözüküyor. Ben de 25 yaş altı olduğum için GNÇ'ye geçmek istiyorum. Paketler çok daha ucuz ve ekstra gb kazanmak çok...
  14. pbkalfa

Rx 6500 xt ile rx 580 arasında ne kadar fark olur? (anakart pcie 3.0)

Rx 580 mining performansı çok fazla olduğu için fiyatları arttı ben de rx 580'imi satıp rx 6500 xt'ye geçmeyi düşünüyorum. (kar etmek için) Anakartım Gigabyte B450 S2H pcie express 3.0'u desteklemiyor. Acaba rx 6500 xt ye'geçince performansın azalır mı artar mı? Farklı bir ekran kartı öneriniz...
  15. pbkalfa

Minecraft Server Kiralamak istiyorum hangi siteyi önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlarımla oynamak için Minecraft Serverı kiralamak istiyorum maksimum 10 kişi olur hangi siteyi önerirsiniz?
  16. pbkalfa

Ajazz AK33 iyi midir? (ekran klavyesine kullanıyorum yardım edin....)

Pc'mi almadan önce ps4 için aldığım 80 TL lik rampage membrane klavyemin l,h,n,e tuşları cortladı. Redragon kumara red switch aldım yay sesi nedeniyle iade ettim. Almadan önce Ajazz AK33 düşünüyordum türkçe olduğu için redragonu aldım pişman oldum. Şimdi Ajazz AK33 Black switch modelini almayı...
  17. pbkalfa

Red switch vb. tuşlu klavye önerisi (max. 600)

Klavyemin birkaç tuşu çalışmıyor mekanik klavye arıyorum redragon kumara aldım çınlama sesinden iade ettim. Uzun kullanımda bozulmayacak red switch vb. switchli klavye arıyorum önerebilir misiniz?
  18. pbkalfa

18 Yaş altı freelancer olarak grafik tasarım vb. işleri nasıl yapabilirim?

18 Yaş altındayım freelancer olmak istiyorum hangi sitelerde iş yapabilirim?
  19. pbkalfa

Mini İTX PC topluyorum power supply modüler olmasa da olur mu?

Yardımcı olursanız sevinirim :)
Top Bottom