Arama sonuçları: *

• Users: Gl0ve
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Gl0ve

11K Bütçeye Hazır/Toplama(Aynı siteden) PC önerisi

Bütçem 11K şuanda Sinerjide bulduğum bu sistemi almayı planlıyorum tavsiye ve fikirlerinizi belirtirseniz iyi olurhttps://www.sinerji.gen.tr/sinerji-lunaspia-v2-ryzen-5-3600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-41195
  2. Gl0ve

Bir sistem almayı düşünüyorum Sinerji Lunaspia V2 nasıldır?

Bir sistem almayı düşünüyorum İtopya ve Sinerjide biraz gezindim ve bu sistemi buldum hoşumada gitti sizin fikirleriniz ve önerileriniz nedir fiyatı pek aşmak istemiyorum https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-lunaspia-v2-ryzen-5-3600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rx6600-oyun-bilgisayari-p-41195
  3. Gl0ve

14-15K Sistem Önerisi

Yakın bi arkadaşım 3060'lı bi sistem alacağını söyledi bende bütçesini sorup buradan yardım alma kararı aldım.
  4. Gl0ve

7 8K Civarı Sistem Önerisi

7 8K civarı sistem önerisi Ekran kartı Nvidia olursa daha iyi olur
  5. Gl0ve

70X30 MOUSE PAD ÖNERİSİ

40 TL ye bir kaç Ürün buldum fakat ne kadar iyidir bilmiyorum ondan dolayı fikirleriniz almak istedim Trendyol'dan almayı planlıyorum ama başka sitelerden önerileriniz varsa atabilirsiniz. 70x30 Olursa sevinirim.
  6. Gl0ve

200 250 TL Klavye Mouse Set Veya Ayrı Önerisi

Soru yukarıda Bütçe 200 250 TL set veya ayrı ayrı olsada olur
  7. Gl0ve

AİLEM KEDİ SAHİPLENMEK İSTİYOR FAKAT HİÇ BİR BİLGİMİZ YOK NE YAPMALIYIZ?

Ailem kedi sahiplenecekerini söylediler (1-1.5 aylık) önceden şunu belirtmek isterim asla ama asla besleriz sonra salarız gibi bir düşüncemiz yok , ailem ban bunu söylediğinde aklıma direk ya bişey olursa diye düşünmeye başladım ve bilgi birikimimiz olmamasından dolayı korkmaya başladım. Sizce...
  8. Gl0ve

MLD M100 SDD ALINIR MI?

Arkadaşım MLD M100 adlı SSD yi almak istiyor , ürünün herhangi bir sorunu veya herhangi bir şeyi varmı alınır mı? 250Tl ye öneriniz var mı?
  9. Gl0ve

300-350 TL Klavye Önerisi

Bütçe : 300 350 TL Uzun süren düşünceler sonucu nasıl bir klavye istediğimi buldum Red Switch Türkçe Büyük enter TKL/%60
  10. Gl0ve

Herkes Setup'ının Fotoğrafını Atsın

Forumdan iyi setup'a kim sahip bakalım.
  11. Gl0ve

Yeni Kartlar Duyuruldu!!

Az önce Nvdia'nın yayınında 3060 duyuruldu ve fiyatı 330 dolar ve 12GB şubat ayının sonuna doğru çıkacak
  12. Gl0ve

Casper A15 Laptop'a SD Önerisi

Arkadaşım laptopuna SSD eklemek istiyor Laptop u Casper A15 hangi ssd'yi almalı
  13. Gl0ve

Pentesting'e Başlamak İstiyorum Tavsiyleriniz Nedir

Pentesting'e başlıyacağım ama bana gereken şeyler nedir nasıl daha hızlı sökerim gibi sorular var aklımda
  14. Gl0ve

Rehber İşlemciden Anahtarlık Nasıl Yapılır

İşlemciyi Anahtarlık Yapmak İçin Gerenler ; İşlemci (AMD/İNTEL) Anahtarlık Şeysi Düz Tornavida Veya Pinleri Kazıyabileceğiniz Herhangi Bir Şey Yapımı; Öncelikle İşlemciyi bir yere koyun ve pin leri kazıyacağınız cismi alın ve yukarıdaki görseldeki gibi kazımaya başlayın , bu işlemi yaparken...
  15. Gl0ve

3060'Da R5 3600'De Darboğaz yapacak mıdır?

3060 yakın zamanda çıkacak diye düşünüyorum , sizce 3060 3600'de darboğaz yapacak mıdır?
  16. Gl0ve

Max 300 TL TKL/%60 Klavye Önerisi

Klavye önerilerinizi bekliyorum :)
  17. Gl0ve

%60 Klavye mi Normal Klavye mi?

Fortnite döneminde patlayan %60 klavyeler Valorant CSGO gibi oyunlarda nasıl olur?
  18. Gl0ve

Palit Gamerock Modelini 3060' larada çıkarır mı?

Soru yukarıda
  19. Gl0ve

Hangi Ram'i Tercih Etmeliyim

Hangi Ram'İ tercih etmeliyim Crucial Ballistx:https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-crucial-ballistix-RGB-2x8-3200-mhz-ddr4-cl16-bl2k8g32c16u4bl-fiyati,959087846.html PNY XLR8...
  20. Gl0ve

Word deneme sürem doldu fakat acil bir şekilde performas ödevimi yetiştirmem lazım yardım

Arkadaşlar bu akşam 12 ye performans ödevimi yetiştirmem lazım ve word lisansım dolduğu için yazamıyorum
Top Bottom