Arama sonuçları: *

• Users: iWexlyn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. I

Klavye Modlama Önerisi

Ajazz AK680 satın aldım. Henüz elime ulaşmadı. Geldiği gibi modlamayı planlıyorum. Daha önce hiç denemedim, yt de videolara vs baktım kağıt bantla 2-3 kat çekiyorlar. 2-3 kat yeterli mi daha fazlasına gerek var mı ? Ayrıca klavyeyle beraber gelen o koruma süngerini kullansam iş görür mü acaba ?
  2. I

Ajazz AK680 vs Dierya T68se

Arkadaşlar bu iki klavye arasında kaldım. Ajazz'ı aliexpress üzerinden alacağım alırsam (farklı bir öneriniz varsa fikirlere açığım). Ya da amazon üzerinden Dierya model klavye alacağım. Ajazz'da hot swapp özelliği var yanlış bilmiyorsam. İkisi arasından hangisini tercih etmeliyim ? Bütçem max...
  3. I

1K Mekanik Klavye Önerisi

Arkadaşlar bütçem maksimum 1k. Maalesef daha fazla çıkamam. Aklımda bu model var. Ayrıca bunun DK61SE modeli de var onda yön tuşları FN tuşuna basılı tutarak çalışıyor diye biliyorum. Onun dışında başka bir fark var mı? Ya da sizin bu bütçede önerebileceğiniz klavyeler nelerdir? Red Switch...
  4. I

BİM Termos Bardak Alınır mı ?

Arkadaşlar ürün bu https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/celik-termos-bardak-470-ml/aktuel.aspx Daha önce alıp kullanan oldu mu fiyatı çok uygun geldi yarın mağazalara gelecekmiş alınır mı sizce ?
  5. I

Steam Profili Düzenleme

https://steamcommunity.com/profiles/76561199030111509/ Arkadaşlar steam profilim bu. Arka plana uygun bir hareketli avatar arıyorum. Ya da hareketsiz arka plan + yeni bir avatar öneriniz varsa fikirlere açığım. 3600 puanım var. Aşırı renkli olmazsa sevinirim.
  6. I

Saniyelik Drop Problemi

Arkadaşlar sistemim imza kısmında yazıyor. Twitch, yt gibi sitelerde videoyu tam ekran yaptığımda saniyelik olarak mouse ekran vs. komple donuyor sonra düzeliyor. Arada bir oyunlarda alt+tab yapınca yine aynı sorun oluyor. Neyden kaynaklı olabilir bu sorun ?
  7. I

1.2K Ayakkabı Önerisi

Arkadaşlar günlük kullanabileceğim bir sneaker arıyorum. Siyah renk olmasını tercih ediyorum. Halihazırda indirim olan yerler vs. var mı ya da önerebileceğiniz ayakkabı ? https://www.lumberjack.com.tr/urun/lumberjack-finster-3pr-siyah-erkek-sneaker-101386657 Benim aklımdaki model bu. Daha önce...
  8. I

Erkek Parfüm Önerisi

Arkadaşlar bütçem pek fazla yok. Mavi Freedom ve mavi Androrra arasında kaldım. Bütçe 350-400 lira civarında. Bu parfümlerden birini kullanan oldu mu ya da bu bütçede farklı bir öneriniz var mı? Çok ağır kokuları sevemiyorum biraz daha fresh kokular daha çok hoşuma gidiyor.
  9. I

Opera GX Hediye Dc Nitro Sorunu

Arkadaşlar opera gx üzerinden dc nitro hediyesi aldım. Kullandım fakat kartımdan para çekti. Bu para iade olarak geri gelecek mi bana acaba ? Sadece 1 aylık hediye nitro aboneliği almak istemiştim.
  10. I

Üniversite Final Ödevi Hakkında Fikir

Arkadaşlar final ödevi için bir fikre ihtiyacım var. Konu şu; günlük hayatımızda yaşadığımız sorunlara fen, matematik ve teknoloji içeren bir çözüm bulup bu materyali yapmam gerekiyor. Materyalin çalışması da gerekiyor aynı zamanda. Fakat aklıma bir şey gelmiyor. Fikirlerinize açığım.
  11. I

Max 1K Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar online fps oyunlarında kullanabileceğim, sanal 7.1 sürücüye sahip kulak üstü kulaklık arıyorum. Bütçem max 1K. Bu fiyatın altında olursa daha da iyi olur. Aklımda olan model Havit H2000P. Bu kulaklığı önerir misiniz ya da farklı önerileniz var mı ?
  12. I

900 TL Kulak üstü Kulaklık

Arkadaşlar bütçem 900 TL. Bu bütçe bandında ne önerirsiniz ? Online FPS oyunlarını oldukça sık oynarım. Mikrofonu da nispeten güzel olursa sevinirim. Aklımda havit H2000P var. Bundan daha iyi kulaklık var mıdır bu fiyata ?
  13. I

İncehesap İndirim Kodu ?

Arkadaşlar incehesap üzerinden kulaklık almayı düşünüyorum. Sanırım anlaşmalı olduğu yayıncılar vs. varmış ve indirim kodu oluyor. İndirim kodu var mı acaba ? Ayrıca minimum sepet tutarı olması gerekiyor mu ?
  14. I

600 TL Mouse Önerisi

Genel olarak rekabetçi FPS oyunları oynuyorum. Bütçem maalesef bu kadar. Neler önerirsiniz ?
  15. I

Psu'suz Max 3K Kasa Önerisi

Arkadaşlar maksimum bütçe 3000 TL. Kasada PSU bulunmasına gerek yok. DeepCool LE500 240mm sıvı soğutucuyla beraber kullanabileceğim, içi geniş, 3 fanlı ekran kartı sığan kasa önerilerinize açığım.
  16. I

Max 600 TL Gamepad Önerisi

Arkadaşlar bütçem 600 TL , bir kuruş dahi çıkamam maalesef. Bu bütçe aralığında replika Xbox veya PS kolu önerilerinize açığım. 3 ürün arasında kaldım. Bunlardan biri F310. (Fakat ergonomik olarak soru işareti bırakıyor bende tuşların hissiyatı nasıldır önerir misiniz repkila almaktansa daha mı...
  17. I

Yardım Cod Warzone 2 Modları

Arkadaşlar oyuna yeni başladım. Eski pc de 1 kere oynama fırsatım olmuştu ve valoranttaki gibi bir dm modu vardı. Şu anda oyuna girdiğimde DMZ ve Battle royal mod var. Onların yanında bir mod daha var ama giremiyorum 400Tl'lik bundle almamı istiyor o sayfaya yönlendiriyor beni. Sorum şu; oyunda...
  18. I

Rainbow six siege sabit 60 fps sorunu

Arkadaşlar Vsync-Fps sabitleme-Düşey senk. vs her şey kapalı oyun içinde nvdida da kapalı yani fpsi sınırlandıracak hiçbir şey açık değil ama sabit 60 alıyorum input lag oluyor yok mu şunun çözümü sadece r6 da bu şekilde ayarları resledim dosya bütünlüğünü doğruladım ama yok olmuyor
  19. I

300 TL Klavye önerisi

300 TL civarında klavye arıyorum fps oyunlarına uygun ve beni uzun süreli götürebilecek klavye öneriniz var mı
  20. I

Bütçe 250 TL Klavye Önerisi

Arkadaşlar bütçem 250 TL fps oyunları oynuyorum 2 klavye arasında kaldım bütçem 250 TL zorlarsam en fazla 300 farklı fikirlere de açığım Rampage Miracle K2 Rampage Kb-r88 Gamezone Özellikle kablonun örgü kablo olmasını daha çok istiyorum. Diğer türlü temassızlık sorunu yaşadım 2 defa.
Top Bottom