Arama sonuçları: *

1. O

İnternet sağlayıcı tavsiye

Davet kofunu söyler misin 1655706301 Kodunu
  2. O

İnternet sağlayıcı tavsiye

Sa. Beyler eve internet baglatmayı düşünüyorum, apartmanın kendi interneti var ama cok yavaş, alt yapi kontrol ettigimde fiber alt yapı var, 100mb rahat alacağım, tavsiye ettiğiniz bir sağlayıcı var mı? Konum Kahramanmaraş
  3. O

Ekran kartina 6 mi 8 mi pin takayim acill

8 giris vardi hallettim simdi 8ini de taktim
  4. O

Ekran kartina 6 mi 8 mi pin takayim acill

Arkdslr gg6 sistem aldim simdi geldi, kurarken ekran kartina 8 pin mi takayim 6 mi, bu konuda pek bilgim yok, yardimci olabilecek var mi birde pc yi actiktan sonra extra yapmam gereken seyler var mi bios yda ram mhz ayari felan 1655547004 Beyler yok mu yardimci olacak birisi
  5. O

oyun+çizim için kasa önerisi

öncelikle selamun aleyküm. Kendim ve iç mimar kız arkadaşım için kasa almayı düşünüyorum. Kendim oyun için kullanacağım kız arkadaşım ise çizimleri için kullanak. Kendisi eski bir laptop kullanıyordu ama artık çok kasma yapıyor. Benim oynadığım oyunlar ets2, forza horizon 4 ve farmıng sımulator...
  6. O

Laptopumu satmayi düşünüyorum sizce ederi kaçtır

Dogru yerde konuyu acmisimdir umarim, Laptopu mart ayinda almistim, Ürün: hp pavilion dk15 gaming laptop Islemci:i5 10300h Ekran kartı: gtx1650 Tİ ram:16gb 3200mhz Depolama: 500 GB M2 SSD 120 hz tazeleme oranina sahip Donanim arsivinin yeni laptopunu almak istiyorum ciktiginda sizce bunu...
  7. O

Gaming laptopum ne kadar eder

Laptopumu mart ayının sonunda almıştım. Hp pavilion gaming laptop Gtx 1650ti ekran karti İ5 10300h islemci 16gb 3200mhz ram 512GB M2SSD 144HZ EKRAN YENILEME 2 YIL GARANTISI MEVCUT sizce ederi ne kadardır? Aldigimda 7600 TL idi
  8. O

Bu İki Laptop Arasındaki Fark Nedir?

Laptopum satilik istersen bir düşün Hp pavilion gaming laptop Gtx 1650 ti ekran karti 16 gb 3200 mhz ram 512 gb m2ssd depolama alani I5 10300h islemci Nisan ayinda aldim faturalari garantileri hersey mevcut, motor alacagim icin satiyorum aldigim fiyati 7600 TL idi , 7300e satmayi düşünüyorum
  9. O

Yardım Millenicom vs Türknet vs Netspeed - Hangisini önerirsiniz?

Turknet kullanicisiyim 3 aydir, suana ldr en ufak bir baglanti kopmasi yasamadim , kurulum 3 gunde tamamlandi, musteri hizmetleri 1 saatte talebine cevap veriolar, bağlantı hızım hep stabil tavsiye ederim
  10. O

Max 200 liraya oyuncu kulaklığı tavsiye

Butce en fazla 200, bu fiyat araliginda onerebileceginiz oyuncu kulaklığı var mi , valorant ve PUBG oynuyorum sdece
  11. O

GTX 1660S Düşük FPS Sorunu

Valoda ekran karti cok onemli degil islemci ve ram on planda bendede i510300H var 16gb ram gtx1650s fps genelde 250 300 arasi
  12. O

Ücretsiz GTA 5 Hesabı

Instagramdan yollar misin mehmetgnc_c Discord kullanmiyorumda
  13. O

1620tl MONİTÖR ÖNERİSİ?

MSI G241 optic 144hz 1 ms IPS panel 2hafta once aldim harika fiyati o zamanlar 1478liraydi amazondan almistim tavsiye ederim
  14. O

144 hz 1 ms tavsiye monitor

Kullandin mi bunu görüntüsü klasik baya
  15. O

Fiyat cok istemiyorum açıkçası 1600 en fazla
  16. O

Agalar bende hp pavilion laptop var ekran tazeleme orani 60 hz, 2.0 hdmi kabloyla 120 hz ye kdr alirim diye biliyorum, tavsiye edebileceginiz oyuncu monitoru var mi , ekran kalitesi onemli benim icin
  17. O

Oyun önerisi her tarz olur

Bf1 i sistem acar değil mi Gtx1650 ti I510300h 16gb ram M2ssd takili
  18. O

Cok pahalı ağa ya
  19. O

Agalar akşam eve geldiğimde birkaç saatlik boş vaktim oluyor, kafa dagitmalik açık dünya oyunu önerileriniz var mı tarz felan farketmez vakit geçirsin yeter gtx1650ti ekran karti var
  20. O

Teknogenetik sayfası guvenilir mi

almadım kanka ordan bılgım yok
Top Bottom