Arama sonuçları: *

• Users: Muratv9
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

Dagitima cikti fakat gelmwdi

Merhaba saat 12.00 de kargonuz dagitima çıktı dedi fakat şu an saat 19.10 ilkkez basima boyle bir sey geldi şubede 18.00 da kapanıyor kimseden bilgi alamıyorum mng kargo kaça kadar dagitim yapiyor normalmi boyle bir sey olmasi?
  2. M

Lenovo legion r25i30 pişman eder mi?

Uzun araştırmalar sonucu bunu aldım pişman eder mi? ölü piksel yaygınmı iadeyle fln uğraşmak istemiyorum hepsijet kargosu özen gösteriyormu
  3. M

Hangisini almalıyım monitör

3ünden birini alıcam itopya şubesine gidip ölü piksel testini fakan yaptırıcam hangisini almalıyım gigabyte baya övülüyor ona daha yakınım doğrusu
  4. M

Viewsonic vx2428 modeli

Arkadaşlar alınirmı bu itopyadan baya ucuz geldi şube yakın şubeden alsam ölü piksel test fln yaparlarmı
  5. M

Taksit işlemi nasıl oluyor

Arkadaşlar merhaba ablam bana kendi hesabından ekkart çıkardı ve limiti 2000 TL benim 1500 tllik almak istediğim bir ssd var taksit ile alma şansım varmı mesela 6 aya bölsem aylık bölüm bölüm odesem taksit olduğunda ek karttan her ay bölündüğü kadarmı çekiyor bilgilenirsem sevinirim bu konuda
  6. M

Taksit süreci nasil oluyor ?

Arkadaşlar merhaba ablam bana kendi hesabından ekkart çıkardı ve limiti 2000 TL ben 4bin tllik monitoru taksit ile alma şansım varmı oluyormu mesela 6 aya bölsem aylık bölüm bölüm odesem taksit olduğunda ek karttan her ay bölündüğü kadarmı çekiyor bilgilenirsem sevinirim bu konuda
  7. M

M.2 ssd uyunluluğu B450M-A PRO MAX

Arkadaşlar merhaba anakartıma m.2 ssd takmayı düşünuyorum fakat aklımi kurcalayan bir soru var şu anda kullanmakta olduğum anakart MSI B450M-A PRO MAX ve arkasında PCIe 3.0 x4 and SATA 6Gb/s yazıyor takmak istesiğim m.2 ssd Samsung 980 NVMe M.2, 500 GB SSD, 3.500 MB/sn Okuma, 3.000 MB/sn Yazma ...
  8. M

Ubi̇soft Connect Güncelleme Sorunu

arkadaşlar merhaba yaklaşık 3 4 gün önce valhallaya güncelleme geldi ve ubisoft connectten hiç bir şekilde güncelleme yapamıyorum oyuna asla girilmiyo gidin güncelleyin diyor ama uyarı veriyor nası düzeltebilirim bu sorunu bir sürü yol denedim ip yi fln sıfırladım ama yok sorun nedir acaba
  9. M

GTX 1650'lerden hangisi alınmalıdır

arkadaşlar iki model arasında kaldım biri galax öteki msi aklım msi dan yana fakat amazonda olduğu için 1 ay içinde geliyo galaxı hepsi buradadan alırsak yarın kargoda testlerde karşılaştırmalarda galax daha iyi çıkıyo bide size sorim dedim ekran kartı 1650 galax üzermi
  10. M

İşlemci soğutucu değişimi

Arkadaşlar bugun işlemcimin soğutucusunu değistireceğim fakat aklimda takilan bi soru var işlemciyi stok fandan ayirirken işlemci sicak mi olmali yoksa sogukmu olmali hangi şekilde stok fandan daha kolay ayrilir cevaplarsaniz sevinirim
  11. M

valorant doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı

arkadaşlar sistemimi 8 9 ay önce aldım ve 3 4 gündür valorantta bu sorunlar karşılaşıyorum valorant doku yerleştirilirken görüntü belleğinde yer kalmadı ve ekran kartı sürücüsü çüktü drüver güncelle diyor nvidianın 3080 ti için bir adet game ready drivers yayınladığını gördüm o driveri...
  12. M

Oyunlarda ve videolarda ekran titremesi

Arkadaşlar gerçekten sinir bozmaya başladıği icin size sormak istedim monitorum freesync ama ekran kartım nvidia denetim masasından gsync actigim halde film veya video izlerken feci bir şekilde soldan veya sağdan veya yukardan aşaği farketmez kamera gecince titremeler besbelli oluyor ayriyeten...
  13. M

F710 hala alınır mı? ve nasıldır

TRENDYOL İNDİRİMLERİNDEN LOGITECH F710 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KULLANAN VARMI MEMNUNMUSUNUZ ? BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIMIZ ZAMAN HERHANGİ BİR PROGRAM KULLANMADAN YENİ NESİL OYUNLAR YANİ NFS HEAT DEATH STRANDİNG GİBİ OYUNLARI RAHATÇA OYNATIRMI ELİMDE 30 40 TLLİK UCUZ Bİ GAMEPAD VAR NE YAPSAM HANGİ...
  14. M

hdd ve vidalama........

xigmatek istanbul kasasına sahibim haftaya hdd takmak istiyorum ama kasada gördüğüm kadarıyla vida eklememişler hdd ye uygun vidayı nereden bulabilirim
  15. M

Kasa fanları dönmüyor

Arkadaşlar yardımınız lazım dün gece fanlar gayet iyi çalışyordu fakat bugun fanlarin çalıştığını hic farketmedim 2 saat sonra farkettim ve ne yapacağımı bilmiyorum işlemci ve ekran kartı gayet sorunsuz çalışıyor ama kasanın fanı ve ışıkları çalışmıyor
  16. M

Hdd ve sata problemi

Anakartımda 4 tane sata girişi mevcut sata 3 e ssd takılı elimde 500 gblik bir hdd mevcut ben bunu takmak istiyorum fakat sata 1 ve 2 ekran kartının altında oraya takmak istemiyorum sata 4 e hddyi taksam bir sıkıntı olurmu
  17. M

Oyun oynarken restart

arkadaşlar sistemimi 1 hafta önce ALDIM HER ŞEYİNİ KURDUM FAKAT İLKKEZ AZ ÖNCE BÖYLE Bİ SORUNLA KARŞILAŞTIM SORUNU NE OLABİLİR 1 SAATE YAKINDIR GTA 5 oynuyorum ve tek kasma yok ama az önce oyun oynarken kendi kendine PC yeniden başladı ne oldu ?
  18. M

Oyun oynarken restart

arkadaşlar sistemimi 1 hafta önce ALDIM HER ŞEYİNİ KURDUM FAKAT İLKKEZ AZ ÖNCE BÖYLE Bİ SORUNLA KARŞILAŞTIM SORUNU NE OLABİLİR 1 SAATE YAKINDIR GTA 5 oynuyorum ve tek kasma yok ama az önce oyun oynarken kendi kendine pc yeniden başladı ne oldu ?
  19. M

Sıcaklik anormalliği

Ryzen 5 3600 işlemcinin stok fanı yetersiz olduğu hakkında çok fazla şikayet var internette testine baktığımda csgoda bile 75 derecelere cıkıyor fakat kendiminkinde 50 dereceyi bile görmedim sizce anormal bi durummu yoksa şans işimi (Core performance boost kapali)
  20. M

torrent ve presenoker sorunu

arkadaşlar az önce torrenti kurdum fakat şöyle bi sorun var windoıws tehdit olarak algıladı bende izin verdim izin veridiğimde win32 presentoker adlı bir dosyayada izin verdim vermezsem torrent açılmıyordu içim rahat etmedi internete yazdım bir kaç kişi virüs olduğunu söyledi virüsmü ??
Top Bottom