Arama sonuçları: *

1. W

Asus Prime B660M-K D4 ve I5-13400F için soğutucu önerisi

Merhaba, internet üzerinden bir hazır sistem aldım, sistemin parçalarını görsele ekleyeceğim fakat aldığım sistemin şöyle bir sorunu var, sisteme ek olarak istediğim kule tipi soğutucum(Cooler Master Hyper 212 Black Edition V2) anakartımın micro olması nedeniyle tam olarak RAM'lerin üstüne...
  2. W

İşlemci mi yükseltilmeli, soğutma mı?

Tamamdır o zaman teşekkürler, önerilerinize göre AMD işlemci yapıp 4060 öneriyorsunuz, 1080P için bir darboğaz olmayacağını söylediğinizi anlıyorum. Bu yeni düzenlemiş olduğum sistem iyi midir o halde?
  3. W

Sağolun hocam, bu fiyat bandında önerebileceğiniz daha iyi bir sistem varsa onu da düşünebilirim henüz satın almadım. Sadece AMD olmamasını isterim.
  4. W

Hocam gördüm öyle sistemleri ama hem işlemcisi AMD oluyor, önceki deneyimlerinden ısınma nedeniyle AMD fobim var ve birde 1080p kullanıcısı olduğum için sorun olmasın diye böyle bir sistem tercih ettim.
  5. W

Merhaba, Bu Bağlantıdaki sistemi alacağım. İzmir'de oldukça sıcak bir bölgede oturduğum için bilgisayarın ısınma problemi olacağını var düşünüyorum, bu sebeple soğutmaya önem vermek zorundayım. İlettiğim sistemi buldum ve kendimce birkaç özelleştirme yaptım, bütçem ikisini de güncellememe izin...
  6. W

GTX 1050-60 Ryzen 3 3200G

1.500 bandı bi bütçem var diyebilirim 1660ın en düşük sıfırı 3bin bandında maalesef ikinci el hiç bakmadım gördüğüm kadarıyla kimse 1060 önemriyor eski olduğu için 1601474986 1500-2000 bandında bi ekran kartı ne önerebilirsiniz
  7. W

GTX 1050-60 Ryzen 3 3200G

ekran kartı alıcam b450m anakartım ryzen 3 3200g işlemcim var ekran kartı olarak amd kullanmak istemiyorum çünkü nvidia her türlü daha iyi gibime geliyor rx 580 gibi bir anakart aslında kötü değil ama yine de daha mantıklı geliyor siz ne tavsiye verebilirsiniz bu konuda şimdiden teşekkürler
  8. W

RTX 3000 ile toplanacak bir sistem kaç olur

dediğim gibi minimum ve 3060 için önerirsen daha iyi olur 25 oldukça zor bir bütçe
  9. W

3080,3070,3060 fark etmez yani, üçüde sanırsam çoğu oyunu kaldırabilecek seviyede çıkıyor. Fakat minimum dersek 3060 veya 3070 daha iyi olur.
  10. W

Merhaba, durum başlıkta anlattığım gibi. RTX 3000 ile toplayacağım bir bilgisayar minimum ama olabildiğince kaliteli bir sistem kaç patlar acaba?
  11. W

10000 TL Sistem Önerisi

İntel önerebilirsen sevinirim veya AMD olacaksa daha kaliteli bir şeyler olabilir, dediğim gibi bütçeyi bir ufak genişletebilirim.
  12. W

10000 TL Sistem Önerisi

Hayır, 144hz 1080p bir monitörüm var zaten
  13. W

10000 TL Sistem Önerisi

Merhaba, uzun süredir bilgisayar toplama amacıyla etrafa bakınıyordum fakat kesin bir sisteme karar veremedim. Ortalama bütçem 10K fakat örnek olarak 300-400 TL genişletmeye çalışabilirim. Bana bu bütçe aralığına uygun sistem önerirseniz sevinirim. Hem oyun oynayabileceğim hem de yayın...
Top Bottom