Arama sonuçları: *

1. B

ekrana görüntü gelmiyor mouse ışık gelmiyor yardım !

Sabah pc herhangi bir sorun yoktu kapatıp 1 saat sonra tekrar açtım fakat kasanın tüm ışıkları yanmasına rağmen ekrana görüntü gelmiyor. Klavye ve mouse de ışık gelmiyor msı h410m-a pro anakartım var bios pilide sabit çıkarıp takamadımda ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.
  2. B

m2 ssd boot olmuyor sorunu ne?

Bilgisayarımda 3 adet disk var. 1 M.2 SSD 512 GB, biri HDD 1TB, diğeri ise 120GB normal SSD. Ben yeni M.2 SSD aldım. Windows'u ona kurdum, sorunsuz açıldı sistem bir sıkıntı yok. Sonra 120GB SSD çıkarmayı düşündüm, diğer PC'mde kullanmak için fakat çıkarınca M.2 SSD'yi Boot etmiyor. Anakartımda...
  3. B

rtx 2060 192 bit ile 256 bit ne anlama geliyor ?

sizce amd nin 6000serisinin son klartını beklemelimiyim super sanırım işlemcim darboğaz yapıyor
  4. B

rtx 2060 192 bit ile 256 bit ne anlama geliyor ?

https://www.gamegaraj.com/urun/palit-geforce-rtx2060-dual-6gb-192bit-gddr6/ https://www.gamegaraj.com/urun/palit-geforce-rtx2060-super-dual-8gb-256bit-gddr6/ bu iki kart arasındaki fiyat farkına değermi ve ne gibi bir farkı var sizce stok beklemelimiyim yada amd nin 6000serisinin fiyat...
  5. B

i3 10100F işlemcili sistemime en yüksek hangi ekran kartını takabilirim?

şöyle sadece oyun için düşünmüyoru autocad kullanımıda yapıcam
  6. B

2k monitörüm yok 1080p de kulanıcağım 1609427039 siz hangisini önerirsiniz
  7. B

bütcem 4000tl şimdi rtx dlss filan olması sizce artı olmazmı amd kartlarına göre
  8. B

sistemimde i310100f var sizce bu işlemciye max hangi ekran kartı ala bilirim ?
  9. B

2.el psu alınır mı?!

2.el psu ların fiyatları çok iyi olduğunu gördüm almalımıyım ve farklı şehirden bulursam sizce sıkıntı yaşarmıyım ?
  10. B

güç seçeneklerini kısayol tuşu atama

bilgisayarımdaki güç seçeneklerini mausumun yada klavyemin multimedya tuşlarını ekliye bilirmiyiz mesela nihai performans modunu tek tuşla aktif ede bilirmiyiz
  11. B

mavi ekran memory managment

şöyle minidump dosyalarım paylaşmam güç çünkü işlemcimi ve anakartımı değiştirip format attım mavi ekran sorunum bitti sanırım işlemcimi ve anaartımı birlikte yollicam
  12. B

mavi ekran memory managment

merhaba yakın zamanda pc mavi ekran sorunu almaya başladım memory managment adında bu sorun ramden ola bileceği yazıyoordu fakat farklı sistemde denedim ramimi sorun yaşamadım farklı ram kendi sistemimde denedim yine mavi ekran hatası aldım anakartımın 1.slotunda pc açılmıyor 2.slota takıyorum...
  13. B

İ3 10100f turbo mod ?

mağzalarda işlemcilerin belli bir ghz var birde turbo ghz var bu turbo ghz işlemciler kendiliğindenmi giriyor yoksa manuel bir ayarmı yapılması gerekiyor eğer hızı artarsa stok fanları yetersiz kalırmı işlemcim i3 10100f 3.6ghz turboda 4.3ghz çıkıyor ve sürekli açık durması işlemciye zarar verirmi
  14. B

intel i3 10100f işlemci msı h410m-a pro anakartla uyumlu mu?

bazı hazır sistemler rtx 2060 kullanmış darboğaz yaparmı
  15. B

intel i3 10100f işlemci msı h410m-a pro anakartla uyumlu mu?

anakartımı ve işlemcimi güncellemeyi düşünüyorum işlemci olarak i3 10100f anakart olarakda msı h410m-a pro almayı düşünüyorum bu iki bileşen uyumlumudur bide bu işlemciye en yüksen hangi ekran kartı darboğaz yapmadan kulana bilirim
  16. B

Çift Bellek takımında neye dikkat etmeliyim

merhaba elimde ddr4 8gb br belleğim var ben 16gb ram yapmak istiyorum herhangi bir 8gs ddr4 bellekle çalışırmı mhz değerleri aynı olmak şartıyla
  17. B

Windows 10 Memory managment hatası yardım !!!

kardeşim uzaktan eğitim almasa direk yollicam :D
  18. B

biosu güncelledim o fırça yöntemini deniycem şöyle anakartın garantisi sürüyor eğer riski varsa hiç denemeden yolliyim
  19. B

Anakartın ram girişini nasıl temizliye bilirim
  20. B

hocam başka belleklede kullandım yine mavi ekran verdi hatta kendi belleğimi başka pcdede denedim sıfır sorun
Top Bottom