Arama sonuçları: *

• Users: Atyxah
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Atyxah

33k gaming laptop önerisi

max 33k olacak şekilde laptop önerir misiniz
  2. Atyxah

Steam hesabım boşaltılmış birisi her şeyi satıp kendine atmış ?

Birisi bir şekilde almış bütün envanteri boşaltmış acilen ne yapmalıyım :/
  3. Atyxah

Gigabyte G5 nasıldır ?

https://www.amazon.de/Gigabyte-G5-GeForce-Display-GE-51DE213SD/dp/B0BNN13MGX/ref=psdc_427957031_t2_B0BCK22Z31 Almanya amazon.de üzerinden alınacaktır almanyaya alınacaktır ordan elden getireceğim. Sıkıntı çıkarır mı türkiyede mesela batarya değiştirecek olsam değiştirebilir miyim ?
  4. Atyxah

Çözüldü✓ Acer nitro 5 i7 9750h gtx 1660ti 14300TL'ye nasıldır?

https://www.amazon.de/-/tr/dp/B07ZPGCY4T/ref=sr_1_7?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=acer+nitro+5&qid=1679326019&s=computers&sr=1-7 Almanyadan alınacak bu laptop nasıldır soğutması felan 1660ti a göre 14300tl bedavadan bi tık pahalı laptop olunca ama diğer özellikleriyle...
  5. Atyxah

500 euro kadar almanyadan laptop önerisi (mimarlık için)

mimarlık programları ve lol gibi hafif oyunlar için max 500 euro olacak şekilde almanyadan alınacak bir laptop önerebilir misiniz sanırım mimarlık programları işleci istiyor işlemicisi güzel olsun ekran kartının çok da aman aman bir önemi yok, teşekkürler.
  6. Atyxah

Whatsapp aero 4 kezdir topluluk kuralı ihlali yasağı yiyorum

wp aero kullanıyorum mesaj attıktan sonra kafasına göre ban atıyor hepsi 1 saatlikti 4 kez ban yedim her şeyim de aeroda silip normali de indiremiyorum nasıl çözerim bunu
  7. Atyxah

Mavi Ekran Usandım artık mavi ekran yemekten win 11

https://drive.google.com/file/d/1nMxl-J_TKsrEemU2TUu59kGl2FDmhEkT/view?usp=sharing sırf bugün 2 kez yedim ve gülük - birkaç günde bir de devamlı olarak alıyorum bugünkü 2 kez olan minidumpdun 2sini de yükledim bilenler yardımcı olabilirse çok güzel olur
  8. Atyxah

Yardım Fiber internet başvurusu nasıl yapılır ?

üst sokakta (100-200m) ileride babaannemgilin binasına fiber internet kabloları bağlamışlar bizim bina için de başvuru yapmak istiyorum süreç nasıl işliyor nerelere ne yapmam gerekiyor başvuru için
  9. Atyxah

Yardım Oyun indirsem depremdekilere etkisi olur mu

internetten oyun indirsem depremdekilerin interneti yavaşlayabilir mi 12mbps internetim var 1.2 mbps iniyor 1675861979 kayserideyim bu arada
  10. Atyxah

KESİNLİKLE CORSAİR TERCİH EDİN

Başlıktan gördüğünüz üzere corsair önerdim peki neden gelin anlatayım; 11/02/2021 tarihinde almış olduğum corsair katar pro model fareyi hiçbir sorun olmadan 1.5 yıl boyunca kullanmıştım ama son birkaç ay içerisinde orta tekerleği gıcırdama başlamıştı bir şey olmaz şimdi garantiye göndersem en...
  11. Atyxah

Normal kredi kartıyla yurtdışından dolarla ödeme yapılabilir mi ?

normal bir kredi kartım var ancak jlcpcb.com dan ödeme yapmam gerekiyor paypal felan yok bunu nasıl yapabilirim ?
  12. Atyxah

xiaomi 11t imei nasıl atılır

rootsuz yöntemi var mıdır rootlu olacaksa ise sistemine herhangi bir etkisi olur mu ve güncellemelerde ve formatta imei gittiğini duymuştum kendim evde tazeleyebilir miyim imeisini
  13. Atyxah

wifi ile bağlanan kişilerin hızını sınırlayabilir miyim ?

oyun oynarken (ethernet) telefonda görüntülü konuşulunca ping coşuyor telefonun internet hızını sınırlayabilir miyim Superonline 12mbps huawei arayüz
  14. Atyxah

xiaomi 11t pro alınır mı

tr fiyatı 20k civarında almanyada 388 Euro almanyaya gidip alacağım alırsam imei atılabilir bir cihaz mı ve değer mi 8k ya
  15. Atyxah

Öneri Almanyadan gelirken alınması mantıklı telefonlar

almanyaya mart ayında ailem gidecek gelirken cihaz alıp getirebilirler hangi telefonları almak mantıklı ve al sat yapılabilir mi 14 pro max felan alıp 6k verip açtırıp satılması mantıklı mı veya iphone alsak kendimiz kullanabilir miyiz iphone 11-12 felan veya samsung s20 almak mantıklı mıdır
  16. Atyxah

Yardım CORSAİR DESTEKTEN MAİL DÖNÜŞÜ GELDİ ÜRÜNÜ İADE ALMADAN YENİSİNI GÖNDERECEĞİZ

Uzun süre beklettiğim için çok özür dilerim. Endişeniz incelenmek üzere bana getirildi. Değiştirme konusunda size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağım. Tipik olarak, hatalı ürünün bize iade edilmesini isteriz, ancak, benzersiz durumunuz nedeniyle, tek seferlik bir istisna yapacağız ve...
  17. Atyxah

pc kapalıyken PSU şalteri kapatılmalı mı

psu poweboost olduğu içn korkuyorum sürekli şalteri kapatıyorum ama gerek var mı gece elektrik kesilirse şalter açık pc kapalı sorun yaratır mı ?
  18. Atyxah

Mavi Ekran Mavi ekran hatası aldım

https://dosya.co/g0293cnl9124/121522-17750-01.rar.html arkadaş aldı daha doğrusu neden oldu ?
  19. Atyxah

Bu usb bellek alınır mı (sandisk ultra fair)

https://www.amazon.com.tr/Sandisk-SDCZ73-128G-G46-Flash-Bellek-128GB/dp/B015CH1NAQ/ref=asc_df_B015CH1PJU/?tag=trshpngglesp-21&linkCode=df0&hvadid=510293601064&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=11017318282860892179&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012785&hvtargid=pla-343685794267&...
  20. Atyxah

max 600tl akıllı saat önerisi

note 8 ile uyumlu arama ve bildirim gelebilen su geçirmeyen akıllı saat önerisi istiyorum teşekkürler
Top Bottom