Arama sonuçları: *

• Users: LeftSpace
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. LeftSpace

Öneri AI İçin Hangi Ekran Kartı Mantıklı?

Merhaba kısa bir süre sonra kalıcı olarak Amerika'ya gidiyorum(Muhtemelen). Black Friday geldiği zaman max 5000 dolarlık bir ekran kartı almak istiyorum bu genellikle yapay zeka için kullanılacak. Aklıma direk son model 4090 almak geldi fakat bu işler öyle olmuyor olabilir diye sormak istedim...
  2. LeftSpace

Sakallardan nasıl kurtulabilirim kalıcı?

Merhaba benim sakallarım sebaroit dermatit kaynaklı kaşıntı yapıyor ayrıca keserkende sürekli kanamalar oluyor makine aldım ama oda jilet gibi yapamıyor bu sakallardan gerekirse sonsuza kadar da olur yada şöyle yapınca uzun süre cikmamasi icin bir cozum ariyorum Sakallar sonsuza kadar gitse yine...
  3. LeftSpace

Ekranı Kaliteli Güçlü Laptop Arıyorum

Merhaba paneller ne oluyor tam bilmiyorum ben aradığım laptop ta renklerin kaliteli olmasını istiyorum ayrıca gözü yormasın. Genelde yazılım yapacağım bunda sorun yok çok zorlamaz ama arada video editi yapmak istiyorum. Ekran kartı nvidia olsun yapay zeka için.
  4. LeftSpace

Türkler Neden İyi Oyun Yapamıyor? [Detaylı Anlattım]

Neden iyi oyun yapamadığımızı anlattım. Hikaye şeklinde olduğu için uzun. Kimseyi zorlamıyorum yorumlara gelip uzun yazıp boş yapmayın bende biliyorum uzun isteyen okumaz kimseyi zorlamıyorum. Bu gün sizlere zamanında hem mobil hem de pc de oyun yapmış birisi olarak bu sorunun cevabını...
  5. LeftSpace

Millenicom a Geçiyorum Nelere Dikkat Etmem Gerek?

Merhaba türk telekom hem aşırı pahalı olup hemde vaadettiklerinin yanına yaklaşamadığı ve sürekli sorun yaşayıp bide müşteri hizmetlerine günlerce ulaşamadığım için beni esir aldıkları tahütte bitince zincirlerimden kurtulup bu shitlleri hayatımdan çıkarıp değişim kararı aldım araştırıp...
  6. LeftSpace

Türkiye de Okulların ve Öğretmenlerin Denetlenmemesi ve Tarikatlar

Arkadaşlar bir fen lisesinde okudum ve yurtta kalıyordum. Yurdumuzda da okulumuzun erkek öğretmenleri nöbetçi öğretmen olarak kalıyor günü 1lik. Yurdumuza tarikattan insanlar gelip her hafta konuşma yapıyor. Bende hem bir agnostik olmamdan ötürü hem de müslüman olduğumda da bu tarikatlardan...
  7. LeftSpace

Bilgisayardan Ders Çalışma Taktikleri [Göz, Odaklanma, Sağlık, Verim]

Bu günlerde artık bir çoğumuz dersi bilgisayarlardan çalışıyoruz. Bu konuda da herkes bilgisayardan ders çalışırken kullandığı taktikleri yazsın yardımlaşalım ben başlıyorum. Lütfen yazılanlara yeni bir şey eklemiyecekseniz konuya boş yorum atmayalım amaç insanlara yardımcı olmak. 1) Göz...
  8. LeftSpace

Film Gibi Videolar Yapmak İstiyorum

Merhaba bilim kurgu alanında kendimce hikayeler uyduruyorum ve genelde çevrem yani bana yakın olmayan kişiler bile sen bunu yazmış olamazsın bir yerden görmüşsündür diyor. Anlatımımda iyidir. Ben bu hikayelerimi tabikide gerçek bir film gibi yapamam ama youtube için video yapmak istiyorum...
  9. LeftSpace

Z Kitaplar Ücretsiz Data

Z Kitap Dataları isteyen mesaj atabilir.
  10. LeftSpace

Kardeşim Matematik de İyi Türkçe de Kötü

Merhaba ben lgsde %1lik bir başarı yaşamıştım aynı okulda kardeşimde okuyunca herkes çok büyük beklentiye girdi kardeşim diye ama herkes tembel demeye başladı bende öyle sanıyordum. Biraz kendim özel ders gibi matematik anlattım ve fark ettim ki çocuk matematik dahisi haberi olmadan en zor 8...
  11. LeftSpace

Uyuyamıyorum Taktiklerinizi Paylaşır mısınız?

Merhaba lütfen konuyu okuyup cevap yazın. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler. Uyuyamıyorum tüm gün yorulsamda az uyusamda uyuyamıyorum. Stres yok bir düşüncem yok özel düşündüğüm. Muhtemelen yazacağınız nette söylenen her şeyi yapıyorum. Yatak yastık yatış düzeni falan...
  12. LeftSpace

Mezuna Kaldım SGK dan Faydalanamıyorum

Merhaba lisede 2022 de yeni mezun oldum ve mezuna kaldım üni yazmadım. Şuan sanırım öğrenci gözükmğyorum öğrenci belgeside vermiyor e devlet sadece lise mezuniyet belgesi veriyor. Bazı hastalıklarım nedeniyle düzenli hastaneye gitmem ve düzenli ilaç kullanmam gerekiyor ve bu ilaçlar yılbaşı...
  13. LeftSpace

Klavye Sesi Azaltmak Mümkün mü?

GamePower Ogre Rainbow Outemu Red Switch mekanik bir klavyem var sesini azaltmak mümkünmüdür?
  14. LeftSpace

Coinlerin Parasını Kim Ödüyor? Değirmenin Suyu Nerden Geliyor?

Merhaba uzun bir konu olacak size merak ettiğim bir soruyu sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi her zaman bir şey verip bir şey alırız yani kötü yoldan para kazanmıyorsak örneğin elma alırken parayı veririz bir taraf elma almış olur bir taraf para almış olur yada mesela instagram bizden para...
  15. LeftSpace

İnstagram Organik Sayfa Buyutme

Arkadaşlar instagram sayfası açtımda nasıl organik ve hızlı buyutulur zamanım az baya biliyorum instagramı tum taktikleri biliyorum diyebiliriz ama benim daha hızlı olmam gerek bir porgram yazıp alakalı kişilere oto takip + yorum + beğeni + dm atıyorum ve hızlı 2 günde 100 takipçi oldu ve devam...
  16. LeftSpace

Premier Pro Geriden Gelme Sorunu

Merhaba arkadaşlar premier pro kasmasın youtubeden bi video izledim aynısını yaptım envidia denetim masasında premier in ayarlarını değiştirdim ve girdiğimde evet biraz performans arttı ama premier geriden geliyordu yani mesela yazı ekledim ya o time line da gözükmüyordu ama bir kez oynatınca...
  17. LeftSpace

GeForce Now Ücretsiz Şekilde Sahip Olma

Konu başlığında belirttiğim gibi GeForce Now yeni çıktı ve 5.5£ ücretle satılıyor. Bunu ücretsiz 1 ay alım taktiğini sizlere paylaşmak istiyorum. Beğenip Destek Olabilirsiniz. Buraya Tıklayın <== Tıklayarak GeForce Now sitesine girerek join today butonuna basınız. Join today a tıklayarak...
  18. LeftSpace

Dolar Düşermi Hazır Pc Alcam Fiyatlar Artıyor

Merhaba arkadaşlar malesef sözde özgür basın pek gündeme getirmesede ülke ekonomimiz batmakta ve bu iş pekde sadece eline kuran alıp siyaset yapmakla olmuyor malum 2 ay içinde pc toplicam ama dolar biz pek farketmesekte hızla yükseliyor ve fiyatlarda artcak benim 2 ay içinde pc almam gerekiyor...
  19. LeftSpace

Yardım Kulaklık Tavsiyesi + İnce Hesap Farklı Fiyatlar Sorunu

Arkadaşlar selam ben bir kulaklık alcam ama laptop daha çok kullandığım için tek girişi olmasını istiyorum şimdi düşündüğüm kulaklık bu ; James Donkey 710 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık ve size iki sorum var bu kulaklık kaç girişli ve neden ince hesap hepsi burada da 170tl ye kendi...
  20. LeftSpace

Android Unityde Animasyon Sorunu Anlayanlar İçeri

Arkadaşlar unityde 2d bir oyun yapıyorumda mesela ben q tuşuna atak animasyonu koydum iyi hoş çalışıyor fakat tekrar q ya basınca diğer animasyon bitmeden tekrar başlıyor ben diğeri bitmeden başlamasını istemiyorum nasıl yapabilirim? arkadaşlar lütfen anlayanlar yorum yapsın boş boş sadece yorum...
Top Bottom