Arama sonuçları: *

1. V

Rx 5500xt ryzen 3 3100 sistemim darboğaz yapiyor

Rx 5500xt 8gb ,Ryzen 3 3100, 8gb 3000mhz cl 16 sistemim assasins creed originste very highda sehire girince 33 fpslerde ve droplar giriyor fps testlerinde sadece ram 16gb iken sehir merkezinde 67 fpsler aliyorlar gta 5te de anormal bir fpsim vardi sorun ne bilmiyorum ama cok can sıkıcı bir durum...
  2. V

Ssd ye bagladigimiz psudan gelen guc kablosu ssdyi bozmus mudur

Arkadaslar ben ssdmin guc kablosuyla olan kablosunun ssdye giris yerini biraz zorlamis olabilirim tak cikart yaparak. Bu hassas bir sey mi ssd hemen bozulur mu veya kurtarilma ihtimali hic mi yok
  3. V

Hdd takarken ssd de sorun yasadim.

Kasaya hddyi takacaktım ssdnin de olduğu kısımdaki sürgülü parçayı aldım tam doğru taktım mı bilmiyorum ama oturdu hdd içine düşmedi ters tuttuğumda. Kasaya geri yerleştirdim ama ssdye bağlı olan güç kabloları hddnin ucuna yetişmiyordu o yüzden biraz zorladım ve sonra da ssdnin yerini...
  4. V

Msi rx 5500xt mech 8G modelinin isinma ve rpm sorunu

Arkadaslar selam ekran kartim yukarida belirttigim marka ve modelde. Ekran kartim fps testlerinde ve tanitim videolarinda olandan daha fazla isiniyor ve fanlari bosta bile 1800rpm de calisiyor. Isinma sorununu manuel fan ayari yaparak cozdum 65 ustunr cikmiyor. Ama sistem bostayken bile...
  5. V

Fsp hv pro 550w 80+

Yeni psu aldim ama psunun uzerine intel latest cpu ready yaziyor markayi konuda belirttim islemcim amd psu larda boyle bir uyum zorunlulugu var mi
  6. V

Arkadaslar pc topladim ama eksik bir sey var mi bi kontrol edebilir misiniz

H310m r 2666mhz ddr4 anakart Gskill 8gb ddr4 3000mhz Intel i3 9100f Corsair carbide series 550w 80+ psu Asus rog strix rx570 8gb oc Kioxia 240gb 550/500 ssd Bu sistemi 3800 bandinda topladik arkadasim icin herhangi bir eksik, uyusmayan bilesen var mi bilen arkadaslar aydinlatabilir misiniz...
  7. V

A320m h rx5500xt pci e uyumluluk sorunu

Arkadaslar forum siteleri , youtube kanallarinda yerli yabanci tum videolari inceledim fakat soruma cevap bulamadim. Ben gecen gun itopyadan kendim parcalari tek tek secerek bir sistem topladim ve pci e farkliligindan herhangi bir bilgim yoktu anakartim a320m h pcie 3.0 iken ekran kartim...
Top Bottom