Arama sonuçları: *

• Users: Mayk
  • Order by date
  1. M

6 Pinli Fan Var Mıdır?

Dark 120mm Dual Ring RGB Fan (6pin bağlantı) Bu fanlar var 50 lira civarında ama şu anda stok yok hiç bir yerde.
  2. M

Dark Guardian Fan Hızı Ayarlama

Aynen bu video ama tek lazım olan yer lehimleme kısmı onunda yarısında adamın eli var geri kalanı kesmiş. Ne yaptığını anlamadım. bilmeden yapmakta riskli geliyor.
  3. M

Dark Guardian Fan Hızı Ayarlama

Bir videoda adam reset tuşunun kablosunu lehimleyip reset tuşuyla ayarlıyor. Bende de aynı kasa var. Biraz daha araştırıp deneyeceğim.
  4. M

Toplama VS Hazır

Dünkü gaming gecesinde arkadaşa topladık pc. amd ryzen 5 3600x 1449TL team vulcan tuf 2*8 GB 3200 Mhz 519TL sapphire rx 5700xt nitro+ 3449TL asus prime x570-p 1249TL Bu parçaları aldı. Çok güzel denk getirdi.
  5. M

b450 anakart ryzen 4. nesil destekleyecek

Böyle bir görsel var buna göre desteklemiyor.
  6. M

Yardımcı olursanız sevinirim.

M2 ssd bu ürün. Pcie 3 yazmasının sebebi amd artık pcie 4 e geçti. Ondan dolayı yazıyorlar artık. 1590837331 M2 slotuna taksanda pci veri yolunu kullaniyorsun
  7. M

Sistemimi Yükseltmek İstiyorum

B450 ye bir mecburiyeti yok bir sonraki yükseltmede belki b650 alcak. B550 anakartlar haftaya satışa çıkıyor.
  8. M

Sistemimi Yükseltmek İstiyorum

Bir sonraki sefere yükseltme yerine yeni bilgisayar toplamayı düşünüyorsan seçtiğin parçalar uygun
  9. M

Vatan Toplama PC

B550 anakartlar çıkacak yakında. Onları beklemeni tavsiye ederim. Islemci ve ekran kartı pci4, anakart pci3.
  10. M

Mb warband oynamadan bannerlord oynamak dogru mu?

Daha önceki oyunları oynama gerek yok. Oyun yeni oyuncu dostu. Alışırsın hemen.
  11. M

Yeni Kasa Eski Monitörde oyun oynanır mı?

Monitörde büyük ihtimal vga girişi vardır. Eğer başka bir giriş yoksa dönüştürücü alman lazım. Performans olarak bir sıkıntı yaşamazsın.
  12. M

TURKNET İYİMİ

Türknet den şikayetci olan kadar memnun olanda var. Sadece memnun adam sesini çıkarmıyor o yüzden sadece olumsuz yorumları görüyorsun. Ben uzun süredir Türknet kullanıyorum. Yakın zamanda İstanbul'dan Balıkesir'e taşındım. İstanbul'dayken bir sıkıntım olduğunda aynı gün çözülüyordu. Burda hizmet...
Top Bottom