Arama sonuçları: *

• Users: Rc7fb
  • Order by date
  1. Rc7fb

Steam hallowen indirimleri

Olacak 29 Kasımdı yanlış hatırlamıyorsam Euro Truck Stick Fight Speed Runners Move or Die Garry's Mod M&B Warband Bunları Arkadaşlarınla sonsuza kadar oynayabilirsin Eğer Hikayeli oyun da istersen Alan Wake TWD Beyond Two Souls(girmeme ihtimali yüksek fiyatı 70tl ve 70tl ye değer)
  2. Rc7fb

Yardım Beyond Two: Souls Demo Açılmama Sorunu

İkiside kurulu
  3. Rc7fb

Kurulu olup olmadığını nerden bilebilirim
  4. Rc7fb

yardımcı olabilecek misin ? 1602345634 2.Nesil
  5. Rc7fb

Ürün ÇeşidiGaming Pc İşlemci Hızı3,4 GHz İşlemci TipiINTEL CORE I5 Bellek (RAM)4 GB Depolama512 GB Grafik Kartı2 GB Ekran Kartı Chip SetiNVIDIA GEFORCE GT 730
  6. Rc7fb

Eskiden videolarını izlemiş ama PS4 olmadığı için oynayamamıştım.Sonra PC'ye çıktı bi ara alır oynarım dedim.Aklıma geldi alıyımda oynuyum bali dedim,ama sonra bi ilk önce demosunu deniiym acaba sorun çıkarmı dedim.İndirdim oyna dediğimde bir süre çalışıyor olarak gözüküyor(yaklaşık 10sn) sonra...
  7. Rc7fb

1600tl civari monitör önerisi

Eğer üstüne 400 tl daha ekleyebilirim o zaman şunu önerebilirim...
  8. Rc7fb

700 800 Tl arasında kulaklık

Kraken T.E. bu bütçeye alabileceğin en iyi kulaklıklardandır bence de onu almalısın.
  9. Rc7fb

Galatasaray Fenerbahçe derbi tahminleri

Galatasaray 1-2 Fenerbahçe Goller: Falcao ------- Valencia - Lemos
  10. Rc7fb

Just Cause 2 Yeterli depolama alanı yok hatası

Oyunu satın aldım indirdim ve hem multiplayer hem singleplayer 1'er saat oynadım.Bugün girmeye çalıştığımda "Bu işilemi gerçekleştirmek için yeterli depolama alanı yok" hatası aldım. Ve şuanda Pc de 250GB boş alan var
  11. Rc7fb

JD24FG1MS144 alınır mı?

Bence MSI almak daha mantıklı eğer öneri istersen...
  12. Rc7fb

Just Cause 2 Yeterli Depolama Alanı Yok Hatası

Merhabalar, Just Cause 2'yi indirdim hem singleplayer hem multiplayer versiyonunu 1'er saat oynadım bugün tekrar giriyim dedim.Ancak her ikisinde de başlata bastığımda "Bu işlemi tamamlamak için kullanılacak depolama alanı yok." Hatası ile karşılaşıyorum. Eğer sorarsanız PC'de daha yaklaşık 250...
  13. Rc7fb

Left4Dead2 Son Güncelleme Nasıl İndiriliyor?

Bu arada Güncelleme geldi kardeşim steame girip yapabilirsin
  14. Rc7fb

8 Yıldır oynuyorum ve hiç güncelleme geldiğini görmedim ve şimdi internetten araştırdım ve gelecekmiş bir bilgin var mı nasıl bir güncelleme 1600967393 Güncelleme hakkında bilgi aldım sizde merak ederseniz bu siteden bilgilere ulaşabilirsiniz. ...
  15. Rc7fb

Selam kardeşim, Left 4 Dead 2 Güncelleme alan bir oyun değil yani bir güncelleme gelmez ama eğer güncelleme gelen bir oyun için sorarsan geldiğinde kendi otomatik güncelleme yapar.
Top Bottom