Arama sonuçları: *

1. Y

Çim çit koku yapar mı?

Öncelikle merhaba, evin önünde bahçeye benzer bir alan var ama bahçe gibi üstü açık değil. Bu alanda iki adet cam gibi büyük boşluk var. Bu boşlukları panel+çim çit ile kapatıp bahçe gibi bir alan yapmayı planlıyoruz. Sormak istediğim, alan bahçe gibi her tarafı açık olmadığı için çim çit'te...
  2. Y

❌İndirim Bitti! 3.5 inç IPS TYPE-C ikincil ekran MonitorUSB ekran her şey dahil 451,84TL

Sepette gözükmüyormuş ödeme sayfasında gözüküyormuş şimdi anladım. 1711303788 560TL'ye alınır mı?
  3. Y

❌İndirim Bitti! 3.5 inç IPS TYPE-C ikincil ekran MonitorUSB ekran her şey dahil 451,84TL

Stok bitti yazıyor. Aynı ürün farklı satıcıda var ama sepette vergi gözükmüyor. Vergi dahil mi? https://tr.aliexpress.com/item/1005006424979291.html?spm=a2g0o.cart.0.0.44f9406aAfL7V3&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur
  4. Y

Ajazz AJ139 PRO İnceleme

Merhaba, ben bu ürünü sipariş verdim de şarj problemi olayından biraz korkuyorum. Bu ürünün ilk partında şarj olmama problemi varmış. Aldığım satıcıya sorduğumda yeni üretim olduğunu ve şarj olmama probleminin olmadığını söyledi. Sende şarj olmama gibi bir şey oldu mu? Bir de genel olarak memnun...
  5. Y

RX 570 OCCT testinde ve Valorant'ta çöküyor

Merhaba, elimde eski bir bilgisayar var. Yeni bilgisayar alınca eskiden kullandığımın ekran kartını ona taktım. Şu an sadece keyiften bu bilgisayarla ilgileniyorum. Şu an bilgisayar aşırı kasıyor ve çöküyor. Eskiden bu kadar kötü değildi. Şu an Windows 10 kurdum ve tüm gereksiz hizmetleri...
  6. Y

Oyunlara girince "input not supported" yazıyor ve yüksek cızırtı sesi geliyor

Merhabalar, monitörüm bozulduğu için arkadaşımdan kullanmadığı monitörünü aldım. Oyunlar harici hiçbir problem yokiken bir oyuna gireyim dedim ve bu sorun ile karşılaştım. Ekranda input not supported yazıyor ve yükses sesli bir cızırtı sesi geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Valorant'ta...
  7. Y

1000 TL Civarı Mekanik Klavye Önerisi

Merhabalar, 1000 TL civarı bir mekanik klavye alacağım. %60 yada tkl olmasını istiyorum. Beyaz olursa daha iyi olur. Fiyatta biraz esneme olabilir. Önerilerinizi bekliyorum.
  8. Y

EN İYİ KARAKTER BUFF SAHNELERİ

Merhabalar, dediğim gibi böyle filmlerde buff alır'ya karakterler, dayak yerler yerler sonra bir anda güçlenirler falan öyle sahnesi olan film, sahneler. Bildiklerinizi söylerseniz sevinirim, sizin en çok etkisinde kaldığınız falan. Böyle birini kurtarma sahnesi falan olsa çok iyi olur.
  9. Y

Yeni SSD Alınca Eskisinden Windowsu Silip Yenisine Kurma

Merhabalar , yeni bir NVMe M.2 SSD alıyorum , bede sata bir ssd var , yenisi gelince windowsu ona kurmak istiyorum haliyle NVMe kat kat daha hızlı. Peki sata ssd'den windowsu silip yeni aldığım ssd'ye nasıl kurarım?
  10. Y

RX 570 sistemde düşük performans

Technology yerinde 14nm yazıyor.
  11. Y

Nerenin fotoğrafını atayım? 1637082840 Name yerinde sadece AMD Ryzen 3 1200 yazıyor.
  12. Y

Sanırsam hayır daha önce bakmadım özelliklerde AMD Ryzen 3 1200 Quad-Core Processor yazıyor sadece.
  13. Y

Zaten Forza Horizon 4'de ultra ayarlada 60 fps oynatıyor 1637078732 Ekran kartı kullanan oyunlarda sıkıntı yok yani.
  14. Y

YouTube'dan izlediğim videolarda aynı sistem 200 fps lerde falan geziyor. Benim PC de olmuyor.
  15. Y

Söylediğim gibi işlemci almadan bir çözüm var mı?
  16. Y

Öncelikle merhaba, dediğim gibi bilgisayarımın performansında problem var, çoğu oyunda düşük FPS ve drop var. Valorant FPS değeri en düşük Ayarlarda'da 100-130 arası ve 100'ün altınada düşüyor. FiveM'de yerin altına atıyor ve FPS 30-40 arası geziyor 30'un altınada düşüyor, ayrıca drop var...
  17. Y

A320M-S2H overclock biosu

Videoda Amd Ryzen 3 1200 ede yapabiliceğimiz söyleniyoru ama 1600993530 neyse birde bir şey sorayım OC yapmam için anakartı değiştirip B-450 anakart alırsam OC yapabilirmiyim
  18. Y

AMD Ryzen 3 1200 3.10 Ghz
  19. Y

anakartımın a serisi oludğunu nasıl bakabilyorum
  20. Y

Bildiğimiz gibi Donanım Arşivi kanalında A320 anakartlara overclock adlı bir video var o video yu izledim. Abdullah abi Asus için olan biosu vermiş Benim anakartım GİGABAYTE A320M-S2H bunun için bir bios varmıdır acaba?
Top Bottom