Arama sonuçları: *

1. Y

RTX 2070 Super bu ses normal mi?

Sanırım yapılabilecek fazla bir şey yok takmamaktan başka
  2. Y

Bu modelde çıkması normal mi sizce? Garantiye falan yollamalı mıyım?
  3. Y

Selam dostum, ekran kartının kendi göstergesi.
  4. Y

Selamlar arkadaşlar, yeni dizmiş olduğum sistem üzerinde INNO3D RTX 2070 Super kartıma yaklaşık 35 dakikalık bir stres testi gerçekleştirdim. İlk 1 dakika çok yüksek çıkan ses, 35 dakika boyunca ses videodaki şekilde aynı düzeyde devam etti. Bu ses coil whine sesi mi? Bu kadar çıkması normal mi...
  5. Y

Windows 10 bazı setup dosyaları açılmıyor.

hocam tuttuğun altın olsun senin ya, ayarlardan bölgeyi türkiye yapınca düzeldi aynı problemi yaşayan arkadaşlar için
  6. Y

Windows 10 bazı uygulamaları kurmuyor

Selamlar arkadaşlar, windows 10'u free dos olarak gelen sistemime kurdum sorunsuz bir şekilde ve tüm driverları yükledim. Daha sonra Zoom, Teamviewer, Office gibi programları kuramadığımı fark ettim.(Sadece bu uygulamalarda oluyor.) İndiriyorum fakat setup dosyası hiçbir şekilde açılmıyor veya...
  7. Y

Windows 10 bazı setup dosyaları açılmıyor.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımı topladım. Windows 10'u kurdum, fakat Zoom, TeamViewer, Office gibi uygulamaları kurarken sorun yaşıyorum. Ya setup ekranı gelmiyor ya da hata veriyor aşağıdaki gibi. Problem neden kaynaklanıyor olabilir?
  8. Y

Ekran Kartındaki bu plastiği çıkarmalı mıyım?

Anladım hocam takayım o zaman.
  9. Y

Ekran Kartındaki bu plastiği çıkarmalı mıyım?

Selamlar arkadaşlar, RTX 2070 Super kartımın üzerinde fotoğrafta gördüğünüz gibi bir soket plastiği var bunu çıkarayım mı yoksa koruması için dursun mu? Takılı hali Takılı olmayan hali
  10. Y

Anakarta yanlış vida sıkıştı

Sıkıştığı için çıkarmak zorunda kaldım bu şekilde sıksam bir sıkıntı olur mu?
  11. Y

Anakarta yanlış vida sıkıştı

Selamlar arkadaşlar, kurulumu yaparken kitapçığın yanlış yönlendirmes sonucu ayağa yanlış vidayı taktım ve sıkıştı. Asla çıkmıyor. Anakarta zarar vermek istemiyorum. Ne yapmalıyım? Edit: Kitapçıkta köşeli vidayı takmam gerektiği yazıyordu fakat takınca anakart yükselticiye sıkıştı...
  12. Y

İnno3d iyi bir markamidir

Fiyat performans açısından iyi bir markadır. Güvenebilirsiniz.
  13. Y

Ryzen 5 3600 Soğutucu Önerisi

Duo olan mı hocam?
  14. Y

Ryzen 5 3600 Soğutucu Önerisi

Selamlar arkadaşlar, ryzen 5 3600 için soğutucu bakıyorum. Çift fanlı bir kule soğutucu düşünüyorum. Önerileriniz nedir? Bütçe: max 500
  15. Y

MSI Monitör mü AOC mi?

Arkadaşlar 2K Monitör alacağım. Aşağıdaki modeller arasında kaldım. MSI 165 olduğu için daha yakın geliyor. Düşünceleriniz neler? https://www.itopya.com/msi-optix-27-g27cq4-165hz-1ms-2xhdmi-dp-wqhd-freesync-curved-gaming-monitor/ (165hz)...
  16. Y

Bu sisteme hangi RTX2060S almalıyım?

Merhaba hocam siparişi vermiştim, 100 lira pahalı oluyor tavsiye ettiğiniz kasa ile. Fark edilir bir fark olur mu? Neden onu tavsiye ettiniz? İptal edip ona geçebilirim.
  17. Y

2K 144Hz 1ms Monitör Tavsiyesi

Selamlar arkadaşlar Rtx 2070S kartıma 2K en az 144Hz olacak şekilde (FPS oyuncusuyum) bir f/p monitörü arıyorum. Malzeme kalitesi vs. çok da mühim değil başım ağrımadığı sürece. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe: mümkün olan en ucuzu Edit: Arkadaşlar 2K istememin sebebi bazı arkadaşlar 2070...
  18. Y

Dostlar, yorumlarınız için teşekkürler sanırım 2070 super modelini alacağım INNO3D IChill. Bununla birlikte sistemin uyumu sizce nasıl oldu? 1601205619 Arkadaşlar son bir sorum olacak 2070 SUper modelini tercih ettiğim takdirde sanırım 2K monitör almam gerekcek. 1080p ile dar boğaz yaşar mıyım...
  19. Y

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-inno3d-rtx-2070-super-ichill-x3-ultra-256-bit-gddr6-8-gb-fiyati,586550291.html bu model nasıl sizce? soğutma açısından bir bilginiz var mı? @AliSaidÖzger
  20. Y

Hocam INNO34, Galax ve Palit arasında kalıyorum ama soğutma performansı kafamı karıştırıyor biraz, MSI Gaming X alınır mı sizce?
Top Bottom