Arama sonuçları: *

1. H

Kodlama için 10000Tl civarı laptop önerir misiniz

okul için laptop alacağım. 10000tl bütçem var. sizce ne almalıyım. fazla oyun oynamıyorum en fazla minecraft
  2. H

Monitör Parlaklık Eşit Dağılmıyor

Bilgisayarı ilk açtığımda bazen monitörün bu kısmı daha karanlık oluyor kapatıp açınca düzeliyor sebebi nedir?
  3. H

İkinci Dönem Açığa Geçen Var Mı

İkinci dönem açık liste geçmek istiyorum. Öünkü okul uzak ve çok fazla zaman kaybı olur ve hayatımı kısıtlıyor. İlinci dönem açık liseye geçen varsa bilgi verebilir mi neler yapmam lazım vs.
  4. H

Monitörü ilk açtığımda sağ taraf hafif karanlık

Mönitör Gigabyte G32QC ilk açtığmda bazen ekranın sağ tarafında parlaklık daha az oluyor diğer yerleri normal. kapatıp açtığımda düzeliyor sizce neden böyle oluyor
  5. H

Sahibinden Param Güvende ile Monitörümü satmalı mıyım?

Mönitörümü satacağım ve bir müşteri param güvende ile satın almak istiyor. İnternetteki yorumları okuyunca biraz çekindim açıkçası. Sizce param güvende ile satmalı mıyım veya başka alternatifler var mı?
  6. H

1000Tl ye Tablet önerir misiniz ders çalışmak ve video izlemek için

1000Tl ye tablet almak istiyorum önerileriniz neler?
  7. H

Yarın Ekran Kartımı Satıyorum Nelere Dikkat Etmeliyim

Merhaba arkadaşlar. Yarın ekran kartımı satacağım ve ilk defa bir şey satacağım için biraz tedirginim. Satarken nelere dikkat etmeliyim, neler yapmalıyım ilerde sorun yaşamamak için? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  8. H

Asus Dual Rtx2060 Kaç TL Eder?

Ben samsundayım ya
  9. H

Nerede oturuyorsun
  10. H

Geçen sene aldığım bilgisayarımın Asus Dual rtx 2060 model ekran kartını telefon almak için satacağım. 2 yıl garantisi var. Sizce kaç yl eder?
  11. Asus Dual RTX2060 2 Yıl Garantili Ekran Kartı

Asus Dual RTX2060 2 Yıl Garantili Ekran Kartı

Acil nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum. Mining, oc yapılmamıştır. Sadece oyularda ve online derslerde kullandım.
  12. 1 Yıl Garantili Ryzen 5 3600lü Oyuncu Bilgisayarı

1 Yıl Garantili Ryzen 5 3600lü Oyuncu Bilgisayarı

Ryzen 5 3600 B450M-K Xpg 3000Mhz Cl16 2 adet 8gb ram Adata Su750 512gb ssd Corsair 650w 80+ Bronze Psu Corsair Spec-Delta RGB Kasa Ürünü 1 yıl önce gaminggentr.com dan aldım. 1 yıl daha garantisi var. Online dersler ve oyun için kullandım. Üniversite sınavına gireceğim için satıyorum. Gamepower...
  13. H

Wifi Adaptörden Verim Alamıyorum

Asus usb-n14 wifi adaptörü kullanıyorum ve 300mbps hız almam lazımken 100-150mbps hız alıyordum. Modem ayarlarından bant genişliğini 40mhz' e çektim ve artık 150-250mbps arası alıyorum ama hala 300mbps alamıyorum bunun başka ayarı falan var mı?
  14. H

Valorant dereceli afk ban

Valorant'ta 2 el üst üste 4-5 el afk kaldım ve dereceliden ban yedim süre falan da gözükmüyor. Sınırsız ban mı yedim şimdi ben?
  15. H

yurt dısından xbox 290 euro ya xbox s

400 euro galiba avrupada
  16. H

PAYCELL HAZIR LİMİT NEDİR?

Paycell hesabımda 900tl hazır limit var bu nedir? Mesela bu limitten 20tl harcadım ay sonu telefon faturama +20tl mi geliyor?
  17. H

TELEFON KULAKLIĞINI PCDE HEM KULAKLIK HEM MİKROFON OLARAK NASIL KULLANABİLİRİM

Telefon kulaklığını pcye takıyorum ama ya mikrofon olarak kullanılıyor ya da kulaklık ikisini aynı anda nasıl kullanabilirim
  18. H

Çözüldü✓ LAPTOPA EKRAN GELMİYOR

tamam arkadaşlar geldi ilgilendiğiniz için eyw 1602006994 uyku moduna alıp tekrar açtım geldi :) 1602007007 pcyi ilk başlattığımda gelmemişti ama
Top Bottom