Arama sonuçları: *

1. Xeonwastaken

ağlamak istiyorum :(

Zamanında sevmediğim ve sildiğim Epic Games beni çok üzüyor. İstediğim tüm oyunlar zamanında Epic'de ücretsiz olmuş ve bende yok. Ağlamak istiyorum :( (Civilization 6, the long dark, darkest dungeon)
  2. Xeonwastaken

CS:GO Steam sayfası kapatıldı!

CS:GO steam sayfasına erişim yok. Umarım güncelleme geliyodur..
  3. Xeonwastaken

Kalıcı Ücretsiz Artifact Artık Ücretsiz!

Valve'nin Kasım 2018'de çıkarmış olduğu Dota 2'nin kart oyunu olan Artifact, düşük oyuncu sayısından dolayı ücretsiz oldu! Oyunun geliştiricileri Artifact 2.0'ı geliştirirken oyuncu sayılarını görmüş olacak ki oyunu beta sürecinde iptal etti. Şuan Artifact 1'i (Artifact Classic) ve Artifact...
  4. Xeonwastaken

Geçici Ücretsiz Dirt 5 Geçici Ücretsiz!

Steam'de %50 indirime giren Dirt 5 aynı zamanda 3 gün boyunca geçici ücretsiz! bilmeyenler için kısaca bir Yarış Oyunu 1614925486 https://store.steampowered.com/app/1038250/DIRT_5/?l=turkish
  5. Xeonwastaken

Netflix'e gelen Zam!

Netflix Türkiye'de abonelik fiyatlarına %30 ila %50 arasında zamlar gelmiş durumda. Eğer bir hesap açıp fiyatlara baktığınızda Temel paket 17,99₺ iken 26,99₺ Standart paket 26,99₺ iken 40,99₺ Özel paket 41,99₺ iken 54,99₺ olduğunu görüyorsunuz. Siz bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?
  6. Xeonwastaken

Bu sıralar acayip fazla reklam çıkıyor (Youtube)

Opera GX sayesinde reklamları saniyede geçebiliyorum ama reklam üstüne reklam çıkıyor. Jitter Click yapmaya başladım artık Reklamı Geç düğmesinin üstüne. Sizde de öyle mi?
  7. Xeonwastaken

Strateji oyunu önerisi?

Dünya tarihi ile aram iyi ve strateji oyunlarını seviyorum. kart oyunları gibi stratejiler değilde Dünya savaşlarını yada daha öncesini anlatan oyunlar önerebilir misiniz? (HOİ4, EU4 ve Stellaris önermezseniz sevinirim)
  8. Xeonwastaken

Karantinada ki virüsleri silmeli miyim?

Bilgisayarımı açtığımda sürekli reklam açılıyordu. Malwarebytes ile PC'mi taratıp adware yazılımlarını buldum fakat bunları karantinaya aldı. karantinaya alma sebebini anlıyorum fakat silmem gerekiyor mu?
  9. Xeonwastaken

Modeme ya da internete bir şey olur mu?

arkadaşlarımla Minecraft oynamak için modemimden sunucu hostlamayı düşündüm. bu videoda anlattıklarını yaparsam internet hızıma ya da modemime bir şey olur mu? 1611400497 (doğru konu mu açtım bilmiyorum)
  10. Xeonwastaken

Minecraft Host önerisi?

Minecraft oynamayı çok seven birisi olarak laglardan sıkıldığımı söylemeliyim. aternosun 140 dk gibi bir sıra vermesi ve tek kişi oynarken bile çok ping yapması hiç iç açıcı değil. Asıl sorum bedava çok lag yapmayacak bir host önerisi. Sistemim RX570 8gb 16 GB ram Ryzen 5 1600
  11. Xeonwastaken

İnternetim sürekli gidip geliyor

İnternetim günde 2-3 kez gidip geliyor. sizde de böyle bir sorun var mı?
  12. Xeonwastaken

Epic Games'ten Watch Dogs 2 indirdim fakat uplay tekrar indiriyor

40 gb olan watch dogs 2 yi indirdim (Epic Games'ten) fakat başlattığımda 23 GB İndirmeye başlıyor. Neden sebebini bilen var mı? 1609086276 olayı çözdüm .D
  13. Xeonwastaken

Çözüldü✓ Download hızım çok düştü

Vodafone Süpernet kullanıyorum ve bugüne kadar hiçbir sıkıntım yoktu. Bugün internet hızım sabah 100 Download 18 Upload varken, 4'ü geçmeyen download ve 18 Upload karşıma çıkıyor. Bu sorun ile düşüncelerinizi aktarabilir yada yapmam gerekenleri söylerseniz mutlu olurum :)
  14. Xeonwastaken

Yardım Vodafone Süpernet Download hızım çok düştü

Vodafone Süpernet kullanıyorum ve bugüne kadar hiçbir sıkıntım yoktu. Bugün internet hızım sabah 100 Download 18 Upload varken, 4'ü geçmeyen download ve 18 Upload karşıma çıkıyor. Bu sorun ile düşüncelerinizi aktarabilir yada yapmam gerekenleri söylerseniz mutlu olurum :) (4. yükseltmem ve hala...
  15. Xeonwastaken

Display Port Önerisi?

AOC G2460PF monitörüm var (144hz) ve hdmi olduğu için 1 yıldır 144hz kullandığımı düşünüyordum. DP almayı düşünüyorum da hangi DP modelini alacağımı bilmiyorum. Kaliteli olan kabloları altta önerirseniz sevinirim. Ekran kartı : RX 570 Anakart : Asus A320M-K
  16. Xeonwastaken

Activision'ın hala bölgesel fiyatlandırma uygulamaması...

Diyecek bir lafım yok... en fazla 10 saat süren bir COD oyununa 450-600 TL arası bir para vermek çok üzücü. Zamanında dünyanın en çok linç yiyen ve Youtube'de Disslike rekoru kıran bir oyunu hala 500 TL'den satıyorlar (İnfitiny Warfare) (PS4 Store'de yoksa oyunu 70 TL olan legacy edition'u da var).
  17. Xeonwastaken

Çözüldü✓ [ÇÖZÜLDÜ] Dosya taşıyamıyorum.

Dosyaları birdenbire taşıyamamaya başladım. İndirdiğim dosyayı masaüstünden başka bir klasöre atmak istiyorum fakat hiçbir şekilde olmuyor. 1604413753 evet bilgisayarımı yanlışlıkla kapattım ve tekrar denediğimde taşınıyordu :D
  18. Xeonwastaken

Hearts of İron 4 - Battle for the Bosporus

Paradox İnteractive, uzun zamandır bazı balkan ülkelerine özel dlc'ler çıkarmıyordu. HOİ4 zamanında en çok beklediğim DLC bu olsa gerek. öncelikle bu Battle for the Bosporus DLC'si nedir? Bu DLC, Yunanistan,Bulgaristan ve Türkiye için ülkelere özel Focus Tree'ler (Odak Ağacı) getiriyor. ayrıca...
  19. Xeonwastaken

Hangi Batman oyununu oynamalıyım?

Arkadaşlar Batman Arkham serisine başlamak istiyorum fakat hiçbir alakam yok. oyunlarını oynayanlar bana en başta hangi oyunu oynamamı önerecek var mı?
Top Bottom