Arama sonuçları: *

• Users: Ryka
  • Order by date
  1. Ryka

Render ağırlıklı, oyun laptop önerisi

https://www.n11.com/urun/hp-victus-16-s1002nt-a05n6ea-r7-8840h-32-gb-1-tb-ssd-8-gb-rtx4070-161-dos-dizustu-bilgisayar-55374328?magaza=gpnteknoloji Bu bilgisayarı almayı düşünüyorum, sitede R7-8840H işlemci yazıyor fakat alanlar R7-8845HS işlemci var diyor biraz kafam karıştı bilgisi olan varsa...
  2. Ryka

Render için laptop önerisi

bu modelin 1tb ssd 32 ramli versiyonu var mı
  3. Ryka

hocam onu da atabilir misiniz mesaiyi arttırabilirim 😂. Valla şu bütçeye alınabilecek masaüstüleri düşününce içim gidiyor ama yapacak bir şey yok 1713969625 hocam attıklarının ram'i bana sıkıntı yaratabilir ya 32 ramli önerebileceğin var mı
  4. Ryka

olur tabii hiç sıkıntı değil
  5. Ryka

selam herkese render ve oyun için laptop almam lazım. Elimde olsa masaüstü alırdım fakat yurtta kaldığım için alamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  6. Ryka

YURTTA TAVUK PİLAV YAPMAK

yurt yemeklerini çok yağlı ve içinden sinek çıktığı için yemiyorum
  7. Ryka

Sinbonun elektrikli pişiricisi nasıl
  8. Ryka

Selamlar herkese, yurtta kalıyorum spor yaptığım için yurdun verdiği yemekleri yiyemiyorum. Yurtta tavuk pilavı mı nasıl yapabilirim elektrikli pişirici önerilerinizi bekliyorum.
  9. Ryka

Çözüldü✓ 1500-2000 arası Mouse ve Mousepad önerisi

bu klasseler nasıl ya var mı sende
  10. Ryka

mouse+mousepad önerisi

incelemeleri bekleyene kadar fiyatı artar mı acaba ya
  11. Ryka

mouse+mousepad önerisi

@MuratTheFounderOfGariban aslında bir çılgınlık yapıp senin önceden attığın şu mouseyide alabilirim. Ne dersin çok fark var mı attığınla arasında? https://shop.connectgame.com.tr/products/delux-m800-pro-kablosuz-ultra-hafif-gaming-mouse-paw3395-beyaz-extra-paket?_pos=1&_psq=m800+pr&_ss=e&_v=1.0
  12. Ryka

mouse+mousepad önerisi

hiç farketmez valla cs oynayacağım genelde ama mouse wirelles olursa iyi olur tabii ki
  13. Ryka

mouse+mousepad önerisi

Selam arkadaşlar mouse ve mousepad önerilerinizi bekliyorum. Özellikle senden abi @MuratTheFounderOfGariban Bütçe:1200 (belki biraz daha çıkabilir)
  14. Ryka

144 hz monitörden faydalanmak için Fps'nin o değere yakın mı olması gerekir?

İyi bir deneyim için 144 fps ve üstü alman lazım
  15. Ryka

Bu Sistem Sizce Alınır Mı?

5500 var kanka bunda
  16. Ryka

Bu Sistem Sizce Alınır Mı?

Hayırlı olsun.
  17. Ryka

Spora başlıyacağım toz kullanmalı mıyım?

Şuan sana gerek yok bol yiyeceksin. Ama illa almak istiyorsan önerim creatin tam bir bulk nimeti
  18. Ryka

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

yani iki tane almak lazım
  19. Ryka

gümrük olayını bilen var mı sıkıntı çıkar mı
  20. Ryka

durgod venus normalde ne kadar arkadaşlar?
Top Bottom