Arama sonuçları: *

• Users: RGB Delisi
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RGB Delisi

Bist yatırım için neleri kullanmam lazım ?

Yaşım 17. Artık kenara yavaş yavaş para koymaya başladım. Biriktirdiğim bir miktar var. Her hafta da ekstra ekliyorum. Bu para ile Bist hisse alıp satmak istiyorum. Reşit değilim. Komisyon çok koymayan güvenilir bir yer önerir misiniz? Ayrıca kesinlikle bilmelisin dediğiniz ve piyasayı kontrol...
  2. RGB Delisi

20-40k arası monitör dahil sistem önerisi

Arkadaşım için alacağız bütçesi 20-40k arası. Sadece Valo-Cs oynuyor. 40k’lık bir sisteme gerek yok bence. Daha düşük olursa güzel olur bütçesini zorlamamış oluruz. Tek isteği ekran 27inç curved(kavisli) olması. 1080p 165hz yeterli olur diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.
  3. RGB Delisi

Yardım 20-30k arası laptop önerisi.

Bir arkadaş arıyor bütçe 20-30k arası genelde Fps türü oyun için kullanacak. Önerilerinizi bekliyorum.
  4. RGB Delisi

Bu site güvenilir midir ?

https://lightnoteboard.com/products/urun Şu ürünü alacağım ancak site güvenilir mi bilmiyorum. Ürünün farklı yerlerde muadilleri var ama bana kablosuz çalışan lazım. Bulamadım. Bu pil ile çalışıyor diye istiyorum. Başka yerde bulabilir miyim ?
  5. RGB Delisi

EA FC 24 eski nesil ile yeni nesil arasında çok fark var mı ?

Bende şuan PlayStation 4 var. Kullanamıyorum. Son zamanlarda çok fazla EA FC 24 oynamak istiyorum. Ancak bendeki konsolda oyun eski nesilmiş. Misal ne gibi farklılıklar oluyor oyunda kasma vs. Olur mu ? Bir yandan da çok fark varsa Xbox Series S almayı da düşünüyorum ama tek oynayacağım EA FC 24...
  6. RGB Delisi

Dressin.com güvenilir mi? ne kadar gümrük vergis çıkar ?

skullcandy crusher evo adlı kulaklığı almak istiyorum. Türkiye’de stok bulamadım. Dressin.com diye bir sitede buldum. Güvenilir midir? Gümrük vergis var mıdır ? Varsa ne kadar gümrük vergisi çıkar ...
  7. RGB Delisi

Hangi Apple Watch’ı almalıyım?

Bütçem yok ama çok kararsız kaldım sizce hangi Apple Watch’ı almalıyım. Ultra çok gereksiz geliyor . Se olan modelin de ekran kasa oranı iyi değil. Bir de bana cellular lazım. 7-8-9 arasında kaldım. Boyut olarak 45mm alacağım. Renk olarak da gece yarısı tercih edeceğim. Series 7- 13.800tl Series...
  8. RGB Delisi

Yardım Ekran kartı üstündeki 4 vida’yı nereden bulabilirim ?

Şu ekran kartında gpu üstünde 4 vida var. 1’i kayıp. Arkadaş macun yenilirken kaybetmiş. Nereden bulabiliriz ?
  9. RGB Delisi

Öneri 144hz 24 inç monitör önerisi

Bütçe yok. Laptop'a takılacak. F/p öneri bekliyorum. Çok profesyonel olmasına gerek yok.
  10. RGB Delisi

Öneri 1200TL civarında Gaming Kulaklık Önerisi

Bütçe aşağı yukarı 1200TL Alternatifler https://www.amazon.com.tr/dp/B08HQW9SGP?tag=dh-forum-on-ug-21&ie=UTF8&language=tr_TR...
  11. RGB Delisi

Nvidia Geforce Experience Kayıt almıyor

1 hafta öncesine kadar sorun yoktu. 1 haftadır Valorant, Fortnite gibi oyunlara girdiğimde Ne ekran kaydı ne Ekran resmi alabiliyorum Nvidia Geforce Experience ile. Normal masaüstünde alabiliyorum. Menüye gelip başlat dediğim anda kayıt başladı diyip donuyor ve saniyesinde Kayıt diske kaydedildi...
  12. RGB Delisi

Zaman geçmiyor. Dizi-Film-Oyun önerisi

Evet. Yaz tatili geldi. Ancak zamanımı geçiremiyorum. Oynadığım oyunlar sıktı. Son 1-2 haftadır dizi-filmlere sardım. Ancak onları da bitirdim. Sizlerden oyun-dizi-film tavsiyesi istiyorum. Oyun olarak tür farketmez. Hepimizde gamepass var ve düşük bütçeki oyunları alabiliriz. Şuan aktif...
  13. RGB Delisi

500gb ssd önerisi.(650TL)

Bütçemiz 650TL. Sata ssd kazım kaptop için. 500gb istiyoruz. Önerilerinizi bekliyoruz.
  14. RGB Delisi

18.000TL sistem önerisi

Bütçe 18.000. Ekran kartı Nvidia istiyor. Önerilerinizi bekliyorum.
  15. RGB Delisi

Yardım Bütün ARGB'leri Anakart'a bağlayınca Sıvı Soğutma'nın Işıkları çakara dönüyor.

Şu an anakarta Sıvı soğutma, Ramler ve Kas fanları bağlı. Armoury crate üzerinden kontrol ederken sıvı soğutma ışığı gidipo geliyor. Kasa fanlarını ışığını kumandaya geçirimcer sorun düzeliyor. Acaba Güç mü yetmiyor. Ama sadece sıvı soğutma sorun çıkarıyor hepsini bağlayınca. Ne yapmalıyım...
  16. RGB Delisi

Trident z 3200mhz Cl 16 Ram Overclock önerisi

Ramler'ime Overclok yapmayı düşünüyorum. OC performansı nasıldır? Ne önerirsiniz?
  17. RGB Delisi

R5 5600 işlemci + Corsair H150 360mm Overclock önerisi

İşlemcim R5 5600 Soğutucu olarak da Corsair H150 360mm kullanıyorum. Oyunlarda 2k'da çok minik bir darboğaz yiyorum. Bunu engellemek amacıyla darboğaz yapmak istiyorum. Yardımncı olabilecek var mı bu konuda ? @cfranko
  18. RGB Delisi

Palit Gamerock RTX 3080 Hotspot 105 derece fan 100

Sarı site üzerinden Param güvende ilePalit Gamerock 3080 aldım. (8500TL) Güncel sürücüleri yükledim ve stres testinden şu sonuçları aldım. Furmark 2560x1440 0x test sonucu 1 dakika Gpu kullanım 99 Gpu power* 44 Gpu sıcaklık 74 Gpu fan* 100 Gpu hotspot* 105 Gpu memory sıcaklık 62 Değerler böyle...
  19. RGB Delisi

Psu’da 2 tane 6+2 pin çıkış Var. Ekran kartı 8x3 pin. Ne yapmalıyım?

Soru başlıkta. Psu’dan 8+6+2 çıkış var. Ancak ekran kartım 3080. 8x3 pin istiyor. Ne yapmalıyım? @RevDeisDou Güç kaynağını değiştiremem de hocam ne Önerirsin?
  20. RGB Delisi

Bu firma dolandırıcı olabilir mi?

""SIFIR"" MSI GEFORCE RTX 3070 SUPRIM X 8G GDDR6 256bit İlan No: 1064446829 Bunun gibi ‘SIFIR’ adı altında 0 fiyatına göre çok düşük fiyatlı ürün satıyorlar. Sizce dolandırıcılar mı? Ürünler adınıza faturalı diyorlar. Sizce linkteki ekran kartı alınır mı? Değerli fikirlerinizi bekliyorum...
Top Bottom