Arama sonuçları: *

• Users: ERDİ
  • Order by date
  1. ERDİ

Asus Vivobook 13000tl yerine 6000 TL

Bi kere bu ürün 13.000₺ değil 11.500₺ normal fiyatı. Ayrıca 6000₺ değil 6999₺ olarak stok girdi MediaMarkt'e. 1 adet kaptım. Son olarak o saçma dediğin gruplara sende gir bence. Ne ihtiyacın varsa piyasadan çook daha uyguna alırsın.
  2. ERDİ

Durup dururken SSD 0 mb gözüküyor

En son 3 ay önce açmıştım laptopu. Çalışıyordu. Bugün bi açayım dedim, direk bios açılıyor. SSD yi görmüyor. Biosta da görmüyor. Format atmak istedim. SSD yi 0 mb olarak görüyor. Ne olmuş olabilir? Başka bi laptopa taktım SSD yi acaba orda çalışcak mı diye, ordada görseldeki gibi. Disk 0
  3. ERDİ

Daewoo TV 55DM54U 5199 TL alınır mı?

?????????????? ?????????? Güncel
  4. ERDİ

Daewoo TV 55DM54U 5199 TL alınır mı?

Bende şuan LG 55UK6470 var. 3 senedir kullanıyordum ama geçenlerde panel arıza yaptı. Sony yetkili servisinde yaptırdım. Ne bileyim soğudum cihazdan yeni bi cihaz almak istiyorum. LG yi satıp Daewoo yu almak istiyorum ne diyorsunuz? Şuan 5199 TL PS5 için ve normal tv için almayı düşünüyorum
  5. ERDİ

LG Harici PS5 için TV önerisi?

1000 daha ekledim diyelim 8500 limit mesela. Ozaman ne onerirsin hocam.
  6. ERDİ

Malesef 43” almam hocam küçük
  7. ERDİ

Evet hocam. HDMI de 60Hz idi. Benim 120Hz takıntım yok gereksiz geliyor bana.
  8. ERDİ

7500 TL ‘ye kadar Samsung varsa onuda değerlendirebilirim hocam
  9. ERDİ

Bakalım, umarım görür ve bizi bilgilendirir.
  10. ERDİ

LG 55UK6470 kullandım 3 sene. PS5 te oyun oynarken birden görüntü gitti. Ses var görüntü yok. Neyse servise verdim. Panel değişecek dediler ve 6 bin TL onarım fiyatı çıkardılar… Bende 7500 TL’ye kadar sıfır 50-55” inç arası 4K HDR TV bakıyorum. Dikkatimi çeken bir model oldu. Link bıraktım...
  11. ERDİ

Erkeklerde "REGL" Belirtileri (Erkek REGLsi)

Bu konuyu açan iblisi forumdan banlamak gerekiyor. Lgbt ye lanet olsun!
  12. ERDİ

Freedos laptop aldım Win 11 kurmalımıyım?

Windows 11 resmi olarak stabil sürüm yayınlandı diye biliyorum. Freedos bi laptop aldım. Fakat Win 11 konusunda kararsızım. Oyunlara vs destek veriyor mu? Kullananlar yorum yapabilir mi?
  13. ERDİ

11.000 TL ‘ye kadar laptop önerisi?

Ama i5 9.nesil kötü. Bide 1650ti mi yoksa rtx 3050 mi daha iyi
  14. ERDİ

Biz yine devlet başkanımız Erdoğan ‘a oy vereceğiz.
  15. ERDİ

15000 TL hocam şuan
  16. ERDİ

Windows 11 Orijinal x64 PRO - (22000.346) Güncel - 2021

Faydalı bir konu değil
  17. ERDİ

Amazon, hepsi burada gibi firmalar bile saygı gösterdikleri için kara cuma değil efsane cuma, gülümseten cuma falan diyor. Bir gösteriş yaptığım yok ne alakası var. Müslüman birisi cuma gününe neden kara desin bana söyler misin? Hayırlı cuma de geç neden illa kara kelimesini kullanıyorsunuz...
  18. ERDİ

Turknet hakkında düşünceleriniz

Büyük bir çöp bidonu.
  19. ERDİ

Her ne kadar günahkârda olsam mübarek Cuma gününe “Kara” gibi bi aşağılayıcı ismi kullanmam. Sen kullan mük müslüman seni 1637338278 Vah ki ne vah ozaman sana. Kur’an-ı Kerim yazmayı bilmiyor daha. Hadi onu geçtim hatim ettim diyor Cuma gününü aşağılıyor :)
  20. ERDİ

Tamam ben müslümansın sandım, değilmişsin. Hayırlı Cuma gelsinde bi bakalım piyasaya ne var ne yok
Top Bottom