Arama sonuçları: *

• Users: Hikoreis
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Hikoreis

Mondial Drift L CBS Tekerlek Tavsiyesi

Yeni motor aldım drift l cbs ancak herkes tekerleklerine kötü diyor. Benimde aklıma yatmadı değiştirmek istiyorum 2k TL civarında önerebilceğiniz düzgün bir tekerlek var mı?
  2. Hikoreis

Okuldaki Disiplin Cezası İle ilgili

Arkadaşlar cezayı liseye göre değerlendirirseniz sevinirim. Bizim okulda dolaplar var biliyosunuz işte eşyaları koymak için vb. Neyse bugün kendini komik sanan 2 arkadaş benim dolabımın kilidini kırdılar ben yokken komple dolap gitti yani bu arkadaşlar nasıl bir ceza alır disiplinde okul malı...
  3. Hikoreis

Gta 5'de Yanan arabanın seni öldürmesi.

Arkadasımla sadece ikimizin olduğu bir sunucuda oyun oynuyorduk gta 5 onlinede her neyse sonra bi anda alakasız arkada bir şarkı cıktı ve sonrasında yanan bir araba gelip beni öldürdü içi boştu füze falan attım bir şey olmadı sunucuda ikimizdik sadece ne olabilir bu? Araba etrafını yakıyordu içi...
  4. Hikoreis

Yardım Sizce Hangisi Daha İyi?

Arkadaşlar troll konu değil ciddi soruyorum ciddi cevap verin lütfen yeni araba alicaz ortalama 1.500.000 bandında şu 3 araba arasında kaldik bilgisi olanlar cevaplayabilir mi? Sizce hangisi? Sıfır ve dizel olarak bakıyoruz 1.650.000 e kadar çıkarız sanırım daha iyi bir araç varsa söyleyin...
  5. Hikoreis

(BİTTİ) RYZEN 5 5600x 2300TL!!

https://www.n11.com/urun/amd-ryzen-5-5600x-100-100000065-37-ghz-soket-am4-32-mb-cache-65-w-islemci-tray-1734385?magaza=asilas&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel 5600x işlemci şu an tray şekilde n11'de 2300 TL. Almak isteyenler alabilir.
  6. Hikoreis

5600xt 7.3k Satıyorum.

Sizce satmalı mıyım?
  7. Hikoreis

Öneri REHBER (2021-GÜNCEL-MONİTÖR-ÖNERİLERİ)

0-500 TL Bu bütçede pek fazla monitör bulamazsınız ama gündelik işlerinizi halledicek monitörler bulunur. 1. https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-power-boost-pb-m1950v-19-5-led-fiyati,631080228.html Genel anlamda piyasa araştırması yaptığımızda en alınabilir monitör olarak duruyor. 75 hz ve...
  8. Hikoreis

2900 TL Telefon önerisi

Telefonumun anakartının yanması sonucu yeni telefon arayışına girdim. Şu sıralar biraz harcama yaptığım için bütçe olarak çok çıkamadım. Genel bir araştırma yaptığımda bu bütçede alınabilcek en iyi telefon POCO X3 NFC gibi duruyor. Başka öneriniz varmı...
  9. Hikoreis

Telefon ısınma sonucu sanırım patladı

İphone 6'ya sahibim ve 2 gündür şarjda olmasa bile inanılmaz ısınıyordu. Oyunda oynamıyorum yani normal instagramda geziyordum whatsapp'ta mesajlaşıyordum falan. İşte dün gene instagramda gezerken telefon ısınmıştı ve şarjda değildi. Şarj %20'deyken bir anda telefon kapandı ve yanık kokusu aldım...
  10. Hikoreis

Bilgisayar kasası için Mesh panel önerisi?

Merhaba arkadaşımın kasasındaki hava akışını artırabilmek için için mesh bir panel bakıyorum öneriniz varmı acaba? Bütçe önemli değil zaten mesh paneller pek pahalı şeyler değil. Önerilerinizi bekliyorum.
  11. Hikoreis

Gizerler.com güvenilir mi??

Arkadaşlar merhaba ben alışveriş yapıcaktım ama site ne kadar güvenilir emin olamadım gizerler.com güvenilir mi? Daha önce alışveriş yapan oldumu olduysa kaç günde geldi ürün düzgün geldi mi?
  12. Hikoreis

Bime gelen masa alınır mı?

Bime 13 ocakta gelicek olan masa alınır mı? Masanın ölçüleri nasıldır küçükse almam.
  13. Hikoreis

Google Bağlantınız Gizli Değil Hatası

Arkadaşlar bu sorun 2 gün önce çıktı birsürü viedo izledim yaptım herşeyi olmadı. En son laptoba format attım zaten virüs olmasından süpheleniyordum iyi oldu. 1 gün sorunsuz çalıştı şimdi gene aynı şey önerilerinizi bekliyorum.
  14. Hikoreis

Teknosa İnternetten alışveriş

Arkadaşlar ben teknosadan 5 gün önce klavye sipariş ettim ups kargo ile geliyor ama hala gelmedi daha önce teknosadan alışveriş yapan varmı kargo kaç günde geldi.
  15. Hikoreis

İnceleme Gamebooster GB-H16 İncelemesi.

Bu kulaklık elime geçeli 1 hafta oldu. İlk izlenim gayet iyiydi ışıkları yeterli ses algılaması gayet iyiydi. https://www.e-vektron.com/urun/gamebooster-storm-h16-5-renk-rainbow-kisa-mikrofonlu-gri-oyuncu-kulakligi bu linkten alttan yazılım yerinden driverını indirdim. Ve bu fiyata sunduğu...
  16. Hikoreis

Redragon mouse alınır mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/redragon-octopus-m712-rgb-kablolu-oyuncu-mouse/ alınır mı? veya maks 170 TL'ye başka öneriniz varmıdır?
  17. Hikoreis

Gta 5 kendi kendine oyundan atıyor.

Arkadaşlar laptobumdan 1 haftadır gta 5 sorunsuz oynuyordum. Online giriyorum evde doğuyorum işte sonra biraz yürüdüğümde oyun donuyor sonrasında ise kapanıyor. Kapa aç kaç defa yaptım bilmiyorum sorun devam ediyor. Oyun orjinal. Sistem; Ryzen 3 3200u. Vega3. 8gb ram (kullanılabilir 5.95 gb)...
Top Bottom