Arama sonuçları: *

1. M

13900k ekran karti tavsiyesi

13900k islemci kullaniyorum 4070ti dusunuyorum almayi ama henuz o limitlere cikamam 2. Elden darbogaz problemi yasatmayacak hangi ekran kartini onerirsiniz
  2. M

Guc kaynagindan uzanan cpu kablosu

Guc kaynagindan uzanan cpu kablosu 8+8 toplamda 16 pin olarak geldi 8 pini anakarta takinca pc sorunsuz aciliyor ancak diger 8 pini anakarta taktigim zaman pc hicbir sekilde acilmiyor sorun neyden kaynakliyor Guc kaynagi msi ai1300p 80+platinum Anakart msi z790 tomahawk wifi Islemci i9 13900k
  3. M

Sistemi bir turlu Atesleyemiyorum

Duzeldimi kanka
  4. M

Pc açılmıyor psu çıt sesi

Güc kaynagina kisa devre yaptim sorunsuz bir sekilde calisiyor sanirim problem anakartta anakarti degistirip deniycem birde
  5. M

Hayir
  6. M

Pc yi kapattim acmaya calistigimda yine acilmamaya basladi
  7. M

Pc su an acildi sivi sogutucunun islemci uzerindeki faninin vidalarini biraz gevsettim acildi sistem ancak sogutucunun sata kablosu bagli olmasina ragmen bagki degil diyor
  8. M

Evet taktım hicbir problem yoktu calisiyordu her sey dun termal macunu yenilemek icin soktum tekrar bagladigimda hicbir sekilde acilmamaya basladi
  9. M

Anakart ile psu yu garantiye gondereyim o halde
  10. M

Ne yapmam gerekiyor hocam
  11. M

Power tusuna bastigimda guc kaynagindan cit sesi geliyor pc acilmiyor guc kaynagim msi ai1300p 80+platinum daha yeni aldim tum parcalari sorun ne olabilir
  12. M

İşlemci sıcaklığı 100 derece çıkıyor.

kanka sıvı soğutucunun üzerindeki macunla montajı yaptım daha yeni kurdum zaten herşeyini 1696012049 oturdu kanka özellikle baktım
  13. M

evet kanka çıkardım
  14. M

100 derece yani
  15. M

sıcaklık kanka
  16. M

Arkadaşlar işlemcim 13900k msi coreliquid 360s sıvı soğutucu kullanıyorum işlemci sıcaklığım ara ara yüzde yüze çıkıyor masaüstünde veya internette herhangi bir siteye girsem dahi oluyor oyun falan oynamıyorum ekran kartım yok işlemcinin kendi gpu sunu kullanıyorum neyden kaynaklıyor olabilir
  17. M

Premium klavye önerisi

Kanka turkce mi bu klavye
  18. M

Premium klavye önerisi

Üst seviye ve beni uzun süre goturebilecek klavye ariyorum önerleriniz var mı
  19. M

2k monitor onerileri

Onerin var mi kanka
Top Bottom