Arama sonuçları: *

• Users: doğuş
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. doğuş

Kulakici kulaklık tavsiye

Kablolu kulakiçi kulaklık arıyorum benim için bass ve mikrofonu iyi olması önemli tavsiyelerinizi bekliyorum (jbl marka istemiyorum aldım iade ettim)
  2. doğuş

Yardım Steelseries rival 3 mouse sorun

1 yıl önce rival 3 mouse aldım garantisi durmakta fps oyunlarında hızlı dönerken takılıyor dönmüyor %15 açı icersinde dönüyor .orta hızda cevirdiğimde hiç bi sıkıntı yok sonuçta mouse 300 ıps 20 30 liralik mouse degil garantiye yollanırmı bide aldığım yerde şuan stok bulunmaktadır ondan dolayı...
  3. doğuş

Ram tavsiye edebilirmisiniz

benim pc de görselde gördüğünüz ram duruyor ben bi 8gb daha almak istiyorum ama tr de stok kalmadığını görüyorum bana yardımcı olurmunuz ramlerden cok anlamıyorum TEŞŞEKÜRLER
  4. doğuş

200 TL mouse önerisi

şuan itopyada 211 TL ye razer viper mini var ama araştırdığımda lodu yüksek olan bi mouse bende fps oyunlarında düşük dpı kullanıyorum corsair katar pro da var aynı sorun sizin tavsiye etceğiniz mousları bekliyorum .
  5. doğuş

160 TL Mouse Önerisi

Şuan kartım 160 TL var para bu akşam mouse almam lazım önerinizleri bekliyorum (Fps oyunlarda hızlı cevirince sapıtmasın bana yeter) önerilerinizi bekliyorum
  6. doğuş

ryzen5 3400g fsr desteği sorunu

Ryzen 5 3400g işlemcili bir pc im var fsr desteklemesi lazım ama AMD ayarına girince gözükmüyor
  7. doğuş

windows update fps düşüşü sorunu

cs.valorant gibi oyunlar da ortalama 100-120 fps alırken suan 60 -75 fps arası alıyorum büyük ihtimalle update yaptıktan sonra oldu YARDIMCI OLURMUSUNUZ
  8. doğuş

ssd windows nasıl silinir

arkadaşlar benim bi tane laptop vardı içinde 120 gb ssd vardı laptop bozulunca yeni masaüstü pc topladım . 120 gb ssd yi yenisine takıcam ama o zman iki windows olcak yenisinde 240 ssd var 120 gb ssd yi nasıl sıfırlarım
  9. doğuş

RAM kullanabilen alan sorunu

pc yeni aldım ve ayarlara girerken bişey farkettim 8 gb ram in 5,46 nısını kullanıyor ve git gide düşüyor . napmam gerekiyor yardımcı olursanız SİSTEM : AMD RYZEN 5 3400G 3,7 RAM: BALLASTİX 8 GB RAM 240 SSD
Top Bottom