Arama sonuçları: *

1. M

ROG NX SWITCH-ROG RX SWITCH-CHERRY MX

Selam herkese. İtopyadan almış olduğum Cherry mx red anahtarlı asus rog klavyemin 2 tane ledi bozulduğu için garantiye yolladım fakat tamiri olmayacağını, iade veya muadil ürünle değişimi yapılacağını distribütör firma ve itopya karar alarak benimle paylaştılar. Başta çok komik ürünler teklif...
  2. M

800-1000TL MX RED TKL Klavye Önerisi

Asus rog strix scope tkl deluxe kullanıyorum 7 aydır. Çok memnunum cherry mx red var. Aura creater ile istediğin tuşlara istediğin efektleri verebilirsin. Hatta klavyenin altında bulunan yaklaşık 20 ayrı ledi ve logoyu bile programlayabilirsin.
  3. M

Çözüldü Asus TUF VG24VQ Shadow Boost Ayarını Etkinleştiremiyorum

Monitörü fps moduna alıp gölge güçlendirmeyi etkinleştirmeye çalış hocam. Monitör kullandığın modlara göre bazı ayarları etkinleştirmene izin veriyor. Örneğin sinema modundayken mavi ışık filtresini açamıyorsun
  4. M

Çözüldü Asus TUF VG24VQ Shadow Boost Ayarını Etkinleştiremiyorum

Kullandığın profile göre bu ayarı açıp kapamana izin veriyor sanırım. Modları değiştirerek tekrar dene istersen.
  5. M

CK530 mu yoksa Corsair K68 mi ?

Asus rog strix scope tkl(numlock kısmı yok fps için ideal) modeline de bakabilirsin. Cherry mx red, kaliteli bilek desteği, şık tasarımı var, rgbleri çok kaliteli, beğeniyorum ben 2 aydır kullanıyorum.
  6. M

Corsair K68 RGB soru konusu

Elinize sağlık tam olarak aradığım yorumlar bunlar. Benim dışımda aklına takılan arkadaşların da işine yarayacağını sanıyorum. Eksi kısımları da bence çok zaruri olmayan ekstralara giriyor. Bu deneyimleriniz kaç aylık?
  7. M

Corsair K68 RGB soru konusu

Selam arkadaşlar. Klavye arayışımı sonuçlandırmış bulunuyorum. Corsair k68 almaya karar verdim. Daha önce kullanıp tecrübesi olanlar artılarını ve eksilerini yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  8. M

700 lira mekanik klavye önerisi

Mekanik klavye arıyorum teşekkürler
  9. M

teşekkür ederim önerilerin için 1616661814 https://www.gaming.gen.tr/urun/4546/corsair-gaming-k68-rgb-cherry-mx-red-tr-gaming-mekanik-klavye/ şöyle bir şey buldum güzel taksit imkanı da var bütçemi biraz aşıyor fakat alınabilir gibi bundan daha iyisi var dediğiniz önerilere açığım
  10. M

cooler master ttc switch kullanıyormuş marka hakkında bilgim yok fakat bazı sitelerde çok da önerilmiyor. asus ve aorus arasında nasıl bir kıyaslama yapılabilir bilmiyorum aorus cherry mx kullanıyor bildiğim kadarıyla çok kaliteli bir switch. asusun switchleri hakkında pek bir şey bulamadım...
  11. M

Blue switche o kadar para vermek istemem açıkçası ama teşekkürler 1616659208 güzel duruyor switch markası ve kullanım tecrüben var mı nasıl klavye 1616659389 cooler master ve aourus güzel klavyeymiş hangisinin switchi daha kalitelidir bilgin var mı acaba. aynı şekilde asus da çok iyi duruyor.
  12. M

Selam arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi 700 lira bütçem var. Mümkünse blue switch olmasın. Yakışıklı klavye önerilerinizi bekliyorum.
  13. M

Valorant-Win64-Shipping.exe - Uygulama Hatası

sorunu çözdüm arkadaşlar. eğer kullanmış olduğunuz antivirüs programı varsa kaldırın. daha sonra oyunu kaldırıp pcyi yeniden başlatıp oyunu tekrar kurun.
  14. M

valorant yeni güncelleme ile gelen win64-shipping.exe hatası

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi yeni güncellemeyi bugün yaptım ve ilk defa bir hata aldım. Antivirüs programını kaldırarak oyunu tekrar yükledim fakat hata almaya devam ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
  15. M

Valorant-Win64-Shipping.exe - Uygulama Hatası

aynı sorunun 0xc0000005 kodlu hatasını alıyorum. oyunu kaldırdım antivirüs programını kaldırdım oyunu tekrar yükledim fakat aynı hatayı almaya devam ediyorum. bir çözüm yolu bulabilirseniz buraya yazar mısınız?
  16. M

Ideapad Z580 i5 3210m + GT 635M kaç ₺'ya gider?

Arkadaşlar merhaba. Boşa çıkan Lenovo ideapad z580 laptopumu satacağım fakat laptop piyasasını bilmiyorum. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim özellikler şu şekilde. İşlemci: i5 3210m 2.5ghz Ram: 8gb Ekran kartı1: intel hd graphics 4000 2gb...
  17. M

MSI Afterburner sıcaklık dereceleri normal mi?

Konudan bağımsız kasanın fotoğrafını atar mısınız fanların kasadaki görünüşünü merak ettim aynı kasaya sahibim belki ben de fan eklerim.
  18. M

AOC 24G2U vs VIEWSONIC XG2405

Gsync ile kullanıyorum şu ana dek bir titreme yırtılma vs yaşamadım. Sadece elmb ve gsync aynı anda açılmıyor. Belki senin aldığın monitörde bir hata vardır.
  19. M

AOC 24G2U vs VIEWSONIC XG2405

Madem vatandan alacaksın asus tuf vg24vq öneririm yaklaşık 1 ay önce vatandan aldım 100 lira ile +2 yıl garanti yaptırdım ve normalde 5 ölü pikselden fazlasını garanti kapsamasına rağmen bu paketle 1 piksel çıksa dahi değiştirebiliyorum. Bu 5 yıl boyunca da aldığım paketten dolayı direkt asus...
  20. M

asus tuf gtx 1660 super kullanım oranı

arkadaşlar sorunu çözdüm. fps oyunlarından ve eski bilgisayardan kalma alışkanlıklardan dolayı bazı ayarları kısmışım. oyunu ultraya aldıktan sonra ve nvidia denetim masasından birkaç ayar yaptıktan sonra darboğaz sorununu çözdüm. ilgilenen arkadaşlar için teşekkürler.
Top Bottom