Arama sonuçları: *

• Users: Mufeka
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

ROG NX SWITCH-ROG RX SWITCH-CHERRY MX

Selam herkese. İtopyadan almış olduğum Cherry mx red anahtarlı asus rog klavyemin 2 tane ledi bozulduğu için garantiye yolladım fakat tamiri olmayacağını, iade veya muadil ürünle değişimi yapılacağını distribütör firma ve itopya karar alarak benimle paylaştılar. Başta çok komik ürünler teklif...
  2. M

Corsair K68 RGB soru konusu

Selam arkadaşlar. Klavye arayışımı sonuçlandırmış bulunuyorum. Corsair k68 almaya karar verdim. Daha önce kullanıp tecrübesi olanlar artılarını ve eksilerini yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  3. M

700 lira mekanik klavye önerisi

Selam arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi 700 lira bütçem var. Mümkünse blue switch olmasın. Yakışıklı klavye önerilerinizi bekliyorum.
  4. M

valorant yeni güncelleme ile gelen win64-shipping.exe hatası

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi yeni güncellemeyi bugün yaptım ve ilk defa bir hata aldım. Antivirüs programını kaldırarak oyunu tekrar yükledim fakat hata almaya devam ediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
  5. M

Ideapad Z580 i5 3210m + GT 635M kaç ₺'ya gider?

Arkadaşlar merhaba. Boşa çıkan Lenovo ideapad z580 laptopumu satacağım fakat laptop piyasasını bilmiyorum. Konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim özellikler şu şekilde. İşlemci: i5 3210m 2.5ghz Ram: 8gb Ekran kartı1: intel hd graphics 4000 2gb...
  6. M

asus tuf gtx 1660 super kullanım oranı

Gençler merhaba. 1 ay önce yeni bir sistem topladım. işlemcim ryzen5 3500x ekran kartım tuf 1660s ramler de 16gb. watch dogs 2 yüksek ayarlarda oynarken ekran kartı kullanım oranı dikkatimi çekti. acaba darboğaz mı var bilgilendirir misiniz?
  7. M

Tek jak girişi olan kasaya iki jaklı kulaklık takmak

Merhaba gençler. Yıllara meydan okuyan bir kulaklığım var logitech g230. Bazılarınız bilir kulaklık ve mikrofon olarak çift jak var. Kullandığım kasa corsair delta rgb ve kasada tek giriş var. Birleştirici alsam hem mikrofon hem de kulaklığı kullanabilir miyim?
  8. M

144hz 1ms monitör tavsiyesi. Sizce hangisi?

Merhaba gençler. Gaming.genden modart pc aldım fakat monitör konusunda kararsız kaldım. Aklımda iki model var fakat önerilere de açığım tabii ki. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...
Top Bottom